تعداد بازدید : 811895
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۳:۰۲:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

به امید بانو شدن هممون

من امشب با سایز 9/5 کار کردم خدا،رو شکر،بهتر بودم

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۳:۱۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۰۵:۲۰
(ویرایش)

ببین سونیا جان من شش ساله ازدواج کردم سه سال تحت نظر روانپزشک بودم دو بار خواستم خودکشی کنم دیگه چی بگم که اگه بنویسم یه کتاب میشه .کاملا انگیزه زندگیمو از دست داده بودم از اون ور هم حرفو‌حدیثهای اطرافیان که بچش نمیشه وو ازاین حرفها  .ولی تو این مدت همسرم واقعا حامی من بود چند بار بهش گفتم از هم جدا شیم قبول نکرد میگفت من تو رو همین جوری هم قبول دارم اصلا هم به فکر جراحی نباش منم اصلا تواین مدت رابطه نداشتم چون نمیتونستم پاهام قفل میشد .دیگه سرتو به درد نیارم فقط انگیزه میخاد استارتشو که بزنی همه چی ردیف میشه .من اولین روزی که یه دونه گوش پاک کن رو وارد کردم داشتم از خوشحالی سکته میکردم هر چند اولش سخت میرفت ولی گفتم باید منم موفق بشم که تا الانم خدا رو شکر بد نبوده .تو هم میتونی عزیزم توکلت به خدا باشه برو شروع کن.

خدایا شکرت.
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۳:۱۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۰ ۲۲:۵۷:۰۱
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم

ليليا جون به نظرم باسايز ٧بيشتر كار كن،منم الان باسايز٨.٥كار ميكنم منم مقداري حركت دادن برام سخته همون كشيدگي كه ميگي رو دارم دوباره شب باهاش تمرين ميكنم چون يك مرحله راحت نباشي سايز بعدي سخت تر هستش

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۳:۲۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۵ ۱۴:۱۱:۵۰
(ویرایش)

سلاااااام

امروز فقط صبح فرصت تمرین داشتم،، با سایز چهار درگیرم همچنان! انقباضم زیاده😣

بچه ها جون چطورین شما؟ آینازی خوبی؟ در چ حالی خواااهر؟😉😘 فردا اگه خدا بخواد سرم خلوته بیشتر تمرین میکنم و بیشتر میام اینجا.. 

ناامید نباشید گل گلیا،، همتون موفق میشید صبر داشته باشید،، این راه ناامیدی و سکون برنمیداره، امید میخواد و تلاش

موفقیت سهم همتونه فقط باید همت کنید و سهمتونو بگیرید💟💟💟😘

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۳:۲۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۰۵:۲۰
(ویرایش)

مرسی از جوابت عسل جان.فدات

خدایا شکرت.
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۳:۴۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۱:۳۵:۵۲
(ویرایش)

مرسی دوستای خوبم..خداروشکر که هستید ..ممنونم از امیدواری هاتون...از فردا دوباره شروع میکنم فقط ب انگیزه ی دادن خبرای خوب به شما مهربونا...بارانا جون حتما به توصیت عمل میکنم...شبتون بخیر دوستداشتنی هاlove

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۳:۴۵:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۱:۳۵:۵۲
(ویرایش)

موفق باشی لیلیا جون...راه من شاید طولانی تر از بقیه باشه ولی ادامه میدم..ایشالله با خبرای خوبه شماهم من انگیزم بیشتر میشه...loveanim2-40

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۹/۱۸ ۰۰:۰۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۸:۰۴:۱۶
(ویرایش)

سونیا جون هممون به این آرزوها میرسیم.

فقط باید همیشه بهشون فکر کنیم تا با روحیه تمرین کنیم.

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
۱۳۹۵/۹/۱۸ ۰۰:۱۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ ۲۳:۴۱:۳۹
(ویرایش)

بچه ها سلام امیدوارم همگی خوبه خوب باشین.من مدت زیادی غایب بودم یه سری درگیریها داشتم و الان دوباره پیدام شده.بچه ها یه سوالی هم داشتم؟کسی تا الان بوتاکس زده؟میشه هر تجربه ای درموردش دارین بهم بگین لطفا؟یه دکتری که خیلی قبولش دارم بهم گفت بیا بوتاکس بزن .لطفا راهنماییم کنید ممنونم

من میتونم و موفق میشم
۱۳۹۵/۹/۱۸ ۰۰:۴۲:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

منم بارانا جون به توصیت گوش کردم خیلی بهتر پیشرفت کردم🌹🌹

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۹/۱۸ ۰۰:۴۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۰ ۲۲:۵۷:۰۱
(ویرایش)

خواهش ميكنم ليليا جون موفق باشي💪🏼💪🏼💪🏼

۱۳۹۵/۹/۱۸ ۰۱:۵۹:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

به به همه امیدواراااا

مهد و سنا و سونیا و لیلیا و دیگه جونم براتون بگه همه ی همتوووووووون سلااااااام anim2-ad54ad

طبق حرفایی که من از روزی که اینجا اومدم تا این لحظه، نه جراحی نه بوتاکس مشکل واژینیسموس و حل نمیکنه، فقط تمرینای اینجا،چرا چون مشکل از جای دیگه است، از ترسیه که هممون تجربه اش کردیم، نه بوتاکس نه جراحی قفل شدن پاهامونو حین رابطه درست نمیکنه، پر قدرت استارت تمریناتونو بزنین که من میدونم امسال تموم نشده یه عالمه بانو داریم، انقباض و شکست بدین و در قبالش شیرینی و ارامش بانو شدن و بدست بیارین، شب جمعه ها و هر روزتون شیرین میشه، تخت و اتاق خوابتون میشه براتون یه جای لذتبخش و دوست داشتنی، تا میتونین اصولی پیش برین که عقب گرد نکنین، برای سایزای بالا کاندوم و دستکش جراحی سایز هشت خیلی خوبه، من با دستکش سایز هشت تا دیلاتور ۱۲ و ساختم. پیش بسوی بانو شدن anim2-a2d3anim2-thumbsupsmileyanim

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۹/۱۸ ۰۲:۱۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢بچه ها اينو همگي بخونن مهمه

شيدا جون من مطمئنم انقباضات منو تو همه بچه ها فقط واسه اينه كه ديلاتورارو خيلي بد ميسازيم. من خودم به شخصه اول گوش پاك كن ميزاشتم بعد دورش و پنبه ميزاشتم بعد با نخ محكم ميبستمش!! اصلا يه چيز سفت و چندشي ميشد كه خدا بدونه. با اون تمرين ميكردم انگار عضلات واژنم ميچسبيدن به ديلاتور و تكون دادنش واسم سخت ميشد ولي اون روز كه رفتم پيش خانوم خياباني بهم گفت اصلا اين كارو نكن و فقط سعي كن پنبه رو بدون هيچ چيزي داخل انگشت دستكش كني و منسجمش كني ديلاتورت نبايد شل و ول باشه نه بايد انقد سفت باشه.براي سايز دوازده هم اول همونجوري كه خانوم خياباني گفت درست كردم بعد براي اينكه برسه به ١٢ دورش باند پيچيدم. از نظر انعطاف بايدچيزي نزديك به الت درست كنيم نه اون چيزاي سفتي كه ما باهاش تمرين ميكنيم. 

رفتن حضوري كمكت ميكنه، اگه شرايطشو داري حتما برو

اناتومي هر نفر فرق ميكنه و خانوم خياباني با توجه به موقعيتت و وضع جسمانيت تمرينتو مديريت ميكنه.

مخصوصا اونايي كه طول درمانشون طولاني شده حتما مراجعه حضوري داشته باشن

عشقم فقط خدا عزيزم تو هم حضوري برو

يه چيز ديگه هم بهتون بگم من سايزم ١٠/٥ بود توي اون اقدام نصفه و نيمه ديگه، ولي بچه ها واقعا انقباض نداشتم. اصلا اين انقباضاي لعنتي فقط واسه ديلاتوراس

خودتونو نگران نكنيد

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۹/۱۸ ۰۲:۴۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مهد!

چرا جواب منو نمیدی پس؟anim2-sad

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۹/۱۸ ۰۹:۳۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

اي وااااي ماه پيشوني جونم شرمنده بخدا از دستم در رفته بودي😜😜 

عزيزم حال و هواي جفتمون خيلي بهتر ازقبله، حداقل ميدونيم هيچ غيرممكني وجود نداره و اينكه من الكي براي خودم قانون گذاشته بودم و باور كرده بودم كه تا پايان تمريناتم نميتونم. البته خيلي خوبه كه تمرينات تا پايان ادامه پيدا كنه

ولي هنوز رابطمون كامل نشده. عزيزم، ايشالا كامل شد نيم ساعت واستون درد و دل ميكنم😬😬

اشوبم ارامشم تويي....
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران