تعداد بازدید : 578330
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۵ ۲۱:۵۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۱۷:۳۷:۲۶
(ویرایش)

سلام خانما...کسی اینجا میدونه کیست باسپتای نازک چی هستش ؟ایاباعث ناباروری میشه یانه ؟ایا کسی بین شما از اینجور کیستها داشته ؟

۱۳۹۶/۳/۶ ۰۷:۴۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام مامانا!

خوبيد؟ 

ديروز بعد از دو ماه با شوشو برنامه داشتم كه نصفه رها كرديم چون من خيلي درد داشتم. 

همه چيز خوب پيش رفت ! ولي الان از خواب پريدم! درد سينه ام رفته! روي شكمم رو نگاه مَي كنم تكون هاي نبض مانند ميبينم! كلا تكوناي بچه رو از هفته ١٤ به بعد ، سخت مَي فهمم! نگرانم چيزي نشده باشه ! چرا درد سينم رفته؟ موقته و يا نشونه چيزيه؟ 

نه آبريزش دارم و نه خونريزي و نه لك بيني! فقط سينم درد نداره! فشار دادم يه كوچولو! شير داره هنوز! 

الانم ١٨ هفته و دو روز هستم . 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۳/۶ ۰۷:۴۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام فاطيما جان! 

خوبي؟ 

چه خبر از دستت؟ بازم دكتر رفتي؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۳/۶ ۰۹:۳۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

سلام ماریا جووونم مبارکت باشه عزیزم ایشالله زود زود بیاد بغلت و وسایل استفاده کنی 

آمین عزیزم دعای قشنگی بود منم هفته بعد میفهمم نی نیم چیه میرم با مامانم کلی لباس میخرم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۶ ۰۹:۳۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلام ملیکا جان. اصلا نگران نباش. منم چند روز بود هیچ تکونی احساس نمیکردم. بخصوص که توی رابطه خونابه دیده بودم، خیلی نگران بودم. اما چند روز صبر کردم و خداروشکر دیروز قشنگ تکون خوردنشو احساس کردم. میگن تا هفته ۲۴ طبیعیه اگه تکون احساس نکنی.

منم سینه هام درد نمیکنه. 

به قول خودت، استرس و فکرای منفی ممنوع. چند روز صبر کن. ایشالله دوباره خیالت راحت میشه.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۳/۶ ۰۹:۳۹:۰۴
(ویرایش)

ملیکا جونم چیزی نیست نگران نباش چونکه ما خودمون با سینهامون ور نیریم درد میکنه اما شوشو یکم ور بره انگارکوفته باشها از کوفتگی در میاد یکی دوروز منم همینطوریم اولش که دست میزنه خیلی درد داره اما هی عادی میشه نگران نباش عزیزم

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۶ ۰۹:۴۵:۳۹
(ویرایش)

ماریا جونم منم پارسال که باردار نبودم هرچی میدید خوشم میومد میخریدم کلی شده الان فقط مونده لباس و اسباب بازی و سرویس چوب کالسکه اینارو همه رو گرفتم خخخخ

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۰:۱۴:۵۲
(ویرایش)

ماریا جونم بد تایپ کردم منظوذماین بود که کالسکه اینارو خریدم لباس و اسباب بازی و سرویس چوب مونده 

نه عزیزم من قزوینم oh

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۰:۵۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

سلام ماریاجون چقدر زود خرید کردی

مبارک گل دخملت باشه انشالله همش رو به سلامتی بپوشه و استفاده کنه

الان هوا گرمه میری بیرون خرید حتما آب زیاد مصرف کن که خدای نکرده مثل من آب کیسه آب بچه کم نشه

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۲:۲۰:۳۰
(ویرایش)

عزیزم سونو سه بعدی منم دوست دارم برم قشنگ واضح فسقلیتو نشون میده شبیه کیه ولی راجبعش یا دکترم حرف نزدم اصلا 

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۲:۲۱:۳۵
(ویرایش)

خوشبحالتون شماها چقده زود فهمیدید نی نی هاتون چین من دیگه خسته شدم تو 17 هفته هستم 18 هفته تمام باید برم 

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۲:۳۹:۳۰
(ویرایش)

چرا عزیزم من الان هفته بعد باید برم آنومالی راستی تصویر آنومالی چطوریه رنگیه ؟؟؟؟؟؟؟یا مثل همون nt میمونه

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۲:۳۹:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۶ ۰۱:۵۱:۲۹
(ویرایش)

سلام دوست جونا خوبید؟نینی هاتون خوبن؟مامانا من هفته8بارداریم به شدت تهوع دارم به همه بوها حساس شدم حتی اصن نمیتونم اشپزی کنم یا برم تو اشپزخونه میخواستم ببینم ایا کسی از شماهام اینطوری بوده و تا کی ادامه داره؟شما چطوری کنترلش میکردید؟

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۲:۴۵:۴۷
(ویرایش)

عزیزم بستگی داره یه سریا تا 16 هفتگی همینجورین ویتامین b6 با سیرابی و بیسکویت سبوس دار بهت کمک میکنه 

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۲:۵۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۶ ۰۱:۵۱:۲۹
(ویرایش)

ممنون از راهنماییتون مامان پروانه جون و بهار عزیز 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728