تعداد بازدید : 577707
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۲:۴۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

آيناز جون من ازين آزمايش اطلاعي ندارم. ولي بعد از سقطم بدون هيج دارو و يا كار خاصي باردار شدم. البته ١٠ ماه بعد ! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۲:۴۶:۲۵
(ویرایش)

پري جون فدات شم. نگران لك بيني هم نباش. شايد بازم ببيني . نترس . توي بارداري هفته به هفته اگه سرچ كني توي گوگل هر هفته مَي گه چه اتفاقي براي جنين ميوفته و چه اتفاقي براي خودت! و از كدوم هفته اگه لك بيني داشتي بايد بري دكتر. 

كلا كم باشه ايراد نداره و خوب ميشه و تا سه ماه طبيعيه! 

شب شماهم بخير عزيز مادر خانواده😊

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۷:۰۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

مامان نفسم ممنونم از آرزوهایی که کردی برام باتمام سختیام خداروهزاربار شکر میکنم که الان همسرم کنارمه بعد از اون تمام سختیا شوهرم خیلی چیزارو فهمید خیلیارم شناخت که دیگه رای منو به هیچکس نداد و اخلاقش خیلی خوب شد شاید یه تلنگری بود تو زندگیمون اما بازم شکر ایشالله نی نی هامون صحیح و سالم به دنیا بیان فقط همینو میخام

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۷:۰۴:۴۸
(ویرایش)

آرامش زندگی عزیزم ممنونم براشمام ایشالله اشتباه نکنم دخمل نی نی ت زود زود بغلش بگیری و یه روز براش تعریف کنی که بخاطر تو جاروبرقی نمیکشیدم که اذیت نشیsmile

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۷:۰۷:۲۵
(ویرایش)

مامان کوین عزیزم دیشب نتونستم خوب بخابم الانم صبح زود بیدار شدم اما خداروشکر از همون دو قطره خون دیروز ظهر دیگه هیچ خبری نبوده خدااااااااااایاااااااا شکرت بابته همه چی anim2-40

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۱۲:۱۲:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

آره واقعا باید همه چی رو بهش تعریف کنم blink

راستی الانم سر انتخاب اسم اختلاف نظر داریم با شوشو امیدوارم شماها ازین اختلافات نداشته باشین

۱۳۹۶/۱/۱۰ ۱۴:۰۰:۴۹
(ویرایش)

دوستان انقباظات رحمی کوچیکی هر از گاهی نزدیک دستگاه تناسلیم حس میکنم مثل یه تیر کوچیک طبیعیه؟؟؟؟

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۱۱ ۰۰:۵۵:۰۵
(ویرایش)

پري جان طبيعيه! اين انقباضات و گاهي كشيدگي و يا درد در ناحيه لگن براي تغيير فرم تدريجي و جا باز كردن براي جنين هست و در آينده هم به زايمان كمك مَي كنه! 

پري جون گذشته از اين يه فسقلي تو وجودت داره رشد مَي كنه و شكم كوچكت قراره كلي بزرك بشه، جابجايي روده و بعدا فشار به قفسه سينه و معده رو مثل فشار به مثانه در حال حاضر احساس مَي كني. كلي تجربه جديد پيش رومون هست. بچه مياد و همه چيز و كنار ميزنه براي خودش جا باز مَي كنه! خوب مگه مَي شه چيزي حس نكرد؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۱ ۰۱:۰۰:۵۸
(ویرایش)

بعدم من از هفته ٥ يه چيزيايي شبيه نبض هر از گاهي احساس مَي كنم و هر چي مَي گذره حسش عوض ميشه! الان شبيه اينكه يه ماهي كوچولو سر مَي خوره تو دلم. انگار تو ماشين نشستي و يه سرازيري ميري و يه كوچولو خيلي كم در يه لحظه دلت ميريزه ! من اين إحساسات رو دارم ! شايد خيليا بگن نه! ما كه نفهميديم. ولي فك كنم به اينم مربوطه كه آدماي لاغر شايد يه چيزاي بيشتري احساس كنن! ولي خوب اينا تجربه منه! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۱ ۰۶:۲۷:۵۹
(ویرایش)

ترانه جون خوش آمدي به تايپيك ما. 💐❤️

من آز بتا ندادم. يكبار تو ٦ هفتگي رفتم سونوگرافي واژينال و ضربان قلب جنين رويت شد و  ساك حاملگي و اندازه و سن بارداري مشخص شد.توي ٨ هفتگي آزمايش خون دادم براي چكاب سلامت مادر.  نوبت بعدي ١٢ هفتگي براي غربالگري و آزمايش خون دوبارست. الانم تو ده هفتگي هستم.

اگر مشكلي پيش نياد به اميد خدا، فقط ٢٠ هفتگي يه وقت سونوگرافي مجدد دارم و يكيم ماه آخر براي تعيين تاريخ زايمان.  يعني كل دوره بارداري ٤ بار 

شما هم بارداريد به سلامتي؟ چند وقتونه؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۱ ۱۱:۴۵:۵۷
(ویرایش)

پری مامانی جون الان دقیقا چند وقتته؟

اگه هفته ۶ هستی برو یه سونو شکمی بده خیالت راحت بشه از همه چی

سونو واژینال اصلا نده. فقط شکمی الان خوبه برات

۱۳۹۶/۱/۱۱ ۱۱:۵۱:۰۰
(ویرایش)

مامان کوین جان منم از هفته ۶ به بعد نبض رو توی زیر دلم سمت راست احساسش میکردم هیشکی باورش نمیشد که من متوجه میشم

چون شکمم چربی نداره زود فهمیدم نبضش رو. فقط مادرشوهرم باورم کرد چون اونم مثل من زود فهمیده بود

شوهرم گوشش رو میذاشت روی شکمم صدای نبضش رو میشنید

۱۳۹۶/۱/۱۱ ۱۲:۵۱:۵۶
(ویرایش)

مامان کوین عزیزم منم از هفته شش به بعد نبض روی شکم احساس کردم به هرکی میکفتم میگفتن نبض خودته خونریزی که داشتم یه چیز شیرین میخوردم نبضه تند تند میزد خیالم راحت میشد 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۱۱ ۱۲:۵۳:۵۴
(ویرایش)

آرامش زندگی جان من تو هفته نهم سونوی شکمی دوروز قبل از خونریزیم رفتم همه چی خوب بود صداس قلبشم شنیدم منم نبضاشو حس میکنم از هفته شش به بعد خیلی شیرینه

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۱۱ ۱۳:۲۲:۴۲
(ویرایش)

خب الان اگه تحت نظر دکتر هستی بری پیشش فک کنم بهت شیافت بده خونریزیت رو قطع میکنه

چون از وقت لانه گزینی دیگه گذشته نباید خونریزی داشته باشی

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران