تعداد بازدید : 50163
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۷:۳۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

یلدا جونم مبارک باشه عزیزم شیافاتو درست استفاده کن اصلا فراموش نکن آره دیرتر برو که انشالله صدای قلبشو بشنوی بهتون گفتم بهترین اتفاقات زندگی زمانی میفته که اصلا انتظارشو نداری

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۷:۳۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۱۲/۲ ۰۱:۰۲:۵۶
(ویرایش)

سلام

من تازه عضو تاپیک شدم

٢٣ فروردین سزارین شدم

میخوام برای بارداری مجدد اقدام کنم شب اول ماه رمضان میخوام ببینم تا حالا کسی تجربه بارداری بدون فاصله داشته؟

ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره در اختیارم بزاره

شادو پیروزباشید

الهی وربی من لی غیرک
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۷:۵۶:۴۷
(ویرایش)

بچها کسایی که جیت میدونن اینو امتحان  کنن ببین برا کیا درست در میاد سوزن نخ کنید روی نبض چپتون نگه دارید اگه دبر راستای دست حرکت کرد پسر و اگه خلاف حرکت کرد دختره روش بوعلی سیناست

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۲۰:۲۸:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۲۳:۵۶:۳۹
(ویرایش)

راست ميگي شهرزاد@@@😳😳😳

۱۳۹۶/۲/۲۷ ۲۰:۳۰:۳۵
(ویرایش)

anim2-40 كي حامل شد ويبوست داشت بهم بگه 4روز شد پريودم گذشته ولي علايم زيادي ندارم كمكم كنيد

۱۳۹۶/۲/۲۷ ۲۱:۰۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

عزيزم من تو چند تا سايت خوندم يبوست هم يكي از نشونههاي بارداريه تو اوايل بارداري...يك بيبي چك بزن انشاالله ك بارداريanim2-4d564ad6

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۲۱:۲۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

منم یبوست داشتم البته من حالت تهوعم بیشتر بود برا همین دوروز جلوتر رفتم آزمایش.مثبت بود انشاا.. همه حاحت روا بشن.

پری جون کی برم سونو برا قلب؟الان یه ماهو چهار روزمه

۱۳۹۶/۲/۲۷ ۲۱:۵۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

یلدا جونم اگه با مصرف شیافات لکه بینیت قطع شد یعنی خطر رفع شده برا تشکیل شدن قلبش هفته 7یا 8برو سونو شکمی نشون میده تو کل بارداریت مخصوصا الان که تازه هستی لکه بینیم داری به شدت از سونو واژینال دوری کن من لکه بینی داشتم بیمارستان رفتم اورژانس میخاست واژینال سونو کنه نزاشتم گفت بچت تو خطره گفتم اونو بندازید تو رحمم بیشتر تو خطر میشه با شیاف قطع شد و به دکترم که گفتم گفت کار عالی کردی نزاشتی واژینالت کنن 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۲۱:۵۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

یلدا جونم اگه با مصرف شیافات لکه بینیت قطع شد یعنی خطر رفع شده برا تشکیل شدن قلبش هفته 7یا 8برو سونو شکمی نشون میده تو کل بارداریت مخصوصا الان که تازه هستی لکه بینیم داری به شدت از سونو واژینال دوری کن من لکه بینی داشتم بیمارستان رفتم اورژانس میخاست واژینال سونو کنه نزاشتم گفت بچت تو خطره گفتم اونو بندازید تو رحمم بیشتر تو خطر میشه با شیاف قطع شد و به دکترم که گفتم گفت کار عالی کردی نزاشتی واژینالت کنن 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۲/۲۷ ۲۱:۵۹:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

سلام یلدا جونم خیلی مبارک باشه،،،، خوب استراحت کن و به خورد و خوراکت برس

۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۲:۱۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

من پری شدم anim2-sad

دلم خیلی گرفته حالم حسابی گرفته اسsad

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۲/۲۸ ۱۰:۰۱:۵۸
(ویرایش)

ملیکا جووونم تولدت مبارک عزیزم cakecakeflowerflower

۱۳۹۶/۲/۲۸ ۱۱:۵۵:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

آرزو جونم غصه نخور ،،،، انشالا دوباره نیرو ت رو جمع کن flower

۱۳۹۶/۲/۲۸ ۱۳:۰۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

مرسي پري جون! گل كاشتي بابا! خدا دل خودت و شوهرت رو شاد كنه ! آمين 🙏🏻☺️🙏🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۲۸ ۱۳:۱۷:۳۴
(ویرایش)

ممنون از جوابت اوووف ميخام برم بي بي چك بخرم شوهرم نميزاره تنها برم بيرون بعد نميخام بهش بگم شايد حاملم ميترسم نباشم وبذوقمون بخوره 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران