تعداد بازدید : 578005
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۹ ۰۸:۱۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلام به همگی.

سلام آرامش جون و مامان نفس جون. anim2-ad54ad

چقد ذوق کردم که دارین وسیله می چینید. ایشالله خدا به برکت قدم این فسقلیها، روزی با برکت بهمون بده که بتونیم وسایل لازم رو تهیه کنیم.

منم نمیخوام تخت بخرم. گهواره هم نمیخرم. فقط کریر و کالسکه میخرم. 

البته فعلا منتظرم جنسیتش معلوم بشه که چندتا لباس ناز براش بخرم.anim2-28

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۱:۰۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

مامان نفس من گهواره خوشگل پیدا نکردم آب کیسه هم که کم شد باید استراحت میکردم دیگه نتونستم برم خوب بگردم پیدا کنم بخرمم

امانم گفت تخت بخر که تا بزرگ شدنش توش بخوابه

خدا پدرت رو بیامرزه منم ۲ ماه و نیمم بود که پدرم فوت شد

۱۳۹۶/۲/۹ ۱۱:۱۵:۵۹
(ویرایش)

انشالله شما هم بزودی وسایل نی نیت رو میخری و با عشق میچینی valentine

۱۳۹۶/۲/۹ ۱۱:۴۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۶:۵۲:۵۶
(ویرایش)

سلااام عجب رسم و رسوماتی دارین شما. خوب شد ما عربا از این حرفا نداریم جهزیه و بعدش سیسمونی... هزار درد سر برای مادر😁 وگرنه مادرم بیچاره میشد چون ما ماشاالله سه تا خواهریم که ازدواج کردیم و دو تا دیگه هم هنوز مجردنanim2-thumbsupsmileyanim

💗اللهم صلی علی محمد و ال محمد💞💝
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۶:۵۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

فاطيما شما عربي؟ 

من يه دوست عرب داشتم با پسر ايراني ازدواج كرد بيچاره كلي جهاز آورد. خودش تنهايي خريد. رسم خوب مال شماست. بايد اين رسما رو برداشت 😂😂😂😂😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۸:۱۴:۳۸
(ویرایش)

آره اهوازیم. 😄😄 ما همه چی شوهر و خانواده شوهر باید تهیه کنه البته نه اینکه عروس چیزی نیاره من خودم خیلی چیزا خانوادم برام گذاشتن. اما حتی اگه کسی نداشت نمیگن چرا نیورد 

۱۳۹۶/۲/۹ ۱۸:۵۳:۱۹
(ویرایش)

چقدر خوب، حالا تركيه برعكس شماست. تَو مالزي بدتر ، حتي زن بايد كار بيرون كنه و مرد ميشينه تَو خونه. 😤 واقعا چه رسمايي دارن بعضيا. ايش. 

نه اينكه چون به نفع ما خانوما نيستا ، اصلا.... 😂😂😂😂😂😂😂😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۹ ۲۰:۳۲:۵۴
(ویرایش)

فاطیماجون بهترین رسم رو دارین شما

شوشو هرچقدر به مادرم گفت خودش خرید میکنه مادرم قبول نکرد

آخه خواهرمم نامزده شوشوم نمیخواست مادرم واسه ما خرج کنه میگفت جهاز خواهرت واجب تره

۱۳۹۶/۲/۱۰ ۰۰:۱۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۵۶:۴۲
(ویرایش)

ارامش جون  خدا پدرشمارو هم بیامرزه .سیسمونی خیلی متنوع وقشنگه من میرم سیسمونی فروشی دلم ضعف میره ولی فقط پول میخواد خوب دخترام ک سیسمونیشون تمومی نداره ما هرچی میخریم کم میاد

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۰۰:۱۵:۳۲
(ویرایش)

ما دوتا ساک لباس خریدیم از نوزاادی تا سه چهار سالگیش چندتام عروسک و چندتا اسباس بازی فقط الان کمدش و کریر وسروییس حمامش مونده بیشترشم مارکش چیکو گرفتیم اونایی ک بچشون پسره کمتر سیسمونی و لباس میخرن راستی اینجا فعلا چندتامون نی نیمون دختره پسر نداریم ینیhappymuch

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۰۰:۱۸:۴۵
(ویرایش)

راستی خانما من الان تو محاسبه سن بارداری میزنم تاریخمو میزنه 30هفته وپنج روز الان من باید مطالب سی هفته بخونم یا سی ویک منظورم اینه سی هفته تموم شده ینی 

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۰۰:۲۲:۰۱
(ویرایش)

اره هفته 30تموم کردی. 31 بخون 

۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۱:۱۶:۰۳
(ویرایش)

واسه دختر بچه هرچقدرم خرید کنی بازم کم میاد

مامانم کلی اسباب بازی خریده

موقع چیدن میگه ولی کم خریدمااااااا anim2-65d6a5d6s

۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۱:۵۶:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

آرامش جان و فرشته جووون خوشبحالتون دارید سیسمونیتونم میچینید برای ماها حالا خیلی مونده من که هلاک شدم دیگه دلم میخاد زودتر بفهمم این فسقلی دختر یا پسر روزا برام دیرتر میرن انگار باینکه سرکارم میام همش تو فکرشم که کی آبان ماه میاد نی نیمو بغل کنم ایشالله به سلامتی نی نیهاتونو به دنیا بیارید 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۲:۲۶:۳۱
(ویرایش)

سلام پري جون ، همون جور كه انتظارت سر اومد و باردار شدي، همون جوري كه الان سه ماهت شده، مثل برق و باد كلش مَي گذره. به اميد خدا ما هم به روزاي آخر ميرسيم. 

من كه اصلا عجله ندارم. اين روزا ديگه تكرار نميشه. من از هر روز و ثانيه اش مَي خوام لذت ببرم. حتي اگه بچه دوم داشته باشي به اين راحتي نمي توني بخوابي. 

خلاصه من تا مَي تونم مَي خوابم 😂😂😂😂😂 از آخراي حاملگي ديگه خواب سخت ميشه، بعدم بچه بياد خيلي مسوليت داره.

ما خيلي گوگولي راجع به بچه فكر مَي كنيم گاهي ، ولي بچه از روز اول تربيت ميشه ، از ثانيه اول شخصيتش شكل مَي گيره، تربيتش يه طرف ، ذات خودش كه خودكفا باشه يا تنبل هم يه موضوعه. من كلا تربيت خيلي موضوع مهميه برام. كل ذهنم درگير اينه كه در حين لذت بردن از زندگي خوب تربيت شه. آيا من مادري هستم كه بتونم به روز باشم؟ همون توقعي كه ما از مادرامون داشتيم. دارم تمرين مَي كنم ظرفيتم رو بالا ببرم و ..... خلاصه از لباس و كمد و تخت و ديدن بچه مرحله هاي بعديش هم هست. 

بحث خيلي طولانيه. درسته بايد هر چيزي سر وقتش اتفاق بيوفته ولي خوبه منم خودم رو از الان براي خيلي چيزا آماده كنم. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران