تعداد بازدید : 13431
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۳ ۱۳:۴۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

سلام من تازه دیروز آز بتا دادم یعنی روز 31 سیکلم آز دادم که بتام بالای 200 بود. جواب مثبت شد.

خییلی گریه میکنم انگار هورمونام به هم ریخته. گاهی دردای زیر شکم دارم خفیف نه شدید

ترشحات کرم رنگ دارم.

دوشنبه میرم دکتر

میشه راهنماییم کنین

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۳ ۱۳:۴۴:۱۹
(ویرایش)

اولین سونو کی دادین؟ من تا بحال معاینه و سونو واژینال نرفتم. میخوام ببینم چکارا میکنه و چیا باید انجام بدم. کی برام سونو مینویسه . من واژینیسموس داشتم هنوزم از معاینه داخلی واژن و سونو واژینال میترسم دوستان. بهم بگین چجوریه لطفا

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۳ ۱۶:۲۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۱:۰۳:۰۹
(ویرایش)

سلام به همه دوستان منم 12 هفته و 3 روزم هست امروز رفتم غربالگری که جوابش چند روز دیگه آماده میشه.ارکیده جان این طبیعی هست دردای شبیه به پریودی نگران نباش گلم

تاریخ ازدواج خرداد 94 اولین روز آخرین پریود4 خرداد95 1 اسفند 95 بدنیا آمدن دختر نازنینم
خدایا امیدم به توست
۱۳۹۵/۶/۳ ۱۶:۴۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۳ ۲۱:۴۷:۲۰
(ویرایش)

سلام ارکیده جون شما باردار شدی؟؟؟؟مبارک باشه چند وقت تو افدام بودی؟

خداوند به هر کس که بخواهد بی حساب میبخشد...
الا بذکرالله تطمئن القلوب
۱۳۹۵/۶/۳ ۱۶:۵۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۱۵:۰۴:۳۱
(ویرایش)

واااااایییی سمیرا مجید از ته دلم برات خوشحالم

الان فهمیدم بارداری

24سالمه . شهریور 94ازدواج کردم .
۱۳۹۵/۶/۳ ۱۷:۲۷:۱۹
(ویرایش)

آره هرمس جان. من دوره سومی بود که اقدام کردم. دیروز آزمایش دادم.از نظر تاریخی از 29 خرداد اقدام داشتم الانم اونجور که خودم حساب کرده 4 هفتم تموم شده. حالا باید پیش دکتر برم ببینم چند وقتمه گلم.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۳ ۱۷:۲۹:۰۳
(ویرایش)

ممنون سمیرا جان . میشه راهنماییم کنی. اولین سونو کی دادین؟ من تا بحال معاینه و سونو واژینال نرفتم. میخوام ببینم چکارا میکنه و چیا باید انجام بدم. کی برام سونو مینویسه . من واژینیسموس داشتم هنوزم از معاینه داخلی واژن و سونو واژینال میترسم دوستان. بهم بگین چجوریه لطفا

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۳ ۱۷:۴۷:۳۵
(ویرایش)

فدای شما بهار جون منم خیلی خوشحالم که شماهم مامان شدین.ارکیده جان اولش برای منم بالای 200 بود که به من گفت زوده که بیای برای سونو یه هفته بعدش رفتم که ساک حاملگی واجزای اولیه اش تشکیل شده بود شاید 3 هفته بعد یعنی 7تا8 هفتگی امید بخدا قلبشم تشکیل میشه نگران نباش سونوی واژینال هم سخت نیست فقط اولش یجوریه بعد عادی میشه 

تاریخ ازدواج خرداد 94 اولین روز آخرین پریود4 خرداد95 1 اسفند 95 بدنیا آمدن دختر نازنینم
خدایا امیدم به توست
۱۳۹۵/۶/۳ ۱۸:۴۳:۲۶
(ویرایش)

ممنون سمیرا جان

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۴ ۰۰:۳۹:۴۴
(ویرایش)

بچه ها لازمه من دوباره آز بتا بدم؟؟؟ بتام بالای 200 بود در روز 31 سیکلم.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۴ ۰۰:۴۱:۰۳
(ویرایش)

سما جون دوشنبه قراره برم دکتر. تو رفتی دکتر چکارا کردی و تا الان چه سونوهایی انجام دادی دوستم؟

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۴ ۱۲:۱۴:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۸ ۱۱:۱۰:۲۱
(ویرایش)

سلااامممم دوستان تبریک میگم ب همتون.بخصوص ارکیده جون ک تازه حامله شده تبریک میگم گلمممم.بسلامتی نه ماهو طی کتی.ارکیده  جون برام ی چکاپ نوشتع .و سونو نوشته 16شهریور  .مویز پسته بادام .شیر .خرما.انار .به.سیب . .مبوه همه چی بخورین .اینا خیلی مفیدن

۱۳۹۵/۶/۴ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

بچه های من اردیبهشتی هست بجه ها.مال شماچی؟

۱۳۹۵/۶/۴ ۱۲:۵۴:۵۶
(ویرایش)

ارکیده جون باید بری پیش متخصص زنان .

و اون برات یه سونو و چکاپ مینویسه .چکاپت هم شامل از ادرار .خون ناشتا ست. ک تیرو یید و ایدز و ...شامل میشه.هزینه اشم صد و بیستی میشه.سونو اول هم ک برا قلب هزینه اش هفتادی میشه با دفترچه.

.معاینه  و سونو هم اصلا درد نداره .قدو وزنت هم میکنه..من الان باپریود شش هفتمه بدون پریود پنج هفتمه ..

۱۳۹۵/۶/۴ ۱۳:۴۸:۵۶
(ویرایش)

ایشااله همه این 9 ماهو سپری کنیم امید بخدا.یه چیزی که خیلی مهمه این هست که اصلا نباید نگران و استرس داشته باشی که خیلی خیلی مضره .دکتر به من گفت 1 روز درمیون تخم مرغ بخورم که برای بچه خیلی مفیده که من همراهش تخم بلدرچین هم میخورم نمک خوردنو کم کنید هر روز سبزیجات و میوه جات مصرف کنید و همچنین کلسیوم مثل شیر ماست پنیر دوغ البته بهداشتی باشه و پنیر هم فتا یا بز و اینا نباشه تو هفته حتما ماهی که جیوه نداشته باشه مثل سالمون و میگو مصرف کنید مصرف چایی رو کم کنید و همچنین قهوه اصلا نخورید و شکلات.

خدایا امیدم به توست
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران