تعداد بازدید : 811861
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۱:۴۲:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۱:۳۵:۵۲
(ویرایش)

میشه یکی بیاد باهاش حداقل درد و دل کنم...این چه روزگاریه آخه خدایا....sad

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۱:۴۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۰۵:۲۰
(ویرایش)

مرسی عشقم فقط خدا جون که راهنمایی کردی .سونیا جان چه کمکی از دستم برمیا د گلم.فعلا به جای غصه خوردن فقط تمرین کن گلم که حداقل این غولو شکست بدیم .توکلت به خدا باشه همه چی درست میشه باز اگه مشکلی بود من در خدمتم عزیزم.

خدایا شکرت.
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۱:۵۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۳:۴۷:۵۴
(ویرایش)

سونيااااجان خوش اومدي ب اتاق روحيه واااقعاخدااادوست داشته ك اين انجمن واتاق روحيرونشون داده گلم ب نظرمن ب جاااي گريه وفكركردن وغصه خوردن لطفااول ...كگل بعدوارسيوبعدهم تمرين روشروع كن الان اين تنرين ونقطه ي شروع ازهمه چي مهم ترگلم ......مطمعن باااش ك ميتوني وموفق ميشي همه ي مااااولش فك ميكنيم نميتونيم يابابقيه فرق داريم فقط يكم صبروحوصله ميخوادپس گلم صفحه ي اول انجمن روبخون متوجه ميشي وبعدشروع كن من وبقيه ي دوستان دركناريتيم. ...اين دوست جونيااااخيلي مهربرنن ...موفق باشي گلم. ..اصلاازهمين امشب شروع كن اگه ميتوني

خداياخداجونم شكرت منم بااانوشدم
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۱:۵۶:۰۷
(ویرایش)

مرسی لیلیا جون...مشکلم تمرین نیس عزیزم..دوماه پیش شروع کردم تمرین بزور ی گوش پاکنو یه بند انگشت میکردم تو ولی بیشتر نمیرفت ولش میکردم میپرید بیرون

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۱:۵۹:۵۷
(ویرایش)

به پیشنهاد بچه های انجمن رفتم معاینه ی پرده دکتر بعد از کلی ابراز ناباوری از هنوز باکره موندن من پردمو ک دید گفت ضخیمه و سوراخ کوچیک داره بیا برات جراحیش کنم...از اونروز ذهنم درگیره...فکر جراحی و این مسائل انگیزه تمرینو ازم گرفته...اثلا نمبخوام جراحی شم اونم لا بیهوشیه کامل

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۲:۰۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۳۹:۳۰
(ویرایش)

خیلی خیلیییی ممنونم از همه دوستانی که جواب دادن...از دور میبوسمتونanim2-thanks

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۲:۰۴:۴۴
(ویرایش)

انقدر ذهنم خرابه نصف کلماتو اشتباه تایپ کردمseriousانگیزم بالا بود برا تمرین...چرا آخه اینطوری شد...چی میشد پردم بی جراحی و از نوع راحت بود...میخوام تمرینو دوباره شروع کنم ولی میگم شاید وقت تلف کردن باشه...از جراحی میترسم..دور از خانوادم زندگی میکنم غیر از منو همسرمم کسی از مشکلم خبر نداره..راستش خودمم ترجیح میدم ندونن

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۲:۱۰:۱۱
(ویرایش)

نمیدونم اصلا با جراحی مشکلم حل میشه یا نه...آخه من حتی به همسرم تا حالا اجازه ندادم یبارم اقدام کنیم...از ترس...الان یکسالو سه ماهه عروسی کردیم...سه سالم نامزد بودیم..خستگیه خودم بکنار دلم برای همسرم خیلی میسوزه..از خودم بدم اومده که انقدر بزدلم یوقتایی میگم خب امتحانش کن یبار دردم داشته باشه ک از دردش نمیمیری...اووف کلافم..بچه ها..ببخشید منو

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۲:۱۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

سلام سونیا جون
خیلی از بچه های اینجا جراحی کردن و فایده نداشته . اما بازم توی انجمن سوالت رو بپرس
من که نظرم اینه که دوباره تمریناتت رو شروع کنی . با روحیه بالا و خودت بخوایی و به این نتیجه برسی که درمانت همین جاست

همین که تونستی گوش پاکن رو دستت بگیری و وارد کنی خیلی خوب بوده . دوباره شروع کن . همونجا که دیگه داخل نمیشه باید کگل کنی و بعد یه زوور محکم بزنی تا دهانه واژنت باز باز بشه و بتونی گوش پاک کن رو داخل ببری . محکم فشار نده . زور بزن و همزمان گوش پاکن رو آروم به حالت چرخشی و با شیب کم به سمت پایین داخل ببر

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۲:۱۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

همه ی ما یه مشکل رو داریم ...ترس!
پس خودت رو از بقیه جدا نکن . توهم یه تصمیم بگیر و دوباره از اول شروع کن . اگه با آرامش این کارو کنی میبینی که خیلی راحت گوش پاکن داخل شده
نترس و قوی باش ... به هیچی فکر نکن به جز همسرت ... باید بتونی این مسئله رو شکست بدی anim2-a2d3

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۲:۱۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

عشقم فقط خدا جون 

من كه حالتو جويا شدم ديروز نديدييييي؟؟؟!!

بغير اينجا تلگرام هم ازت پرسيدم اونجارو احتمالا نديدي

انشالله ميري دكتر و مشكل حل ميشه و بزودي بانو ميشي

آخراشييييي گلمkiss

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۲:۲۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

ممنون مهد جونم

انشالله بزودي شماره دار بشي عزيزم

ميگم يعني اگر منم حضوري برم واقعا زودتر انقباضم كم ميشه

من خيلللي انقباض دارم

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۲:۲۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۳۹:۳۰
(ویرایش)

اینطوری نگو حالا..بزدل یعنی چی دیگه...هممنون مثل ههمیم دیگه...البته بماند که منم اول همینطوری بودم و میگفتم یه بار بذارم اقدام کنیم فوقش میمیرم دیگه!!!!!!!!! اما هر بار خاستم نشد و نشد ولی به بزدلی ربط نداره بخداsad  الانم دو روزه یه گوش پاک بردم تو کلااااا شارژ شدم و همه ی افکار منفی یادم رفته...پس توام بیخیال جراحی شو و تمرینارو ادامه بدهvalentine

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۲:۳۰:۵۳
(ویرایش)

دیشب داشتم گفتگوهای صفحه های قبلو میخوندم..دیدم یکی داره آرزوهاشو میگه..آرزوهایی که بعداز بانو شدن داشته...فکر کنم فاطما گل بود..حرفاش حرفای دل من بود...عین هم بود حسمون..گفتم هیچکی جز اینایی که تو این اتاقن نمیتونن منو درک کنن...

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۳:۰۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم

واقعا خوشحالم که پیشتونم.واقعا روحیه میگیرم😍😍😍

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567