تعداد بازدید : 946235
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۲:۲۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۷ ۱۴:۴۲:۲۱
(ویرایش)

تبریک به خوشگل بانوهای جدید ان شاالله که در کنار همسراتون خوش و خرم باشیدanim2-thanks

هرچه ام با تو زیباترم عشق خوبم
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۶:۱۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۷:۱۴:۳۲
(ویرایش)

سلام. من سه سال و نیم هست ازدواج کردم.

چند ماه اول دخول هم درد داشت . اما کم کم دخول صورت میگرفت.الان دخول با درد صورت میگیره‌ اما پرده از بین نمیره. میشه یه دکتر متخصص که واژینیسموس رو بشناسه معرفی کنید که معاینه کنه بگه مشکل من چیه. 

۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۶:۱۴:۰۳
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۰:۱۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۶ ۱۹:۱۱:۴۶
(ویرایش)

سلام دوستای گلم

به بانوهای جدید تبریک میگمvalentine

دوستان مطمئن باشید اگه تمرینات رو با امیدواری ادامه بدین بزودی موفق میشین.از ته دل واسه تک تک تون دعا میکنم.میدونم که همتون میتونیدanim2-thanks

وقتی دیلاتور نمیره،مقداری بیخیال بشین و دوباره شروع کنید حواستون رو پرت کنید و کاملا خودتون رو شل بگیرید،ژل بزنید و اول با سایزای پایین تر واژن گشایی کنید و بعد با سایز مورد نظرتون کار کنید.مطمئن باشید راحت میشه کار کردhappy

منم مثل شما گاهی با شکست مواجه میشدم ولی باز ادامه میدادم

انشاالله همگی موفق میشینanim2-thanks

خواستن توانستن است..
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۰:۴۱:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Jasmine جان

عزیزم اگه تهرانی میتونی پیش خانم خیابانی بری. شماره تماس مطبشون هم تو سایت هست.

اصلا معاینه پرده شدی? نوع پرده ات رو میدونی?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۰:۴۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Farsan جان موفق شدی این سایزو شکست بدی?

دوستان در حال تمرین بگید تو چه مرحله اید?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۰:۵۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۳:۱۰:۱۴
(ویرایش)

سلام سودا جونanim2-40

آره عزیز با 8/5 راحت شدم، اما دیلاتور 10 که شروع کردم اصلا خوشم نیومد اعصابمو خورد کرد امروز کمتر تمرین کردم، نزدیک پریودمه اصلا حال و حوصله ندارم دردم دارم دیگه واقعا حسش نیست. این دیلاتور 10 واقعا خیلی اذیت میکنه 3-4 سانت بیشتر نرفت. البته احساس کردم ترسیدم چون همش خودمو منقبض میکردم بعد به خودم میومدم میدیدم انقباض دارم. فکر کنم بقیه تمرینو بذارم بعد پریود بهتر باشه

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۱:۴۵:۳۸
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۱:۴۷:۵۷
(ویرایش)

سودا جان تهران نیستم. اما نزدیکم میام تهران. حتما نوبت میگیرم. 

شمالم اینجا چند دکتر ویزیت کردن. اما واقعا نمیدونن ، سردرنمیارن. انگار من مقصرم ، دیگه دکتر نمیرم ، اصلا علمشون بروز نیست

۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۱:۵۲:۱۵
(ویرایش)

میگم دوستان. من چون دخول دارم. اما پرده هست هنور. میتونم به بارداری اقدام کنم؟ نظرتون چیه؟

۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۳:۲۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Jasmin

منظورت از دخول با پرده چیه؟ الت همسرت تا انتها داخل میشه یا فقط ابتداش وارد میشه ؟ میشه بیشتر بهمون توضیح بدی؟

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۱/۴ ۰۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

سلام. تا ته دخول صورت نمیگیره. اما فکر کنم تا ابتدای پرده. اما متاسفانه پرده از بین نمیره

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۰۱:۰۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۳ ۱۴:۵۹:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه عزیزان ماشالا تو این یک سال که گذشته چقدر بانو ها زیاد شدن ، الهی شکر . سال پیش این موقع ها منم سخت تلاش میکردم و بالاخره اواسط اسفند موفق شدم . انشالا زندگیهاتون پایدار باشه

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۰۱:۱۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام عزیزان

یه سوال؟وقتی الت تا انتها داخل واژن میشه یعنی دیگه پرده وجود نداره و کامل از بین رفته؟چون من اصلا هنگام تمرین خونریزی نداشتم موقع اقدام هم خونریزی نداشتم...

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۱/۴ ۰۱:۱۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۰۹:۴۵:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستای گلم و خانم خیابانی مامای عزیزمkiss شنبه با سایز ۱۰ تمرین کردم یکم سوزش جزیی داشتم همون ورودی واژنم ولی تونستم عقب جلو کنم با زن رو راحت تر بودم یک ساعت تمرین کردم 
دیروزم ظهر با سایز ۱۰ اول تمرین کردم و راحت بودم باهاش بعدش سایز ۱۱ رو وارد کردم و بعد از نگه داشتن و کگل عقب جلو کردم و بد نبود شبم دوباره با همون سایز ۱۱ تمرین کردم و راحت بودم باهاش بعدش با همسرم تمرین کردم ولی دیلاتورو دستش ندادم ولی خوب بود
به امید موفقیت anim2-4d564ad6

خدای مهربونم شکرت❤
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران