تعداد بازدید : 50012
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۲۸ ۲۰:۵۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

پری جون.من 23 اردیبهشت ساعت 8 و نیم صبح پریود شدم.23 ام میشه روز اول پریودم؟ چه روزایی باید اقدام کنم؟ من اصلا بلد نیستم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۲۸ ۲۲:۴۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

آذر جونم باید بگم که من واقعا ناراحتم.خیلی ناراحتم برام دعا کنید

۱۳۹۶/۲/۲۸ ۲۳:۵۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۲۳:۵۶:۳۹
(ویرایش)

ميشه منم عضو تلگرام شم ؟؟؟؟

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۰۱:۳۶:۰۵
(ویرایش)

یلداجونم ناراحت نباش. خدا بزرگه. خودش بهت نی نی داده خودش هم برات حفظش میکنه. خودتو بزن به بیخیالی. مطمئنم خوب میشی و مشکلی پیش نمیاد.انشاءالله که بچتون هم سالم و سلامت به دنیا میاد و منم خاله میشم.

امشب شب جمعست و دعا کردن توی چنین شبی اجابت میشه.پس از خدای مهربونم میخوام خودش مواظب نی نی یلداجون باشه. خدایا خواهش میکنم کمکش کن

یلداجون باورکن خوب میشی. به نظرم شنبه برو سونوگرافی شکمی که دکترت نوشته. انشاءالله که نی نیت رو سالم ببینی ولی اولین باری که بچت رو دیدی دعا کن منم قسمتم بشه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۰:۴۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

آذر جووونم سلام عزیزم ترخدا انقد ناامید فک نکن مگه ما ناامیدتر از یلدا تو تاپیک داشتیم فقط بیخیال باش عزیزم انشالله این ماه نوبت تو شینا و شهرزاد هست عزیزم 23که پریود شدی روز اول حساب میشه ببین سیکلت چندروزست با ماشین حساب تخمک گذاری حساب کن 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۳:۰۱:۴۱
(ویرایش)

عزیزم من سیکلام متغیره از 23 تا 31 روز 

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۴:۱۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

سلام آذر جون

سیکل ماه قبل رو باید در نظر بگیری،،، ولی خیلی دربند وسط سیکل نباش و از وقتی پاک شدی تا نزدیکای پریود بعدیت هر چه قدر میتونی اقدام داشته باش فقط سعی کن فاصله هاش بیشتر از دو روز نباشه،،، اگه حتما میخای تخمک گذاریت رو پیدا کنی بهترین کار کیت تخمک گذاری هست

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۴:۱۹:۲۴
(ویرایش)

منم مثله تو ده ماه شده که منتظرم

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۴:۴۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۸ ۱۳:۵۱:۴۱
(ویرایش)

سلام بچه ها... میشه لطفن بهم بگین  کارهایی ک قبل بارداری باید انجام بدین چیه؟ بجز سونو و ازمایش و پاپ اسمیر ؟ خوردن فولیک اسید ... قرصهای ویتامین ایی و دی و این صوبتا لازمه؟؟؟؟ من کیست دارم و وزنم یخورده بالا رفته باید کم کنم.. چکار کنم زودتر نتیجه بگیرم برا بارداری... لطفن از تجربیاتتون برام بگین 

تو نیم دیگر من نیستی ... تمام منی 3>
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۶:۱۴:۱۱
(ویرایش)

توکل بر خدا کن و همه چیز رو بدون استرس بسپر به خدا به علاوه یه کاری رو شروع کن که یه مشغله فکری به جز نینی داشته باشی

کارای دیگه همیناس که خودت گفتی،،،، فقط تو خوردن ویتامین دی افراط نکن  اگه آزمایش خونت نرماله چون مسموم ت میکنه

بعلاوه از بعد پریود تا اواخر دوره از هر فرصتی برا اقدام استفاده کن و سعی کن بیشتر از دو روز فاصله نیفته،،،، هر روز هم پیشنهاد نمیشه چون قدرت اسپرم ضعیف میشه ،،، خودت هم خرما زیاد بخور

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۸:۰۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۸ ۱۳:۵۱:۴۱
(ویرایش)

مرسی رعنا جون من یماهه اقدام کردم و استرس ندارم زیاد ولی نمیخام طول بکشه ولی حس میکنم طول بکشه برام چون یکم تنبلی داره تخمدانام 

تو نیم دیگر من نیستی ... تمام منی 3>
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۹:۲۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

آذرجون برو تو سايتfarzand.netماشين حساب تخمك گذاري واسه پريودهاي نامنظمه و كلي اطلاعات ديگه

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۲۰:۲۶:۲۱
(ویرایش)

سلام رعنا جون.مرسی از راهنماییت عزیزم. این ماه از کیت استفاده کردم تقریباً 6 روز مثبت بود 2 روز پررنگ تر بود که اقدام کردم ولی نشد. شما چند ماه اقدامی؟

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۲۱:۰۵:۱۵
(ویرایش)

ده ماه رو گذروندم و الان پریودم

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۲۱:۱۱:۴۲
(ویرایش)

خانوما یه دستور طب سنتی شنیدم و میخام این ماه اجرا کنم برای شما هم میگم اگه دوست داشتین اجرا کنین، 

یه فیلم دیدم از خیر اندیش( دکتر طب سنتی) میگفت برای تقویت و افزایش اسپرم نخود رو پودر کنیم و با ۴۰ عدد سفیده تخم مرغ محلی مخلوط کنیم و با روغن زیتون باهاش نون درست کنیم تقریبا شبیه خاگینه و ۷ قسمت بشه و مرد تو ۷ روز بخوردش،،،،

الان نخودا رو خیس کردم و پوستش رو هم گرفتم و چرخ کردم ولی هنوز تخم مرغ به دستم نرسیده ،،، انشاالله این ماه این کار رو میکنم

و برای خانوم خوردن خرما و رازیانه،،، 

البته رازیانه چنتا ملاحظه داره یکی اینکه اگه کیست سینه دارین خوب نبست( کیست رحم رو نمیدونم) و ابنکه تو دوره پریآد خورده نشه و در ضمن شنیدم قاعده آور هست،،، حالا نمیدونم چقد باید خورده بشه ولی خرما روزی ۷ تا بخوریم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران