تعداد بازدید : 946240
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۱/۱ ۲۳:۴۳:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ممنون ماه پیشونی عزیزم anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۱ ۲۳:۴۷:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

به به ببین اینجا چه خبرهههههههههanim2-thumbsupsmileyanim

دوتا بانوووووو داریمanim2-smiliess8

سمیه بانوووووو ،anim2-ad54ad

خیلی خیلی تبریک میگم،anim2-thanks

ان شالله لحظه های زندگیت پر از ارامش باشه anim2-4d564ad6

شماره 397  رو بذار جلو اسمت ، مباااااارکت باشه .anim2-thumbsupsmileyanim

Goli بانوووووووanim2-ad54ad

من به بانو شدنت رسیدم، این چند روز نبودم.anim2-painting

خیلی خیلییییی تبریک میگم، از خدا میخوام زندگیت پر از شادی باشه anim2-thanks

شماره 398 رو بذار جلوی اسمت ،مباااارکت باشه .anim2-4d564ad6

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۱/۲ ۰۰:۱۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

سلااااام به همگی.

اومدم بگم در کمال ناباوری منم باااانو شدم.هنوز تو شوکم.

۱۳۹۵/۱۱/۲ ۰۰:۱۹:۰۲
(ویرایش)

ماه پیشونی جون samakord هم همراه سمیه بانو شده و تو اتاق روحیه اعلام کرده بود.گفتم بهش که بیاد اینجا بگه ولی فعلا نیومده.قبل من بانو شده

۱۳۹۵/۱۱/۲ ۰۰:۲۶:۴۴
(ویرایش)

اشکم داره میریزه.واقعا باور نکردیم نه من نه همسری.یعنی تموم شد این کابوس؟!

اول از همه تشکر ویژه از خانم خیابانی به خاطر این فضایی که در اختیارمون گذاشتن تا کنارشون بتونیم زندگیمونو نجات بدیم.براتون خیر دنیا و اخرت ارزو دارم.

از بارانا که این تاپیکو درست کرد.اخه من از انجمن ۹۴ همراه ماماسایتم.روزی که تمرین های بارانا رو خوندم و خبر بانو شدنش رو دیدم هیچوقت یادم نمیره هق هق زدم زیر گریه.ولی ته دلم نور امید روشن شد.براش بهترینهارو ارزو دارم.

از بچه های اتاق روحیه تشکر ویژه و ماه پیشونی عزیز که اتاق روحیه رو درست کرد.اگه اون بچه ها و روحیه دادن هاشون نبود من همچنان تو سایز ۷ بودم.

از همگی ممنونم.از تک تک عزیزان.جای مریم و سلما جان هم خالیه کنارمون.براشون بهترینهارو ارزو دارم.

واقعا حسمو نمی تونم توصیف کنم.به امید بانو شدن همگی .

۱۳۹۵/۱۱/۲ ۰۰:۳۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۱ ۱۹:۱۰:۰۴
(ویرایش)

سلام خانم ها خیلی ممنون تشکر میکنم از خانم خیابانی و سودا جون و سمیه عزیز و بقیه خانما

مرسی ماه پیشونی عزیز شماره ۳۹۸ و یک بهمن جزوه بهترین شماره های زندگیم شدن

راستش من یه ماهی بود خواننده خاموش بودم و فک میکردم بدون حضورم تو انجمن و شرح حال نوشتن میتونم موفق شم ولی غافل از اینکه راه و اشتباه میرفتم و با چهار روز عضو شدن و از خانمای گل راهنمایی خواستن تونستم روحیه بگیرم حتی امروز اصلا آمادگیش و نداشتم از همسرم خواستم که با دیلاتور با من تمرین کنه تا ترسم بریزه که  همسرم پیشنهاد داد امتحان کنیم شاید شد که در نهایت ناباوریم......

امیدوارم بتونم زن زیرم موفق شم ولی همینکه زن رو هم موفق شدم و تونستم بانو شم شاکر پروردگارم

از همه خانمای در حال تمرین خواهش میکنم با حوصله و امیدوار تلاش کنن ایشاله موفق میشن

در ضمن ما سال ۹۱ عروسی کردیم و یه ماه بود که اینجا رو پیدا کرده بودم و اسم مشکلم و فهمیدم.... 

افسوس که این همه سال رو از دست دادم

امروز یکی از کارایی که ازش میترسی رو بی هیچ فکری انجام بده
اون وقت میتونی با شادی نابود شدن ترست رو تماشا کنی
۱۳۹۵/۱۱/۲ ۰۱:۴۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۰۹:۴۵:۴۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان سمیه جون و گلی جون به هردوتون تبریک میگم همیشه شاد باشین anim2-40

خدای مهربونم شکرت❤
۱۳۹۵/۱۱/۲ ۰۹:۰۶:۳۴
(ویرایش)

الهه جان 

بهت تبریک میگم عزیزم. خوشبخت باشی.love

ماه پیشونی عزیز

فکر کنم باید به saharinaz و samkord. هم که بانو شدنشون رو اعلام کردن شماره بدی. ممنون

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۰:۲۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۳ ۰۱:۳۲:۰۸
(ویرایش)

سلام عزیزان

من عضو قدیمی این سایتم تقریبا یکسال و چندماهه دارم تمرین میکنم یه سری مشکلات پیش اومده که تا الان فقط تا سایز 9 پیش رفتم اما با مراجعه حضوری به مطب خانم خیابانی عزیز و کمک و دلگرمی خواهرانه ایشون الان تونستم روحیه مو بدست بیارم و تمریناتمو از اول شروع کردم هرچند پریدم نزدیکه ولی فعلا خوب پیش میرم امیدوارم با کمک خانم خیابانی و درکنارشما یه روزی برسه بتونم این بیماری رو شکست بدم.

آمدی تا زندگی روی خوشش را رو کند
آنچه رویای محالم بود حالا ممکن است...
۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۱:۲۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۲۰:۱۹:۱۲
(ویرایش)

واااای بازم بانو داریم اخجوووون

الهه جون تبریک میگم عزیززززم.ان شالله همیشه خوشبخت باشید گلم

از همه کسایی که تبریک گفتن بهم واقعا ممنونم. ان شالله به زودی زود خبر بانو شدن شماها هم ببینیم و تبریک بگیم.❤

ماه پیشونی جون مرررررسی عزیزم. 397 عااااالیه.عااااشقشم

راسی من دیشب اقدام داشتم و  خداروشکر بدون اینکه قبلش تمرین کرده باشم .اول زن رو و بعد هم زن زیر رو انجام دادیم و راحت بودم.

فقط یه سوال ؟ ما کی میتونیم از رابطه لذت هم ببریم؟ انگار هیچ حسی ندارم.از بس با دیلاتورا تمرین کردیم anim2-25r30wi

هیچ غیر ممکنی ، غیر ممکن نیست !
خودتو باور کن !
۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۱:۴۰:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۳:۱۰:۱۴
(ویرایش)

خانم خیابانی عزیزم

من یک هفته هست با ماماسایت آشنا شدم و تمرینات رو شروع کردم و واقعا دعاتون میکنم هم شما هم دوستان نازنینی که اینجا دارم. الان دیلاتور دور 8/5 هستم و تقریبا هر سایز رو یک روز تمرین میکنم و باهاش راحت میشم. الان تو سایز 8/5 مشکلم اینه که اواسطش باز قفل میکنم و تا آخر نمیره و دیگه اینکه بعد از تمرین موقع ادرار حس بدی دارم شبیه سوزش ولی دفعات بعدی که میرم دستشویی سوزش ندارم.

الهه بانو، گلی بانو و سحریناز بانوanim2-smiliess8anim2-thanks

خیلی تبریک میگم، امیدوارم کنار همسریتون شاد و خوشبخت باشید و خداوند بچه های سالم و صالح بهتون هدیه کنه.anim2-a2d3

من خبر بانو شدنتون رو که میشنوم مصمم تر میشم. برای ما هم دعا کنیدanim2-40

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۲:۵۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۵:۲۳:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان. به دوستانی که طی این چند روز بانو شدن خیلی خیلی تبریک می گم.flower 

امیدوارم من هم بتونم تا قبل از عید بانو بشم.از خانم خیابانی و دوستانی که منو راهنمایی می کنن هم خیلی تشکر می کنم.

من هم مشکل farsan جون رو دارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم. الان یکی دو روز به پریودم مونده و اصلا نمی تونم تمرین کنم مشکلی نداره اگر الان که درد قبل پریود دارم تمرین نکنم؟

۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۲:۵۶:۰۷
(ویرایش)

دوستان گلم ممنون بابت تبریکهاتون.

farsan جون شما هم به زودی با خبر بانو شدنت خوشحالمون میکنی.

سمیه گلی شما دل درد نگرفتی بعد از اولین اقدام؟زیر دلم خیلی درد میکنه.سمت تخمدان ها نه.اون وسط.نمی دونم طبیعیه یا نه.تو خوب بودی بعدش؟

۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۳:۵۵:۵۵
(ویرایش)

کیانا جان

این دفعه دیگه با روحیه بالا و انگیزه تمرین کن و خبر بانو شدنت رو اعلام کن عزیزم. منتظری.

سمیه جان

عجله نکن طول میکشه تا اون حس انقباضی که داشتی رو رها کنی و فقط لذت ببری. یه مدتی که نزدیکی داشتی دیگه کم کم لذت بخش میشه برات. موفق باشی گلم.

Farsan  جان

احتمالا این سایز هنوز زود بوده و همین باعث فشار و سوزش تو واژنت شده. قبل تمرین با سایزهای پایین تر واژن گشایی انجام می دی? مشکلی با اون سایزا نداری? وقتی دیلاتور داخله کگل انجام می دی تا به این سایز عادت کنی? 

خانم خیابانی عزیز حتما کمکت میکنن.

آریناسادات جان

قبل پریود تمرین کمی سخته. کگل کن و بعد پریودی ادامه بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۳:۵۸:۵۶
(ویرایش)

الهه جان

دل دردت احتمالا به خاطر پوزیشنت بوده . نگران نباش. اگه ادامه دار بود برای معاینه برو.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران