تعداد بازدید : 945118
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۰:۵۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ریحان  اشکالی نداره اگر اینطوری راحت تر درستش می کنی مشکلی نیست. موفق باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۰:۵۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام مجدد دوستان

ان شاالله شروع می کنم

چشم

فقط تقریبا یک هفته دیگه وقت پریودم هستش...مشکلی پیش نمیاد اگه الان شروع کنم!؟

۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۱:۰۶:۲۲
(ویرایش)

انا جان مطمئن باش بزودی نتیجه می گیری. عزیزم صفحه اول انجمن در مورد سایز دیلاتور کامل توضیح داده شده. اونجا رو خوب مطالعه کن. 

منظور از سایز دیلاتور اندازه دور دیلاتور هستش که اندازه می گیری .معمولا با دور پنج سانت شروع می شه و وقتی باهاش راحت شدی و بدون درد و سوزش تونستی عقب و جلو کنی یه سانت بهش اضافه میشه و سایزت رو زیاد می کنی تا به اندازه سایز همسرت برسی. در مورد نحوه ساختم  اگر مشکلی داری  میتونم برات ایمیل کنم.

دور دیلاتوری که باهاش تمرین کردی رو اندازه بگیر و از همون سایز شروع کن به ادامه تمرین. موفق باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۱:۰۹:۰۵
(ویرایش)

نه عزیزم مشکلی نیست . یکی دو روز مونده یکم واژن حساس میشه ولی الان راحت شروع به تمرین کن. می تونی از گوش پاکن شروه کنی یا دیلاتور دور پنج سانت. فقط همسرت در جریان تمرینت باشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۱:۲۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۴ ۰۵:۴۶:۰۲
(ویرایش)

ممنون سودا.البته یکم ناامید شدم به درمانم خیلی سخت شده برام الان خواستم مثلا  با همسرم تمرین کنم اما نشد انقدر پاهامو منقبض کردم که درد گرفتن به خدا دیگه خسته شدم دلم به حال همسرم میسوزه هرشب کارم شده گریه کردن sad

۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۱:۲۶:۳۲
(ویرایش)

بله قبلا گفتم بهشون

فقط...ایمیل بدم عکس دیلاتورها رو برام بفرستین!؟

Tiam7.ziziii@yahoo.com

۱۳۹۶/۱/۱۰ ۱۳:۲۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۹ ۲۳:۴۷:۲۴
(ویرایش)

سلام من یک سال و شش ماه است ازدواج کردم اما تاکنون علی رغم میل و رغبت موفق به ایجاد رابطه نشدم هنگام دخول انگار که واژنم قفل میشود و تمام بدنم سفت میشود و میل و شهوتم به صفر میرسد واقعا دارم اذیت میشوم کمکم کنید

تنها با یاد خدا دلها آرامش میابند
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۱۵:۱۷:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان روزتون بخیر

ریحان جان چرا ناامیدی عزیزم. تو که تا سایز 7 تمرین کردی دیگه چیزی تا موفقیتت نمونده. تو با انگیزه تمرین کن بزودی می تونی همسرت رو خوشحال کنی. همه این ناراحتی ها تموم میشه. اگر می تونی با هر دیلاتوری راحت میشی بده همسرت هم برات وارد کنه. کم کم این انقباضت از بین میره و باهاش راحت میشه. یکم باید صبوری کنی . دوران شادی نزدیکه. منتظر گزارش پیشرفتت هستم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۱۵:۲۰:۵۵
(ویرایش)

تاقانه جان خوش اومدی به انجمن . عزیزم صفحه اول انجمن رو کامل مطالعه کن. روش درمان و اینکه چطوری باید شروع به تمرین کنی رو کامل نوشته. معاینه پرده انجام دادی گلم? همسرت رو در جریان تمرین قرار بده چون پرده کنار میره در تمرین. 

شروع کن به وارسی و تمرین کگل. هر سوالی داشتی اینجا بپرس و گزارش روزانه بده تا موفق بشی عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۲۰:۳۲:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۸:۴۸:۰۱
(ویرایش)

سلام.مرسی از راهنماییتون

امروز اول دیلاتور۵ سانت درست کردم که با طول ۸ سانت وارد کردم.بعد دیلاتور ۸ سانت درست کردم که با طول ۸ سانت تونسم راحت وارد کنم چون یه مدت تمرینم با همین بود برای همین راحت بودم.بعد خیار وارد دستکش کردم که دورش ۱۰ سانت بود.خیلی استرس داشتم ولی مدام تلقین مثبت کردم و اروم اروم وارد کرد ولی بیش از ۵ سانت نتونسم.مدام انقباض پیدا میکردم .ایشالا فردا طول بیشتری را وارد میکنم و میام میگم💪🏻💪🏻💪🏻😊

۱۳۹۶/۱/۱۰ ۲۱:۳۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۹ ۲۳:۴۷:۲۴
(ویرایش)

مرسی ممنون اما من میخواهم مراجعه حضوری داشته باشم چون واقعا نیاز دارم.ممنون میشم تجربیات خودتون راجع به دیلاتور رو برام بگید

تنها با یاد خدا دلها آرامش میابند
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۲۲:۱۶:۱۹
(ویرایش)

سلام

وضعم اصلا خوب نیست...مطمئنم هیشکی وضعش به اندازه ی من بد نبوده...حتی جرات نداشتم گوش پاک کن رو وارد کنم...صحبت و روحیه ام همش حرفه😒 من اصلا عملشو نمیتونم...میخوام حضوری مراجعه کنم اما چند دفعه قبل از عید هم تماس گرفتم برنداشتن...خسته و کلافم...

۱۳۹۶/۱/۱۰ ۲۳:۵۲:۵۰
(ویرایش)

تاقانه و بانوی تابستان مراجعه حضوری پیش خانم خیابانی خیلی می تونه برای شروع تمرین کمکتون کنه. فکر کنم بعد از تعطیلات بتونین وقت بگیرین و برید پیششون.

بانوی تابستان شیوا جان هم مثل شما فکر می کرد اصلا نتونه گوش پاکن وارد کنه اما بالاخره تونست و موفق شد. فقط باید مثبت فکر کنی و همش به خودت انگیزه تزریق کنی و افکار منفی رو بذاری کنار. تو این چند روز گوش پاکن امتحان کن تا حضوری مراجعه کنی.  تو اتاق روحیه با بچه هایی که شرایطشون مثل خودته صحبت کن خیلی روحیت بالا میره.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۱ ۰۲:۱۷:۱۶
(ویرایش)

سلام مجدد سودا جان

سعی خودم رو میکنم...برام دعا کنید...

میشه از تجربیات خودتون برام بگید!؟

۱۳۹۶/۱/۱۱ ۲۳:۵۱:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۸:۴۸:۰۱
(ویرایش)

خانوما سلام😊

امروز با دیلاتور دور ۸ شروع کردم.تا۱۰ سانت وارد کردم

بعد دیلاتوردور۱۰ استفاده کردم باز مثل دیروز اذیت شدم.همون۵ سانت ۶ سانت تونسم داخل کنم.سوزش که مثل دیروز درحد کم داشتم ولی میترسیدم بیشتر داخل کنم.😔با اینکه میدونم شدت انقباض و تنگی همون ۵ سانت اول ورودی واژن و عقبش کمتره.ولی ترس غلبه میکرد.ایشالا فردا بتونم بیشتر وارد کنم.😊💪🏻

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران