تعداد بازدید : 577833
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۵:۱۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۶ ۰۷:۴۸:۰۵
(ویرایش)

سلام سار ...منم مشکل تورو داشتم...کلا دبگه حالم از این وصعیتم بهم میخوره..دلمم برای شوهرم میسوزه مه به خاطر من تحمل میکنه.ولی این اصلا درست نیست بعد یه مدت خسته میشن...منامروز تمرینو شروع کردم ..با دستکش جراحی..توشو.کاغذدستمالی پر کردم ..اولش ترسیدم یه کم بی حس کننده زدم بعد شروع کردم..خیلی بدم میاد از اینکار که خودم دارم انجام میدم ولی چیکار کنم...خلاصه بالاخره تونستم و تا ته فرو کردم خدا کنه بتونم اینکارو باشوهرم انجام بدم ...وقتی میخوای واردش کنی نفس عمیق بکشو شعری چیزی بخون...حواستو پرت کن..میره داخل...

۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۵:۱۱:۴۷
(ویرایش)

سلام سار ...منم مشکل تورو داشتم...کلا دبگه حالم از این وصعیتم بهم میخوره..دلمم برای شوهرم میسوزه مه به خاطر من تحمل میکنه.ولی این اصلا درست نیست بعد یه مدت خسته میشن...منامروز تمرینو شروع کردم ..با دستکش جراحی..توشو.کاغذدستمالی پر کردم ..اولش ترسیدم یه کم بی حس کننده زدم بعد شروع کردم..خیلی بدم میاد از اینکار که خودم دارم انجام میدم ولی چیکار کنم...خلاصه بالاخره تونستم و تا ته فرو کردم خدا کنه بتونم اینکارو باشوهرم انجام بدم ...وقتی میخوای واردش کنی نفس عمیق بکشو شعری چیزی بخون...حواستو پرت کن..میره داخل...

۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۵:۱۱:۵۶
(ویرایش)

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ ۱۵:۵۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ ۱۶:۳۴:۴۳
(ویرایش)

بچه ها من هم واژیننسموسم.

بهارو گفته بود بچه داره اما مشکل دخول داشت. ممکنه؟

سلاااااام
۱۳۹۴/۱۰/۲۹ ۱۶:۰۰:۱۳
(ویرایش)

خیلی نگرانم، کمکم کنید

سلاااااام
۱۳۹۴/۱۰/۲۹ ۱۶:۰۸:۳۴
(ویرایش)

بچه ها بهارو چطور بچه داره با اینکه مشکل دخول داه؟

منم واژینسموسم.

کمکم کنید

سلاااااام
۱۳۹۴/۱۱/۵ ۲۰:۲۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۰:۲۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۱:۰۱:۴۱
(ویرایش)

سلام بچه ها منم همین مشکل رو دارم کمکم کنید ...

الهی گاهی نگاهی ...
۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۰:۳۶:۴۰
(ویرایش)

دوستان این تاپیک فعال نیست بیایید به لینکی که در پست بالاییم نوشتم

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۱۲:۱۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۰:۰۷:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه دوستان.من حدود 2 ماهی هست که با این سایت اشنا شدم اما چون نا امید بودم هیچ وقت کارایی که صحفه اول گفته شده بود و انجام ندادم تا اینکه حدود 1 هفته پیش تصمیم گرفتم امتحانش کنم از کگل شروع کردم اولش خیلی واسم سخت بود اما الان دیگه راحت انجامش میدم امروز هم دیلاتور را امتحان کردم  بدون هیچ درد یا ترسی اولین سایز وارد کردم فقط یکم بعد سوزش داشتم و اینکه یکم منقبض میشدم ولی واسه منی که حتی تصور وارد شدن گوش پاکن هم نمیکردم این سایز خیلی زیاد بود  و الان خیلی روحیه گرفتم و امیدوار شدم از همه دوستان به ویژه بارانا جان تشکر میکنم

۱۳۹۴/۱۱/۲۶ ۰۸:۱۶:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۰۷:۵۸:۳۴
(ویرایش)

سلام باراناجان.من دوسال و نیمه ازدواج کردم و درگیر این مشکلم.من هم مثل بقیه دوستان دچار ترس و استرسم.درد٬ گرفتگی عضلات ...همسرم از دستم خیلی ناراحته.بهش میگم دست خودم نیست! سه تادکتر زنان بهم قرص ارامبخش و ژل لیدوکایین و این چرندیاتو دادن ولی افاقه نکرد.هفته پیش رفتم پیش یه دکتر‌مرد.تا اومد معاینه کنه جیغ زدم گفت شما مشکل روحی داری باید بری پیش سکس تراپ! من تازه فهمیدم دردم جسمی نبوده.میخوام شما هم کمکم کنی 

نگرانی هنگامی پایان می یابد که ایمان آغاز شود....
۱۳۹۴/۱۲/۲ ۱۸:۰۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۴۳:۰۸
(ویرایش)

بچه ها من امروز برای اولین بار دیلاتور یک رو با ترس وارد واژنم کردم. ولی هرچی صبر و تلاش کردم بیشتر از دو سه سانت توتر نرفت. من پردمو توی اینه میدیدم خیلی نزدیکه فک میکنم دیلاتور قتی به پرده میرسید نمیتونس رد شه. حالا چیکار کنم

۱۳۹۵/۱/۱۹ ۲۲:۴۸:۴۸
(ویرایش)

خانمها این پیج بسته شده لطفا اینجا پیام نگذارید تا تازه واردها اشتباه نکنند.

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۲:۱۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۰:۴۲:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان، من تازه با این سایت آشنا شدم، سه ساله که ازدواج کردم ولی هنوز مشکل دارم و خیلی میترسم، کمکم کنید.حتی دکتر هم رفتم وای نتونست معاینه کنه

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران