تعداد بازدید : 946196
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۱/۴ ۱۹:۳۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۹ ۱۲:۳۳:۵۲
(ویرایش)

سلام سودا جون ممنونم از تبريكت عزيزم😍😍🙏🙏

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۱۹:۳۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۹ ۱۲:۳۳:۵۲
(ویرایش)

عزيزم شمارتو ميبينم😍😍 منم فك كنم از استرس بود كمى سفت بودم ٤٠٤ هم قشنگه ببينيم قسمتم چه شماره ايه☺️

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۱۹:۳۷:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۰ ۱۹:۴۶:۵۹
(ویرایش)

سلام خانما.من 6 ساله این مشکلو دارم.خیلی دیگه نا امید شدم میخوام شروع کنم تا عید دیگه حل بشه.لطفا راهنماییم کنید.واقعا باورم نمیشه این همه درمان شدن.امیدوارم منم درمان بشم.من خیلی ترسوئم تا شوهرم آلتش بهم میخوره منقبض میشم باورم نمیشه بتونم دیلاتور وارد کنم لطفا کمکم کنید خیلی ناراحتم

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۲۰:۰۱:۰۴
(ویرایش)

خانما کی اینجا راهنمایی میکنه.من چند روز کگل کنم؟کانال و اتاق روحیه ادرسشون چیه؟

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۲۰:۱۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

پری جون خوش اومدی مطمئنننننننن باش به زودی مشکلت حل میشه . یکی دو روز کگل کن بعد تا اخر دوره هم باید کگل کنی . اگه از دیلاتور میترسی با یه گوش پا کن شروع کن کاملا آغشته کن به لوبریکانت

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۲۰:۱۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Pari جان

خوش اومدی عزیزم اینجا نتیجه میگیری بشرطی که تلاش کنی و مداوم تمرین داشته باشی.

صفحه اول انجمن رو خوب بخون. اول باید معاینه پرده شده باشی. بعدش طبق صفحه اول تمرینت رو شروع کنی ان شاا...

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۴ ۲۰:۵۵:۴۳
(ویرایش)

مرسی عزیزم معاینه پرده شدم گفتن نیمه ارتجاعیه نمیدونم چجوریه.دعا کنید برام در صورت مداومت چقد طول میکشه؟

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۲۱:۳۴:۰۵
(ویرایش)

در طی تمرینا پرده خونریزی میکنه؟؟وای من خیلی نا امیدم همش میترسم اینم نشه

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۲۱:۴۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

بله عزیزم امکانش هست پرده از بین بره . ولی درد نداره

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۲۲:۴۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام ایفرجون.بازم بهت تبریک میگم گلم.ایشالا به زودی خبرمامان شدنت رو.بدی..                         سانیاس جون یادمه روزی که اومده بودی و...ولی نمیدونستم همون شب بانو شدم.من14بهمن بانو شدم.حالا دبگه احتمالا تاریخ دقیق درمانتو بتونی حساب کنی.                جالبه من14شهریور هم شروع کرده بودم باگوش پاک کن....                                                                ایشالا خوشبخت بشی عزیزم

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۱۱/۴ ۲۳:۲۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Pari جان

خوب اگه معاینه شدی دیگه مشکلی نیست وارسی و تمرینات کگل رو طبق صفحه اول شروع کن. طول درمان هر کس بستگی به شدت انقباضش داره. به خونریزی و این چیزا اصلا فکر نکن چون بدون اینکه متوجه اش بشی پرده کنار میره. 

موفق میشی گلم

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۰۰:۰۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۲:۳۸:۴۱
(ویرایش)

سلام 

من چند روزی نتونستم گزارش بدم امروز 45 دقیقه با دیلاتور 6 ابتدا 11 انتها 12 بلندی 10 سانت تمرین کردم تقریبا به طور کامل وارد شد سوزش نداشتم ولی همچنان حس دستشویی رو دارم کگل کار کردم کمی هم عقب جلو بردم ولی حس دستشویی اجازه تمرین راحت رو نمی ده

۱۳۹۵/۱۱/۵ ۰۰:۱۳:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۲۰:۱۹:۱۲
(ویرایش)

درنا جان عالیه عزیزم. چیزی به موفقیتت نمونده

نگران نباش منم مث شما بودم. موقع تمرین مدام باید میرفتم دستشویی

ولی الان موقع رابطه با همسرم این مشکلو ندارم دیگه

استرس موقع تمرین رو کم کن. خیلی تاثیر داره .به چیزای خوب فکر کن نه به خود تمرین. من دفعات اخر تمرین بهتر شده بودم چون استرسمو کمتر کردم.

هیچ غیر ممکنی ، غیر ممکن نیست !
خودتو باور کن !
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۰۰:۵۹:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۰۹:۴۵:۴۴
(ویرایش)

سلام به همگی و مامای گل خانم خیابانی امشب با سایز ۱۱ تمرین کردم خیلی راحت بودم بعدش سایز ۱۲ رو وارد کردم خیلی سخت وارد شد زن زیر سخت بود با زن رو راحت تر وارد شد ولی نه تا اخر تونستم ی ذره عقب و جلو کنم .حس دستشویی شدید داشتم . 

به به مبارکه تبریک میگم بانوهای گل عشقم فقط خدا ، ایفر ، sanyas 

خدای مهربونم شکرت❤
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۰۱:۰۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۰۹:۴۵:۴۴
(ویرایش)

سلام به همگی و مامای گل خانم خیابانی امشب با سایز ۱۱ تمرین کردم خیلی راحت بودم بعدش سایز ۱۲ رو وارد کردم خیلی سخت وارد شد زن زیر سخت بود با زن رو راحت تر وارد شد ولی نه تا اخر تونستم ی ذره عقب و جلو کنم .حس دستشویی شدید داشتم . 

به به مبارکه تبریک میگم بانوهای گل عشقم فقط خدا ، ایفر ، sanyas 

خدای مهربونم شکرت❤
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران