تعداد بازدید : 578330
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۹:۳۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

پری جان کاملا طبیعیه.  فسقلی منم فقط سمت چپم حرکت میکنه. من جدیدا حرکاتشو قشنگ متوجه میشم. البته ضربه هاشو. مثلا روزی سه چهار بار. بخصوص سرصبح.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۹:۳۴:۳۸
(ویرایش)

کیانا جان مگه چند ماهه اقدام دارین؟؟ منم واژینیسموس بودم. ژل هم استفاده میکردم. ژل لوبریکانت ساده هیچ ضرری نداره واسه بارداری.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۳/۲ ۲۳:۵۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۶:۵۲:۵۶
(ویرایش)

مامان پروانه سمت راست حسش میکنی فکر کنم بچت پسره. ماریا گفتی سمت چپ خب دختره. مامانم قبلا اینجوری بهم گفته،

منم بعضی وقتا سمت چپ یکم حس میکنم تکوناشو احتمالا دختره

بعدا ببینیم درست😊

💗اللهم صلی علی محمد و ال محمد💞💝
۱۳۹۶/۳/۳ ۰۰:۰۴:۴۱
(ویرایش)

بهار من، من سه ماه اولم سردرد شدید داشتم حتی یبار از بس درد میکرد نمیتونستم بلندبشم مسکن خوردم بعدا مادرم دعوام کرد بعد خود به خود خوب شدم

۱۳۹۶/۳/۳ ۰۹:۴۸:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

سلام بچها صبحتون بخیر منم یه وقتایی سر درد دارم بچها من سمت چپم هم احساس خیلی ریزی میکنم اما سمت راستم بیشتر میزنه قربونش برم مامان لگد بزنه حالا هرجا رو دوست داره اصلا بزنه تو صورتم خخخخخخخخخخخخخanim2-25r30wi 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۳ ۱۰:۲۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۳ ۰۱:۳۲:۰۸
(ویرایش)

ماریا جون من اسفند بانو شدم الان دوماهه اقدام به بارداری کردم اما خبری نیست ژل لوبریکنت ساده استفاده میکنم.خانم خیابانی گفتن ژل تا حدود زیادی مانع لقاح اسپرم و تخمک میشه منم بدون ژل اصلا نمیتونمsadحالا چیکار کنم!؟شما قبلش برنامه ریزی کردین یا ناخواسته باردار شدی؟

آمدی تا زندگی روی خوشش را رو کند
آنچه رویای محالم بود حالا ممکن است...
۱۳۹۶/۳/۳ ۱۰:۴۸:۱۰
(ویرایش)

کیانا جون منم وقتی درمان شدم بچه میخواستم. دیگه جلوگیری نداشتم. ماه اول یه هفته پریودم عقب افتاد. ولی ماه دوم خداروشکر باردار شدم. ژل هم تا دلت بخواد استفاده میکردم. و تاجایی که یادمه میگفتن ژل مانع بارداری نیست.

ولی اینجا از هرکی بپرسی میگه رمز موفقیت اینه که بیخیال باشی. پس شما بهترین کاری که میتونی بکنی اینه؛

شروع کن از الان شبی یه قرص اسید فولیک بخور.

فقط و فقط جلوگیری نداشته باش. بقیه کارها رو بسپار به خدا.

اگه بخوای مدام حساب کنی که چه روزی تخمک داری و بعد به صورت اجباری رابطه داشته باشی، فقط استرس خودت و شوشو زیاد میشه. بطور طبیعی اگه هر سه شب یه بار هم اقدام داشته باشین احتمال بارداری هست. چون اسپرم حداقل سه تا چهار روز زنده می مونه. پس فکر نکن هر شب هرشب باید زورکی اقدام داشته باشین. هر موقع دلتون کشید و با رغبت کامل برین اقدام و از زندگیتون لذت ببرین. بچه هم خدا خودش هر وقت صلاح دونست میده. اگه هفت هشت ماه به این منوال گذشت و باردار نشدی، اون موقع فکر آزمایش و دکتر و اینا باش. ایشالله که همین ماه باردار میشی عزیزم... فقط یادت باشه استرس و برنامه ریزی اجباری، ممنوع...

بعدم اگه پریودت عقب افتاد هی تند تند بیبی چک نذار. بذار قشنگ یه هفته از پریودت بگذره بعد بیبی بزن.

اینا تجربه من بود عزیزم...🌹

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۰:۵۳:۵۷
(ویرایش)

بهار جون من امروز رفتم تو 16 هفته 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۳ ۱۱:۱۱:۴۳
(ویرایش)

سلام صبح بخیرanim2-ad54ad

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۱:۱۵:۴۷
(ویرایش)

آره قضیه ی این هفته و روزو هر دفعه یکی توضیح میده و یکی دوباره اشتباه میگی عادی شدهanim2-thumbsupsmileyanim

من 16هفته و6روزمه anim2-thanksanim2-40

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۱:۱۸:۲۷
(ویرایش)

ببخشید اشتباه میگه😁😆😅

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۱:۴۱:۱۲
(ویرایش)

من الان 16 هفته و 1 روزه هستم براساس آخرین پریود 

اما براساس آخرین سونو nt الان 16 هفته و 6 روزم 

حالا نمیدونم کدومش درسته 

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۱:۵۴:۰۱
(ویرایش)

یعنی مثل منی smile16و6

ماشاالله لابد بچت درشتهvalentine

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۲:۰۶:۲۱
(ویرایش)

من دارم دنبال نوبت میگردم میخام برم متخصص مغز و اعصاب بخاطر دستم چون دکترا میگن طبیعی نیست اخرین بار دکترم گفت برو متخصص مغزواعصاب 

😕😑😟نکنه چیزه بدی باشه

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۲:۳۱:۳۳
(ویرایش)

آره فقط دو نفرمون زایمانشون نزدیکه بقیه آبان زایمان میکنیمanim2-4d564ad6

از اول بارداری تا الان دست چپم سرر خواب رفته...

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران