تعداد بازدید : 580360
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۳:۰۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم صبور باش، اين انتظار كلش خيلي سخته. اونم بفهمي بعدش مَي گي مَي خوام صورتش رو ببينم. اونم ببيني مَي گي مَي خوام جابيوفته ببينم شبيه كيه، بعد اون مَي خواي ببيني اخلاقش به كي رفته! ☺️ كلا موضوع زياده، همش هم اتفاق ميوفته. پس خوش باش. از لحظه لحظه بارداريت لذت ببر. 

من كه يكم نگران سلامتيش بودم كه شكر خدا اونم خيالم راحت شد. ديگه بقيش اتفاق ميوفته 😎🍼😘

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۳:۱۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

آره عزیزم خدا بزرگه سلامتی ارجعیت داره به جنسیت

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۳:۳۳:۵۲
(ویرایش)

خودت چطوري پري جون؟ خوبي؟ آقاتون خوبه؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۳:۳۴:۱۶
(ویرایش)

ويارت بهتر شده؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۴:۴۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

آر عزیزم خوبیم خداروشکر هستیم صبح 9 تا 5 که سرکارم 5 به بعدم میرم خونه کارای خونه و شام اینا دیگه دوباره فردام همین 

ملیکا جججون من اصلا خداروشکر ویار نداشتم نه از چیزی بدم میومد ونه بالا میاوردم راحتم آشپزی میکنم دیگه سه ماهمم که تموم شد بهتر 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۹:۳۱:۲۲
(ویرایش)

راستي پري جون ، من پنج شيش روزي ميشه به شكمم نگاه مَي كنم ، ضربان قلب بچه رو ميبينم. يعني لازم به دقت نيست. شكمم مثل ضربان قلب مدام بالا و پايين ميره. 

يه بارم دلا شدم شلوار بپوشم شكمم تيز شد به سمت راست. دوستم گفت بچت قلنج كرده. براي همونه دل درد داري و نافت يكم درد داره. گفتم از تجربه هاي جديدم بگم. 

أساسي شكم زدم . ولي هنوز سينم جلوتر از شكممه. يعني لباسم جذب باشه، ميشه فهميد ، ديگه شكمم تخت نيست كه هيچ ، گرد و قلمبه است، ولي خوب گفتم ، سينم روز افزون بزرگ ميشه و يه تغييرات ظاهري هم كرده. يه چيزايي شبيه خال گوشتي در حد مليميتر زده بيرون ، نه درد داره ، نه اذيت مَي كنه. ولي خود سينم خيلي درد داره. 

كلا هم هر كي مبينه مَي گه از الان مثل آدماي ٩ ماهه  راه ميري، بخاطر سينمه، خيلي سنگيني مَي كنه، نسبت به جسته ام، سر شونه هاي لاغر و استخوني و كوچيك ، اينام هر كدوم ٢ كيلو مَي شن. 

اين است كل تغييرات من در طَي روزهاي آخر ☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۹:۳۳:۲۱
(ویرایش)

خدا رو شكر پري جون، من كه تازه دارم بهتر مَي شم.

هنوز به بوي مواد شوينده آلرژي دارم، نمي تونم خريدكنم، فروشگاه رفتني ، قفسه ها رو ميبينم حالم بد ميشه، آشپزي هم گاهي مَي تونم و اكثرا نمي تونم. غذاي حاضري مَي خورم. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۲۱:۵۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

ملیکاجون چقدر جالب تغییر کردی happy

بچت قلنج نکرده منم وقتی دولا میشدم شکمم به طرف راست کشیده میشد و همه میکفتن بچت سمت راسته پسره و ازین حرفا

۱۳۹۶/۲/۱۲ ۲۳:۳۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۵۶:۴۲
(ویرایش)

سلام ب همگی.ماریا جون من بیشتر چیزاشو چیکو گرفتم کریروساک ست چیکو شد110.فین گیرودوتا شیشه شیر وی پستونک بابرس مخصوص وست ناخن گیر و قاشق چنگالش حدودا100تومن.سرویس حوله30.لباس 19تیکه20.تومن هفت تیکه وپنج تیکم پونزده و10که ما لباس چنددست گرفتیم.ظرف غذاخوریشم 30تومن شد دیگه یادم نیست چیارو چیکوگرفتیم ولی هنوز باز خخریدامون مونده 

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۲ ۲۳:۴۲:۵۴
(ویرایش)

راستی بسته بهداشتی مثل شامپو صابون ودستمال مرطوبینام 20تومن شد رخت خوابشو با گهواره و اویز تختشم میخوام چیکو بخرم ک قیمتاشگهواره120رخت خواب150اویزشم50

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۰۰:۰۷:۳۳
(ویرایش)

مامان نفس ست کالسکه و کریر رو چقدر ارزون خریدی

من دلیجان خریدم مدل دیپلماتش رو کالسکه کریر و ساک باهم شد ۴۵۰

رفتیم محله امام زاده حسن گفتن سیسمونی داره، یه مدل ست کالسکه دلیجان داشت ۲۵۰ همش میگفتم کاش ازون میخریدم ارزون تر میفتاد

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۰۰:۲۷:۰۳
(ویرایش)

سلام آرامش جون، ولي كلا اين تغييرا رو ميبينم كلي ذوق مَي كنم☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۰۰:۳۲:۱۰
(ویرایش)

آره منم هروقت میرفتم جلو آینه شکمم رو میدیدم ذوق میکردم

با چشم از بالا که میدیدم اصلا احساس نمیکردم که شکمم اومده جلو واسه همین میرفتم جلو آیینه تا تغییراتم رو خوب ببینم

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۰۰:۳۲:۱۳
(ویرایش)

آره منم هروقت میرفتم جلو آینه شکمم رو میدیدم ذوق میکردم

با چشم از بالا که میدیدم اصلا احساس نمیکردم که شکمم اومده جلو واسه همین میرفتم جلو آیینه تا تغییراتم رو خوب ببینم

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۰۰:۵۵:۴۲
(ویرایش)

ارامش جون من کالسکه نخریدم باکللسکه میشد 220

مادرشدن بهترین حس دنیا
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021