تعداد بازدید : 577913
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۱۸ ۱۱:۴۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

ملیکا جون منم نمیخواستم بگم که حامله ام میخواستم اول جنسیت رو بفهمم بعد به همه بگم که حامله ام

ولی مامانم از غذا خوردنم فهمید چون هر غذایی رو نمیخوردم بخاطر زعفرون، بعدم همه فهمیدن

ولی خوب شد که بابامم قبل فوتش فهمید و خوشحال شد

۱۳۹۶/۱/۱۸ ۱۶:۰۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۵۶:۴۲
(ویرایش)

ممنون از انرژی خوبتون دوستان خیالم راحت شد مامان فرشته ها من 27هفته هستم و نی نیم دختره

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۱۸ ۱۶:۰۴:۴۵
(ویرایش)

ممنون از انرژی خوبتون دوستان خیالم راحت شد مامان فرشته ها من 27هفته هستم و نی نیم دختره

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۱۸ ۱۷:۴۲:۵۸
(ویرایش)

من ۳۱ هفته و صفر روز هستم و نینیم دخمله anim2-4d564ad6

راستش منم شکمم خیلی کوچیکه هیشکی باورش نمیشه ۷ ماهمه ۲۴ هفته بودم دکترم منو فرستاد سونو وزنش نرمال بود

بهم گفتن ماهیچه های شکمت سفته بخاطر همین زیاد جلو نیومده

۱۳۹۶/۱/۱۸ ۱۹:۵۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

آرامش جون ، من از خانواده ام خيلي دور هستم و نمي تونيم همديگه رو ببينيم، مگه توي واتساپ. ازين موضوع استفاده كردم. وگرنه آدم حامله اونم مثل  من ، با تمارض زياد😂 مگه مَي شه اطرافيا نفهمن. هنوز يك ذره تو هيكلم تغيير إيجاد نشده و تازه لاغر ترم شدم، چند روز پيش پنگويني راه مَي رفتم، همسري گفت : نگاه ، انگار ٨ ماهشه! چرا الكي اينجوري راه ميري؟ منم گفتم من كه تغيير نكردم ، بذار لاأقل از اسم حاملگي استفاده كنم 😂😂😂😂 اونم گفت پس ٩ ماه من بيچارم ديگه؟ گفتم تازه از بعد زايمان شروع ميشه!😂😂😂😂😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۸ ۱۹:۵۶:۴۶
(ویرایش)

خدا كنه منم هيكلم زياد تغيير نكنه و زود جمع شه! يه ورزشم كنارش بعد از زايمان استارت بزنم فك كنم بهتر از قبل زايمان بشم. براي روحيه خودم خيلي دوست دارم زياد تغيير نكنم. ولي خوب ، همسرانمان هم دل دارن. اونا هم اگه چيزي نگن و ناراحت نباشن ، اگه ما براي خوب موندن تلاش كنيم اونا خوشحال ميشن! من كه تلاشم رو مَي كنم. بقيش ديگه بستگي به ژن داره. يكمم نگران پوست اضافي يا شُل هستم . كه اونم ديدم بعضيا بدون جراحي درست مَي كنن. و پوستشون سفت مَي شه! شايد مال منم بشه

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۸ ۲۰:۲۰:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

وای ملیکا جون دقیقا منم اهل تمارضanim2-bunnyearsmiley

امروز با همسری رفتیم بیرون. یه جوری پنگوئنی راه میرفتم و برای پله و ... به همسرم میگفتم دستمو بگیر ، که آدمای تو خیابون دنبال شکمم میگشتن... با خودشون میگفتن این زنه با اینهمه ناز و ادا پس شکمش کو؟؟؟؟anim2-25r30wi

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۱/۱۸ ۲۰:۵۶:۵۶
(ویرایش)

راستی بچه ها شما توی سه ماهه اول بجز اسید فولیک قرص دیگری هم مصرف می کنید؟

آخه دکتر من توی ماه دوم بهم قرص مولتی ویتامین و قرص کلسیم هم داده. ولی چند روز که خوردم خیلی تهوعم بیشتر شد و وضعیت معده ام بهم ریخت. دیگه نمیخورم تا انشالله ویارم تموم بشه بعدش شروع کنم بخورم. دوستانم هم گفتن هنوز زوده. میتونی بعد از سه ماه اول بخوری.

شما چطور؟

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۱/۱۸ ۲۱:۵۱:۵۶
(ویرایش)

واي بخور . من بهم دكترم زودتر داد ، الان تو آزمايش خونم درومده شديد كبود كلسيم و ويتامين دارم. خدا رو شكر مَي كنم كه زودتر شروع كردم. تحمل كن. يه قرصي هست اسمش ١٩ ويتامينه. اوناي ديگه رو نمي دونم. اگه اون رو مَي خوري أسيد فوليك نخور . چون توي همون قرص داره. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۸ ۲۲:۱۷:۵۱
(ویرایش)

من ۳ ماه اول فولیک اسید و کلسیم خوردم

از ۳ماه دوم مولتی ویتامین و کلسیم و آهن خوردم تا الان

۱۳۹۶/۱/۱۸ ۲۲:۲۴:۱۰
(ویرایش)

من برعکس شما دوتا هم شکمم خیلی بزرگ شده هم خودم زیاد وزن اضافخ کردم فشارمم بالاس خوابیدن برام سخته نمیتونم راه برم وکمرم شدید درد میکنه مادر شوهرم دوروزه با زور میبره منو پیاده روی

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۰۱:۱۸:۴۵
(ویرایش)

آرامش جان، نوشتم ولي سند نشد مسيجم. 

خدا رحمت كنه پدر بزرگوارت رو.🙏🏻 اون فقط جسمش باهات نيست ولي مراقبته و باهات زندگي مَي كنه توي هر لحظه.  يه سري آدما هستن هيچ وقت نمي ميرن و فقط از بين ما ميرن. مادر ، پدر ، فرزند.  درجه دوم خواهر ، برادر ، پدر و مادر بزرك و بعد ادامه داره .... 

خدا رحمت كنه تمام رفتگان رو و حفظ كنه تمام عزيزانمون رو 🙏🏻 آمين.

ارتباطي كه بين مادر و پدر و فرزند هست مثال زدني و بي همتاست. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۰۱:۲۱:۳۶
(ویرایش)

واي ، عزيزم. مَي تونم تصور كنم. يكي از دوستاي خواهرم مثل شما بود . مجبور بود نمك نخوره. ماه آخر فقط كدو مَي خورد. خيلي سخته آدم تو اين وضعيت مجبور باشه رژيمم بگيره. ولي خوب مادر شدن گرونه ديگه. هر كي يه مدل. براي همين جاي مادرا توي بهشته. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۰۶:۲۲:۵۷
(ویرایش)

ملیکا جان مال منم همون ۱۹ ویتامینه. توش فولیک اسیدم داره. ولی دکترم بهم اسید فولیک جداگانه هم داده.

من روزی سه چهار تا لیوان شیر میخورم که سرشار از کلسیمه. همینطور بادام که اونم کلسیم فراوون داره. ولی اگه همه میخورن منم از فردا میخورم دیگه. آخه اینقد قرص کلسیم بزرگه با اینکه نصفش میکنم ولی همینکه میذارم دهنم از بزرگی نمیتونم قورتش بدم و بالا میارم.

۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۰:۴۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۰:۴۳:۲۵
(ویرایش)

میخام باردارشم میشه راهنماییم کنین

خیلی زود دیر میشه
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021