تعداد بازدید : 811890
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۶:۲۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

سلا عشقم فقط خدا جون، مرسي عزيزانم منم خيلي به فكرتون بودم ولي گوشيم خراب بود نميشد بيام پيشتون

اره همه پياماتونو ميخوندم

ازت خواهش ميكنم برو حضوري پيش خانوم خياباني، خيييييلي تاثير داره اصلا نااميد نشو عزيزم. خيلي راحت انحام ميشه

خانوم خياباني كلي منو دعوام كرد كه چرا انقد دوره درمانم طول كشيده و چرا حضوري مراجعه نكردم راست هم ميگفت. ازت ميخوام كه حتما بري پيششون و اصلا نااميد نشي 

راستش توي اون اقدام نصفه باورتون ميشه هيچ خبري از انقباض نبود. خيلي راحت بود و اينكه ديلاتورا خيلي اذيت كننده هستن ولي توو اقدام خيلي راحت تري

ماريا جونم مرسي از لطفت انشالا به زودي زود اقدام كامل واسه هممون اتفاق بيفته

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۶:۳۴:۰۸
(ویرایش)

Sisily جونم مرسي دوست خوبم ، فقط اگه دوره درمانتون طولاني شده حتما حضوري مراجعه كنيد.

شيدا جوني مرسي بابت مهربونيت عزيزم، البته من هنوز كامل بانو نشدم😜انشالا به روز خبر بانو شدن شما رو بشنوم و اندازه يه دنيا خوشحال بشم  

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۶:۳۵:۵۹
(ویرایش)

ماه پيشوني مهربون، دختر با انرژي ممنونم ازت🌹🌹🌹🌹🌹

اگه تمريناتو تا الان ادامه دادم فقط بخاطر روحيه دادن شما دوستاي خوبم بود❤️❤️

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۶:۴۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

وای مهد جونم،،خوبی گلم؟؟؟!anim2-thanks نمیدونی من چقد خوشحالم

انگار دنیا رو بهم دادن، اندازه اقدام خودم برا تو خوشحالم گلی،، چقده ما تفاهم داریم با هم، حالا دیگه دوتامون یه بانوی نصفه نیمه ایمanim2-25r30wi خیلی خیلی بهت تبریک میگم عزیزم، امیدوارم بزودی بانوی کامل وشماره دار بشی، خیلییییییی ممنون که بهمون خبر دادی عشقم، خیلی خیلی خوشحالمون کردیanim2-4d564ad6

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۶:۴۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۳۹:۳۰
(ویرایش)

بچه هاااا توروخدا یکی جواب بده دیگه..یه گوش پاک کن هم وارد کنیم بکارت از بین میره؟؟؟؟؟ بکارت با کدوم سایز ااز بین میره بلاخره راحت شیم از دستش اخه....آبرو حیام رفت اقند رفتم دکتر گفت هنوز که پرده ات سالمهcry

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۶:۴۹:۵۷
(ویرایش)

میشه شما که انلاینین جواب بدید؟sad

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۶:۵۰:۵۱
(ویرایش)

یا هرکی که انلاینه...پلیززززanim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۶:۵۱:۱۶
(ویرایش)

فاطمه گل جونم اینکه نوشته قابل حل در آب یعنی روغنی نیستن که بدن اذیت شه یا عفونتی چیزی بگیری، توی آب حل میشه و راحت از بدن دفع میشه، منظورش این نیست که حلش کنیم توی آب، همه ژل هایی که میخریم باید قابل حل در آب باشه عزیزم، راستی تولیدارو هم خوبه ها ولی من واژنم پلی ژل رو دوست داره.  سلما جون میگفتن برا تولیدارو یه مقدار یا آب پاش آب بپاشی به دیلاتور قشنگ ژله جواب میده! لازم نیست بزنی تو آب دربیاریshysmile

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۶:۵۴:۱۵
(ویرایش)

خانم طلایی جان خب هرکسی یه مدله!؟! شما یه بار برا تشخیص نوع پرده که بدونیم سپتوم دار نیست میری دکتر، دیگه نمیخواد هی بری ببینی در چه وضعیته!

نمیشه گفت تو چه سایزی کنار میره خب، از کجا باید بفهمیمwhat الکی ذهنتو درگیر این پرده نکن، ادامه بده تمرینو، یا خون می بینی یا نمی بینی اگر دیدی که واسه پرده بوده، اگه ندیدی یا سایزای بالاتر می بینی یا پرده کنار رفته بدون خونریزیanim2-bunnyearsmiley

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۶:۵۸:۱۰
(ویرایش)

رفتم دکتر گفته پرده ی خیلی نازکی داری...اخه من الان داشتم کامنتارو میخوندم مال چند صفحه قبل رو نمیدونم کدوم خانومی بود فک کنم سایز 11 بودن و نوشتن که وقتی وارد کردم تا نصفه دیدم خون میاد

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۷:۰۷:۴۶
(ویرایش)

خب مگه چی شده!؟!؟  خون دیدن! خب شاید مربوط به پرده بوده! صحیح و سالم هم هستن. کسی با خونریزی اونم واسه ازبین رفتن پرده نمی میرهanim2-25r30wi

اولا که شما نباید تحت تاثیر پیامای بقیه قرار بگیرید! ثانیا قراره پرده کنار بره تا ابد که نباید سرجاش بمونه

شما تمرین می کنی فوقش خونریزی می بینی بعد متوجه میشی برا پردست!

من نمیدونم چرا این بحث پرده رو انقد گنده کردین شماها،بابا تمرین کنین فرصت رو از دست میدیناanim2-a2d3

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۷:۲۳:۵۳
(ویرایش)

عزيزم ببخشيد الان پيامتو ديدم 

اصلا نگران پرده نباش، البته اگه اشتباه نكنم واسه هر نفر فرق ميكنه ولي معمولا پرده توو سايزاي بالا كامل از بين ميره و ميره كنار 

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۷:۲۶:۱۶
(ویرایش)

ايناز مهربونم، منم واسه تو واقعاااااا خوشحال شدم❤️❤️❤️❤️

اره واقعا منو تو چقد باهم تفاهم داريم... 

١-باهم شروع كرديم

٢-جفتمون باهم اومديم جلو 

٣- دوتاييمون شهريوري

٤-دوتاييمون نصفه بانوanim2-25r30wi

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۷:۳۶:۲۶
(ویرایش)

آره مهدجون،،وای من که خیلی خوشحالم براتanim2-thanks

تو چه سایزی بودی رفتی اقدام، من 10_10.5 بودم، تو رفتی جلوتر؟!

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۷:۵۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۸:۰۴:۱۶
(ویرایش)

وای آیناز من فکر میکردم ژلش سفته باید بریزیم تو اب هم بزنیم تا قاطی شه happy

اولین لوبریکانتم پلی ژن بود. ولی هررررررچیییی میگردم پیدا نمیکنم.انگار کارخونشو جمع کرده happy

حالا اجبارا ایموشن خریدم.

اگه پیدا کنم چندتا میخرم انبار میکنم برا خودم. kiss

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728