تعداد بازدید : 577877
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۸ ۱۲:۴۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

راستي پري ماماني ، كجايي؟ خبري ازت نيست؟ من يادمه زودتر از من باردار شدي! دير رفتي براي ضربان قلب؟ چند هفته ات بود؟ الان چند هفته اي؟ 

براي من لقاح دير تشكيل شده ، براي همين سن جنين توي سونوگرافيم كمتر از سن بارداريم نسبت به پريودمه! كه اين اختلاف حدود دو هفته فك كنم معمولا همه خانوما دارن و نرماله! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۸ ۱۳:۰۴:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۱:۰۲:۱۴
(ویرایش)

سلام منم باردارم و 22 هفتمه :)گفتن بچم دختره و من خیلی خوشحالم اما هرکی میپرسه علائمت چیه منم جواب میدم میگن اینا همه علائم پسره خیلی نگرانم که دوباره برم سونو بگن پسره :((((

تنها خداست که گذرا نیست ... .
۱۳۹۶/۱/۸ ۱۳:۰۴:۳۶
(ویرایش)

سلام منم باردارم و 22 هفتمه :)گفتن بچم دختره و من خیلی خوشحالم اما هرکی میپرسه علائمت چیه منم جواب میدم میگن اینا همه علائم پسره خیلی نگرانم که دوباره برم سونو بگن پسره :((((

۱۳۹۶/۱/۸ ۱۳:۰۴:۴۰
(ویرایش)

۱۳۹۶/۱/۸ ۱۳:۴۱:۰۹
(ویرایش)

سلام عزيزم ، مباركت باشه! حرف سونوگرافي سنده. منم يكي از خواهرام تمام علايمش پسرونه بود اما بچش دختر بود. اصلا به علايم توجه نكن. سونوگرافي ديده ، اما علايم فقط حدسه! به اميد خدا تن جفتتون سالم باشه!  

فقط از بارداريت لذت ببر! زياد پي حرف اين و اون نباش ! لذت ببر ! خيلي روزاي قشنگيه! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۸ ۱۶:۲۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

سلام عزیزم انشالله به سلامتی نی نی رو بدنیا بیاری

منم بچم دختره ولی هرکی منو میبینه میگه بچت پسره حتی از ضربان قلبشم گفته بودن پسره ولی سونو گفته که دختره

هرچی باشه دختر و پسر فرقی نداره بچه فقط صحیح و سالم باشه

۱۳۹۶/۱/۸ ۱۶:۲۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۵۶:۴۲
(ویرایش)

مامانا من خاطرمو تو قسمت خاطرات گذاشتم بخونید خاطره باردارشدنمه

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۸ ۱۶:۴۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

مامان کوین عزیزم من چندروزه بدجور سرما خوردم و تو استراحت مجبور شدم استامینوفن استفاده کنم الان تو هفت هفته و چهارروزم من چهارروز مونده به پری بی بی چکم مثبت شد دکترم میگفت کمتر مادرایی انقد خوش شانسن که زود بفهمن بخاطر همون بهم گفت تا هشت هفتگی صبر کن الان صدای قلبشو نمیشنوی سونوی واژینالم اذیت میشی بخاطر همون دیروز رفتم 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۸ ۱۷:۱۳:۰۷
(ویرایش)

چشم مامان نفسم. حتما ميرم الان 

پري جان من توي هفته ١٠ هستم . من فك مَي كردم شما سن بارداريت بيشتر أز من باشه! ببخشيد اشتباه شد ☺️  و توي هفته ٦ ضربان قلب بچه رو با سونوي واژينال فقط ديدم. توي مانيتور چك شد. ديگه دكتر تا الان من رو سونو نكرده . تو ٨ هفتگي آزمايش خون دادم براي تروييد و اينا . ١٢ هفتگي وقت سونوگرافي غربالگري دارم و آزمايش خون.  

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۸ ۱۷:۳۲:۱۰
(ویرایش)

واي عزيزم ، أشك تو چشمام جمع شد. خيلي مراقب خودت و نينيت باش❤️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۸ ۲۱:۰۲:۳۲
(ویرایش)

دوستان آیا سرفه زدن برا جنین ضرر داره ؟؟؟؟

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۸ ۲۲:۴۰:۰۳
(ویرایش)

فدات مامان کوین خدا نی نی شمارو نگه داره این بچه واسه من مثل ی معجزس عاشقشم یعنی .خدا ب همه منتظرا نی نی سالم بده

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۸ ۲۲:۴۱:۳۱
(ویرایش)

سرفه های مداوم ضرر داره داره باید ب دکترت مراجعه کنی عزیزم

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۹ ۱۴:۴۲:۰۳
(ویرایش)

سلام بچها من امروز دو قطره خون تو لباس زیرم دیدم رفتم بیمارستان برام سونو واژینال نوشته هفت شب باید برم یعنی بچم چیزیش شده ترخدا کمکم کنید؟؟؟؟؟

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۹ ۱۶:۵۹:۴۹
(ویرایش)

سلام پري ماماني، الكي نرو سونوگرافي، فقط دو قطره بوده. و كاملا طبيعيه تا سه ماه اول. اگه يك ساعت يكبار چك كردي پدت رو و لك ديدي بهتره چك بشي. من خودم لك داشتم پدم كامل خوني ميشد دو بار در روز. يكم درد هم داشتم گاهي مَي گرفت و ول مَي كرد. رفتم دكتر فقط معاينه كرد كه در رحم بسته بسته بود. گفت خيالت راحت. نه دارو داد نه استراحت. 

من خودم مَي دونستم چرا. كلي پياده روي كرده بودم و شوشو از رو عادت مدام پشتم ميزد يا مَي ترسوند منو منم اينجوري شدم. تا يه هفته هم اينجوري بودم. خودش خوب شد. وقتي لك بيني داري ، سونو واژينال خودش تحريك مَي كنه به خونريزي. چون من دقيقا يه هفته بعد از لك بينيم رفتم براي چكاب قلب نيني سونو واژينال بود، خوب شده بودم اما دوباره شروع شد و بعد از دو روزم قطع شد. اين تجربه منه. ما خيلي زود نگران ميشيم و طبيعيه ولي لك بيني كم نرماله، الكي سونو نرو! هم خرج اضافست ، هم تحريك مَي كنه ، بدتر ميشه. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران