تعداد بازدید : 578366
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۱ ۱۷:۳۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم دوتاشم نعمت خداست باید شکر گذار خدا باشیم انقد آدما هستن فقط حسرت اینو میخورن که یکی بچه داشته باشن چقد میلیونی خرج میکنن که خدا فقط بهشون یه اولاد بده پس ما نباید ناشکر باشیم عزیزم که خدا به ما لطف کرده و نظری کرده که بدون دعوا و درمون بچه دار شدیم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۱ ۱۷:۵۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۳:۱۳:۳۴
(ویرایش)

مامان پروانه حرفات خیلی خوبه 👍👍👍👍💜💜💜💜💜

۱۳۹۶/۳/۱ ۱۷:۵۶:۴۰
(ویرایش)

اصلا دختر و پسر نداره هر بچه ای اگه بد تربیت بشه اذیت کننده پدر مادرشه هستن دخترایی که اذیت میکنن یا پسرهایی که باعث مشکلات خانواده ان اول از همه سلامتی بعد تربیت جنسیت مهم نیست

۱۳۹۶/۳/۱ ۱۷:۵۷:۲۴
(ویرایش)

فاطیما بانو من و همسرم خیلی پسر دوست داریم اما بخاطر  یه سالی که درگیر مریضی شوشو بودیم واقعا اون دوران نه خونمون برامون کاری میتونست بکنه نه دارایمون نه ماشینیمون هیچی نمیتونست سلامتی شوهرمو برگردونه جز خدا که مثل همیشه من بنده رو سیاهشو روسفید کرد و شوهرم خوب شد ولی برا یبچم همیشه میگم خدایا فقط سلامت باشه چون عذاب کشیدم میفهمم که کسی سلامتی نداشته باشه چقد سخته خدا هرکی مریض داره رو شفا بده 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۱ ۱۸:۰۰:۲۲
(ویرایش)

این قانون طبیعته اونای که دختر دارن دوست دارن پسر داشته باشن اونایی که پسر دارن دوست دارن دختر داشته باشن اما هرچی خدا بخاد همون میشه اگه فقط یه روز به مراکز ناباروری سر بزی با  شکم بالا اومدت نگاه کنی میبینی بالای هزار نفر تو چشاشون پر اشک میشه که چرا اونا باردار نمیشن کاش جای ما بودن یه وقتایی ما نمیفهمیم حکمت این کارای خدا چیه چندوقت دیگه یا چند سال دیگه تو زندگیمون میفهمییم که چرا خدا اونروز با ما اینکارو کرد 

۱۳۹۶/۳/۱ ۱۸:۱۱:۵۴
(ویرایش)

خداروشکر مشکلاتت حل شده عزیزم منم یه برادر شوهر دارم که البته پسر عموم خم هست و متاسفاته سرطان ماهیچه داره و از 3 سالگیش تا الان که 18 سالشه با این بیماری درگیره و متاسفانه دیگه دستشم هم به زور تکون میده bad

واقعا هیچی جز سلامتی ارزشمند نیست

۱۳۹۶/۳/۱ ۱۸:۱۴:۳۴
(ویرایش)

بریج. یعنی نینی سرش بالاس باسنش پایینه smileالان خیلی حالتش مهم نیست کلی میچرخه حالا

۱۳۹۶/۳/۱ ۱۸:۱۷:۲۳
(ویرایش)

عزیزم من تو 16 هستم 

۱۳۹۶/۳/۱ ۱۸:۱۸:۳۹
(ویرایش)

منم از اول جنسیت رو سپردم به خدا و گفتم هرچی صلاحه زندگیمه شاید من ندونم که صلاحم مثلا پسره و اصرار به دختر کنم درسته ما از صلاح خودمون و اینده خبر نداریم👍

۱۳۹۶/۳/۱ ۱۸:۲۰:۰۱
(ویرایش)

فاطیما جون انشالله برادر شوهرت خدا شفا بده راستی الان چند وقتته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۶/۳/۱ ۱۸:۲۱:۴۴
(ویرایش)

عکس پروفایلتم میخوره به یه پسر شیطون موزیسین anim2-25r30wi

۱۳۹۶/۳/۱ ۱۸:۲۳:۴۲
(ویرایش)

انشاا عزیزم من الان هفته 23 هستم 

۱۳۹۶/۳/۱ ۱۸:۲۵:۰۴
(ویرایش)

☺😆شیطون که فک کنم هست خیلی خیلی تکون میخوره گاهی کلافه میشم من گاهی یه ضربه های دردناکی میزنه که نگو 😆 

۱۳۹۶/۳/۲ ۰۹:۳۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلااااام به همه مامانای خوابالو😉

فسقلیا خوبن؟؟😚😘

بچه ها من دیگه مثل قبل گرسنه ام نمیشه. قبلنا همش باید میخوردم. حتی شب تا صبح دو سه بار بیدار میشدم یه چیزی میخوردم. اما الان خیلی عادی. حتی میان وعده هم زیاد میلم نمیکشه. یعنی بچم وزن می گیره؟ لاغر نشه!

یه سوال دیگه هم داشتم‌. من شبا موقع خواب حواسم هست که به پهلو بخوابم. اما شب تا صبح غلت میزنم. گاهی طاق باز میخوابم. اصلا هم متوجه حرکتم نمیشم. صبح که پا میشم میبینم طاق بازم. چیکار کنم؟؟

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۱:۲۵:۵۸
(ویرایش)

سلام بچها من امروز رفته بودم دکتر برای چکاب گیج شدم والا من خودم تمام روزارو نوشتم تو دفترچم الان باید 16هفته و 2 روز باشم اما دکترم گفت که تو 15 هفته و 5 روزم تعیین جنسیتمم یه هفته دیگه انداخت عقب بعد تعطیلات 14-15 خرداد anim2-sad

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران