تعداد بازدید : 13429
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۵:۵۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۸ ۱۵:۴۳:۱۴
(ویرایش)

سلام به دوستان خوبم و مامانای آینده ....... منم این تاپیک و گم کرده بودم از تو بخش آرشیو پیدا تون کردم ........ هفته پیش 9 / 6 / 95 سونو دادم 6 هفته و 2 روز تو سونو نشون داد و خدا رو شکر قلب هم تشکیل شده بود ............. نمی دونید چقدر خوشحال شدم نگران بودم خیلی ..... چون فقر آهن شدید داشتم تو چکاب بعد بارداریم مشخص شد ............. حالا دارو مصرف می کنم ...... اگه هفته های اول بارداری تون و قبلا هم چکاب قبل بارداری ندادید ..... حتما از دکتر بخواین یک چکاب کلی براتون بنویسه ....... که اگه خدایی نکرده مشکلی هست بشه حین بارداری حلش کرد .......... اونایی هم که می خوان تازه باردار شن هم حتما چکاب و بدید من نمی دونستم اینقدر مهمه ................. کمی لک بینی دارم دکتر شیاف پرژسترون داده بهم ولی نمی دونم مقعدی باید استفاده کنم ... یا واژینال یادم رفت ازش بپرسم ...... اگه کسی می دونی ...... یا شرایطی شبیه من داره بگه لطفا ممنونم ................

قدم های من آهسته است ،

ولی هرگز رو به عقب نیست .
۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۵:۵۷:۵۴
(ویرایش)

راستی بچه ها می گن دیگه بیمارستانها اجازه سزارین انتخابی نمی دن شما هم شنیدید ؟ مشهد اینطوری شده که واسه بچه اول .... دیگه هیچکس و اجازه سزارین نمی دن مگر اینکه مشکلی داشته باشه ............. منم اصلا نمی خوام طبیعی زایمان کنم یعنی به شدت ترس دارم ............. اگه اطلاعاتی دارید بگید ممنون

قدم های من آهسته است ،

۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۶:۱۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۰:۴۱:۱۱
(ویرایش)

جنين منم قلب داشت و جاى ساك هم خوب بود

خدا رو هزار بار شكر

اميدوارم اينجا پر شه از خبراى خوب

۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۶:۲۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۰:۴۱:۱۱
(ویرایش)

من نمى دونم دقيق، بيمارستان صارم تهران بزرگ نوشته اينو كه سزارين دل بخواهى اينجا انجام نميشه، ولى نمى دونم بقيه رو

حالا من برعكس، حتما مى خوام طبيعى باشه زايمانم، دكتر زنان مطمين پيدا نمى كنم، اكثر دوستام رو با وعده طبيعى بردن و الكى سزارين كردن.

اگر دكتر خوب و سر خلوت و با مسئوليت و معتقد به طبيعى كسى سراغ داره به منم بگه لطفا

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۱:۲۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۱:۰۳:۰۹
(ویرایش)

دوستان من چیزی نشنیدم درباره سزارین ولی آتیه که من میخوام برم چیزی نگفت اگه با دکترتون صحبت کنید خودش سزارین میکنه خداروشکر که همه چیز برای همتون خوب پیش میره

تاریخ ازدواج خرداد 94 اولین روز آخرین پریود4 خرداد95 1 اسفند 95 بدنیا آمدن دختر نازنینم
خدایا امیدم به توست
۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۱:۳۰:۰۶
(ویرایش)

دوستان من چیزی نشنیدم درباره سزارین ولی آتیه که من میخوام برم چیزی نگفت اگه با دکترتون صحبت کنید خودش سزارین میکنه خداروشکر که همه چیز برای همتون خوب پیش میره

تاریخ ازدواج خرداد 94 اولین روز آخرین پریود4 خرداد95 1 اسفند 95 بدنیا آمدن دختر نازنینم
خدایا امیدم به توست
۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۱:۵۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

منم لکه بینی دارم شیاف سیکلوژست همون پروژسترون بهم داد دکتر و ازش پرسیدم گفت مقعدی استفاده کن.

تهرانم و دکترم هم خوبه خودش رییس بیمارستانه. واسه اطمینانت گفتم که خیالت راحت باشه به همون روش استفاده کنی.

خوش بحالت . منم هفته بعد باید برم سونو و بخاطر لکه بینی یکم نگرانم که جنینم خوب باشه حالش

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۰:۱۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۵۵:۴۲
(ویرایش)

مرسی از همه دوستان ....خداروشکر چند روزه که خیلی بهترم ...فقط یه سوال داشتم دکتر شما هم براتون مولتی ویتامین تجویز نکردن .من الان 8 هفتمه سنمم 30 هست فقط بهم فولیک اسید داد..ولی از هرکی که بارداره میپرسم دکترش ویتامین تجویز کرده

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۲:۲۶:۴۱
(ویرایش)

برای منم ویتامین تجویز نکرده گفت زوده به موقش برات مینویسم

خدایا امیدم به توست
۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۳:۲۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۴ ۲۲:۱۴:۲۳
(ویرایش)

سلام عزیزان..شمااااهاا هم مته استرس بارداری دارین..؟؟همش توفکرونگران اینم ک ایا این سری هم پریودمیشم یا نه..چیکارکنم..شماهاهممم شرایط منو داشتینن؟؟؟؟

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۳:۲۸:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۴ ۲۲:۱۴:۲۳
(ویرایش)

سلام عزیزان..شمااااهاا هم مته استرس بارداری دارین..؟؟همش توفکرونگران اینم ک ایا این سری هم پریودمیشم یا نه..چیکارکنم..شماهاهممم شرایط منو داشتینن؟؟؟؟

۱۳۹۵/۶/۲۰ ۲۱:۲۰:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۲۳:۲۱:۵۶
(ویرایش)

سلام عزیزم 

همه خانوما وقتی تصمیم میگیرن نی نی بیارن همینن منم همینطوری بودم ولی خب استرسم سمه برات سعی کن بیخیال باشی بسپر به خودش  که خودش بخواد فقط میشه

۱۳۹۵/۶/۲۰ ۲۱:۵۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

منم دکترم فقط بهم قرص یدوفولیک(ید+ فولیک اسید) داد. یکی دو ماه پیش این قرصو وزارت بهداشت تو اخبار معرفی کرد. واسه خانومای باردار و حتی پیش از بارداری جهت پیشگیری از نقص های عصبی جنین میدن.

البته اگه کسی مشکلات تیرویید داشته باشه شاید بهش دکتر این قرصو نده ولی من 6 ماه پیش چکاپ خون شدم تیرویید نداشتم دکترم هم آزمایشمو دید.

ولی بهم مولتی ویتامین نداد حتی قرص آهن و ویتامین دی هم مصرف میکردم قبلا گفت اونارو هم قطع کن.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۲۰ ۲۲:۰۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۲۱ ۰۹:۰۹:۳۱
(ویرایش)

اتریسا جون منم شاید برم مشهد زایمان کنم،بچه اولم سزارین شدم،اگه میخوای سزارین شی برو پیش عطیه منصوری

۱۳۹۵/۶/۲۱ ۱۳:۰۶:۳۲
(ویرایش)

خدا رو شکر واقعا خوشحال شدم ..................... براتون ان شالله همه چی به خیر بگذره ................ افرین پس خیلی شجاع هستین تو مشهد فاطمه فارغ خیلی تشویق می کنه واسه طبیعی ....... دکتر خوبی هم هست

قدم های من آهسته است ،

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران