تعداد بازدید : 13382
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۷ ۱۱:۵۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۲۳:۲۱:۵۶
(ویرایش)

شش هفته و دو روز .

امروز حال بدی دارم شبیه حالت تهو:-( 

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۶:۳۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۷ ۱۶:۳۹:۳۶
(ویرایش)

سلام به همه تازه اومدم تو اين سايت منم تازه يك هفتس فهميدم مامان شدم پنج هفته و چهار روزمه😊ولي سونو ميگه ٦ هفته ميشم فكر كنم از اول پريود حساب ميكنن.

همه چيز تجلي حضور خداست.
۱۳۹۵/۶/۷ ۱۷:۲۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۲۱ ۰۹:۰۹:۳۱
(ویرایش)

انشاالله همع بارداری سالمی داشته باشین صحیح و سالم نی نی تو نو بغل کنید

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۹:۰۳:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۰:۴۱:۱۱
(ویرایش)

من ٦ هفته و ٢ روزمه

يه بار رفتم براى ويزيت پيش خانم خيابانى خودمون، 

به توصيه ايشون روز پنجاهم از پريودم هم ميرم سونو براى ديدن قلب و وضعيت جنين و جفت

خدا كنه همه چيز عالى باشه

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۹:۲۰:۲۰
(ویرایش)

من تهران نیستم

یعنی منم روز۵۰برم؟

۱۳۹۵/۶/۷ ۲۲:۲۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۰:۴۱:۱۱
(ویرایش)

اين نظر خانم خيابانى راجع من بود، 

لابد شما هم بايد همينكارو بكنى

بپرس ازشون

۱۳۹۵/۶/۷ ۲۳:۰۷:۴۵
(ویرایش)

دکتر من گفت ۱۰شهریور بیا سونو بنویسم،میشه۴۵روز 

۱۳۹۵/۶/۸ ۲۱:۰۹:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۱:۰۳:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستای گلم من امروز پیش دکتر بودم جواب غربالگری رو پیشش بردم خداروشکر مشکلی نبود خدایا ازت ممنونم .دوستای عزیزم من حدود 8 هفتم بود رفتم که قلبش تشکیل شده بود نگران نباشید

تاریخ ازدواج خرداد 94 اولین روز آخرین پریود4 خرداد95 1 اسفند 95 بدنیا آمدن دختر نازنینم
خدایا امیدم به توست
۱۳۹۵/۶/۸ ۲۱:۳۰:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۹ ۱۲:۵۹:۳۰
(ویرایش)
یاعلی مددی
۱۳۹۵/۶/۸ ۲۱:۳۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۹ ۱۲:۵۹:۳۰
(ویرایش)

سلام شب بخیر 

منم تازه وارد این سایت شدم، چند روزه علائم بارداری رو دارم دیروز باید پری میشدم ولی تا الان نشدم

خیلی میترسم اگه حامله باشم، آخه تو همین چند روز اخیر ی دندون کشیدم، شنیدم مواد بی حسی ضرر داره sad

یاعلی مددی
۱۳۹۵/۶/۸ ۲۳:۲۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم.

دسترسی به نت نداشتم که از وضعیتم خبر بدم

رفتم دکتر . شیاف پروژسترون داد واسه لکه بینیم. خودم سر خود رفتم سونو واژینال دادم سن حاملگیم 4 هفته و 5 روزه و دکتر گفت خییلی زوده واسه سونو. و تو سونو ساک حاملگی مشخص بود فقط . حالا 2 هفته دیگه باید برم واسه سونوی بعدیم که چون لکه بینی دارم روند حاملگیم چک بشه. چون لکه بینی تو بارداری خوب نیست و احتمال سقط رو بالا میبره.

البته مامانم هم سر تمام بچه هاش تا 4 ماهگی لکه بینی داشته.

من تا حالا سونو نداده بودم تو عمرم خداروشکر تخدامنهام و ... مشکلی نداشتم . اولین بارم بود از سونوی واژینال هم مثه چی میترسیدم ولی راحت بود.

دکترم هم رییس یه بیمارستان تخصصی زنان تو تهرانه دکتره خوبیه خیلی دلسوز و جدیه. دکتر مامانم هم بوده واسه این که خوب میشناسیمش انتخابش کردم. مرکز سونوگرافی هم جایی رفتم که مورد تایید دکترم هست

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۸ ۲۳:۳۰:۵۳
(ویرایش)

راستی اسم اگه انشاالله حاملگیم ادامه پیدا کنه شوهرم اسم علی و فاطمه دوست داره خودم هم اسم علی دوست دارم . اسم حلما هم دوست دارم .

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۸ ۲۳:۳۳:۰۶
(ویرایش)

ایلیا جان من شنیدم فقط عکس opg دندون ضرر داره حالا بازم بپرس. مامانم تا 4 ماه نمیدونست حاملس و تو اون 4 ماه کل دندوناشو درست کرده بود به اضافه کلی دارو اما داداشم از همه ما سرحالتره

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۰:۴۵:۴۳
(ویرایش)

سلام ارکیده ،خوبی؟انشاالله مشکلی نیست خیلیا با لکه بینی مشکلی پیش نیومده براشون ولی لستراحت کن

هفته ها چطور حساب میشه کسی میدونه؟

۱۳۹۵/۶/۹ ۰۷:۳۸:۱۰
(ویرایش)

ممنون سارا جان. دعا کن عزیزم برام. آره سعی میکنم استراحت کنم.

راستش اونطور که من میدونم از اولین روز آخرین پریود حساب میکنن تا امروز چند هفته میشه اون میشه تعداد هفته اما من سن حاملگیم که تو سونو گفت کمتر از اون روش اولین روز آخرین پری بود. تو سونو هم فک کنم بر اساس اندازه رشد ساک و جنین و ... میگن الان چند هفتته.

خدایا شکررررررررت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران