تعداد بازدید : 811895
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۲:۲۸:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۳:۴۷:۵۴
(ویرایش)

سلاااااااام مهدجون واقعاااااااااازته دلم واست خوشحال شدم......اشك توچشام جمع شد.........انگاخودم موفق شدم بهترين هاروووووووواست آرزودارم گلم

خداياخداجونم شكرت منم بااانوشدم
۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۲:۳۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۵:۳۹:۲۴
(ویرایش)

سلام مهد جان خیییییلی برات خوشحالم عزیزم مبارکت باشه  امیدوارم کنار همسرت زندگی ارامی داشته باشی 

من حتما میتونم
۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۳:۰۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۳۹:۳۰
(ویرایش)

مهد جان خیلییی مبارک باشه..anim2-thanksبخدا یکی که میاد اینجا خبر خوب میده من انقددد ذوق میکنم اصلا انگیزم دو چندان میشهlove

۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۳:۰۹:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۳۹:۳۰
(ویرایش)

ماریا صفحه قبل گفت که احتمالا عفونتش بخاطر دیلاتور ها باشه..چیکار کنیم که مبتلا نشیم؟ والا من اصلا تحمل ندارم وسط تمرینا عفونت بگیرماanim2-65d6a5d6s من بعد از تمرینم فقط با آب ولرم دیلاتور رو میشورم و میذارم تو کیسه فریزر.ایا این کافیه بچه ها یا نکات دیگه هم هست که رعایت کنیم؟

۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۳:۱۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

واااااااای مهد جونanim2-4d564ad6

تمام بدنم یخ کررررررردanim2-thumbsupsmileyanim

وای چقد برات از ته قلبم خوشحااااااااال شدممممanim2-thanks

واااااای خدایا شکرتتتتتتanim2-thanks

بالاخره بانووووووووو شدییییییییanim2-4d564ad6

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۳:۱۳:۵۲
(ویرایش)

مههههههد 

اینبار از اقدامت نگی من میدونم و تو، خوب چرا جواب من و نمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۳:۱۵:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

ماریا جون خیلی چیزها باعث میشه عفونت بگیریم . توی اینترنت سرچ کن و بخون بده همسرت بخونه . به همین راحتی نکش کنار ... عفونت رو میشه راحت حل کنی اما واژینیسموس رو چیکار میکنی ؟ با شوهرت صحبت کن و درمان کن و دوباره تمریناتت رو ادامه بده ...

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۴:۰۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۵ ۱۴:۱۱:۵۰
(ویرایش)

وااااای مهد جووون😍😍

چیکار کردی تو دختر؟ آفرین ب تو، دیدی بالاخره تونستی، دیدی موفق شدی،، وای خداروشکر خیلی خوشحالم برات عزیزم

بانو شدن تو یه جورایی واسه همه ما مهم شده بود خیلی خیلی بهت تبریک میگم عروس خانوم💟😘😘

درضمن ماه پیشونی جون راست میگه! باید بیای مو به مو تعریف کنی و از حس و حال خودت و همسری بگی!😉😀.. همینطور از پوزیشنت

۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۴:۱۳:۴۱
(ویرایش)

بارانا گلی 

چطوری خانوم گل؟ در چه حالی؟ پرپری تموم نشد برگردی ب میادین؟😀😉

راستی عزیزم خیلی به بچه ها روحیه میدی، مرسی ک هستی اینجا،، ایشالا بعد از پری بانو شدن خودت😘😘

۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۴:۲۰:۱۵
(ویرایش)

آینااااااز😭😭😭😭😭

چرا نیستییییی؟😭😭

توروخدا با همون نت گوشیت بیا پیشمون، تو نیستی اینجا مث همیشه نیست😞 آینازی جای خالیت بدجوری نشون میده..😢

اگه دوباره مث قبل اومدی که هیچ! اگه نیومدی یا یکی در میون اومدی اعتصاب میکنیما😠...

آاااااه 😴😪😭

۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۴:۵۰:۵۱
(ویرایش)

سلام ب همه ي دوستاااااااي گلم.....آينازگلي كجايي جات خيلي خاليه اينجا.....مارياجون مگه شماقرارنبودپنج شنبه بري پيش خانم خياباني

۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۵:۴۵:۳۴
(ویرایش)

نه.   عزيزم اين حرفاااارونزن توك خودت ب همه بچه هااااميدميدادي درضمن حالاخدااايي نكرده عفونت باشه بالاخره حل ميشه ديگه خيلي داشتيم ازاين موردك نتونستن ازادامه بدين ب خاطرعفونت ولي خوب شدن وادامه دادن بعدشم بااانوشدن.......ولي من حالاچي بگم اصلامثل موردمن تاحالاتوانجمن وواسه كسي پيش نيومده ولي بازم نااميدنشدم

۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۵:۵۷:۲۰
(ویرایش)

سنا

افرین ، مهم اینه برات مهمه تمرینا و اینکه کگل و انجام دادی،سعی کن وقفه نیفته که بتونی زود تر تمریناتتو تموم کنیanim2-ad54ad

سونیا

من که نگفتم جراحی کار راحتیه،نه اصلا، میدونی مهم چیه، مهم اینه که تو بانو بشی و اینکه هرچی مانع جلو پاته برداشته بشه،قطعا بیهوشت میکنن که بتونن جراحی کنن،بعدم میتونی تا اخر عمر بانو نشی؟ میدونم سخته،میدونم فکر بهشم روانت و بهم میریزه،اما بالاخره که باید بانو بشیanim2-painting

ماریا

صرفا بخاطر دیلاتورا نیست،از لباس زیرت، دستمال کاغذی یا شلوارت یا هرچیزی میتونه عفونت باشه، ممکنه حاد هم نباشه چیزی نمیشه زود درمانش کن و بیا سراغ تمرینا، حیفه این همه تمرین کردی عقب بیفتهflower

۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۵:۵۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

مهد جون مبارکت باشه 😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😁ایشالا همیشه شاد باشی .و کنار همسری زندگی خوب و دل خوش .ایشالا به همین زودی زود خدا بهت نینی بده .ایشالا همه ماها هم از این وضعیت دربیایم .

۱۳۹۵/۹/۱۹ ۱۶:۰۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

بچه ها من سایز شوهرم 11 هستش و من الان دارم سایز 7 رو تمرین میکنم. به نظر شماها که تجربه بیشتری دارین چه مدت طول میکشه تا به سایز شوهرم برسم؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران