تعداد بازدید : 578342
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۱:۳۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

گیج شدم والا دکترمم سونو نکرد گفت دوهفته دیگه دوباره سونو داری الان تعیین جنسیت نمیکنم برات 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۱:۴۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

مامان پروانه سونو گرافی اول برات چند هفته زده بود؟

همون سونویی که رفتی واسه رویت قلب

از روی اون حساب کن ببین دقیقا الان چند هفته ای

۱۳۹۶/۳/۲ ۱۱:۵۵:۲۰
(ویرایش)

آرامش جون طبق سونو اول که برای قلب رفتم الان باید همون 15 هفته و 5 روز باشم اما بر اساس سونو nt باید 16 هفته و 2 روز باشم بیخیبال به هرحال تعیین جنسیتم افتاد عقب یک هفته 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۲:۰۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

پری جان منم سن بارداریم توی سونوی هشت هفتگی و سونوی nt چند روز باهم اختلاف داشت. ولی تاریخ سونوی ان تی درسته. چون دقیق تره. برای منکه دکترم بعد از سونوی ان تی ، بر اساس تاریخ سونوی ان تی، سن بارداریمو گفت و برام آنومالی نوشت. 

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۲:۰۸:۲۸
(ویرایش)

چرا بهار جان نگاه کردم سونو ان تی 4 روز بیشتر از سونو هشت هفتگیمه اما دکترم براساس سونو هشت هفتگی آنومالی رو برام نوشته عزیزم من زودتر دوست داشتم برم که بفهمم فندق مامان چیه حالا که نشد عب نداره 

۱۳۹۶/۳/۲ ۱۲:۰۹:۲۹
(ویرایش)

ماریا جون من از خانم خیابانی پرسیدم گفت 4 روز کمتر وبیشتر ایراد نداره توکل به خدا دیگه منکه چهرماه صبر کردم دوهفته ام روش

۱۳۹۶/۳/۲ ۱۲:۵۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام به همه خانوم خوشگلا 

خوبيد؟ 

بهار جون ، اونش رو نمي دونم ، اما ويار رو تشديد مَي كنه! حتي وقتي ويارت تموم شده ، مَي خوري زيادي ، دوباره ويارت شروع ميشه! 

منم خيلي دوست دارم ! اما سعي مَي كنم زياده روي نكنم! 😊 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۳:۱۳:۵۸
(ویرایش)

پري جون ، اختلاف زماناي من رو ببين و بخند: 

سن بارداري من براي امروز : 

بر أساس آخرين پريود : ١٩ هفته و ٠ روز 

براساس سونوگرافي تشخيص قلب: ١٧ هفته و يك روز 

بر أساس سونوگرافي غربالگري : ١٧ هفته و پنج روز 

كه ديگه طبق آخري همه چيزم حساب ميشه! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۳:۱۴:۱۵
(ویرایش)

سلام مامان کوین خوبی ؟؟؟؟؟؟؟؟اوضات چطوره با شوشو آشتی کردی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۶/۳/۲ ۱۳:۱۶:۰۳
(ویرایش)

چی بگم ئالا همه چی دست به دست هم داد که تعیین جنسیتم یه هفته بیوفته عقب فک کنم من و تو آخرین نفرایم که میفهمیم خخخخخخ

۱۳۹۶/۳/۲ ۱۳:۲۵:۰۷
(ویرایش)

پروانه جون خوبي؟ 

مرسي ! مام بد نيستيم! 

شوشو آشتي كرد، عذرخواهي كرد. ولي من هنوز نبخشيدمش! حرف ميزنيم و همه چيز خوبه ولي ديگه خونش پام رو نمي ذارم! كلا روش زندگيم رو عوض كردم. سخته ولي خيلي بهتره ! 

تَو چه خبر؟ خودت و فندقت در چه حالي؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۳:۲۶:۲۶
(ویرایش)

پروانه جون ، بخدا اونجا خوبه! من كه دقيقا ٢٠ هفته تموم بايد بفهمم. ٨ جون! ببين چند روز ديگست! فك كنم ١٦ روز ديگه 😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۳:۳۵:۲۷
(ویرایش)

آرامش جون، اسم دخملت رو چي مَي خواي بذاري؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۳:۴۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۳ ۰۱:۳۲:۰۸
(ویرایش)

سلام دوست جونا من پرید شدمcryمن و شوهرم عاشق نی نی هستیم حالا چیکار کنم!؟من دقیقا تو تخمک گذاریم نزدیکی داشتم اما خبری نبود!البته ژل لوبریکنت زیاد میزنم چون واژینیسموس بودم چن وقته خوب شدم اما هنوز رابطه بدون ژل برام سخته.کیت تخمک گذاری چیه؟از اونا بخرم؟

آمدی تا زندگی روی خوشش را رو کند
آنچه رویای محالم بود حالا ممکن است...
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۴:۵۲:۴۹
(ویرایش)

فداتشم عزیزم خوبه زیادی که شیرین باشی دلو میزنی گاهی اوقات خوبه که ما زنا دور باشیم از مردامون منم خوبم فندقم امروز صدای قلبشو شنیدم البته به سختی چقد چرخوند تا پیدا کنه صدای قلبشو 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران