تعداد بازدید : 580354
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۰۱:۲۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

بچه ها امروز براي اولين بار باباش صداي قلب بچمو شنيد. خيلي خوشحالم. 

من خودم هنوز نشنيدم صداي قلبش رو. عاليه! خيلي خوبه اين حس ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۰۹:۳۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

ملیکا جووون من از هفته شش اون نبض حس میکنم هروقت که سرکار حالم خوب نیست بدو بدو میرم تو نمازخونه دراز میکشم نگاه میکنم نبضه میزنه خیالم راحت میشه که حالش خوبه من بیخود استرس دارم من سینهام کوچیک بود قبل بارداری دوسشون داشتم کوچیک جمع وجور 70 اما الان 95 خریدم هفته پیش داره تنگ میشهcry

ازسینه بزرگ متنفرم اما من هم قسمت تیره سینم و هم خوده سینم سمت راستم بزرگتر از سمت چپمه نمیدونم چرا شکمه منم اومده بالا من آدمی نبودم که اصلا لباسای گشاد بپوشم همیشه جذب میپوشیدمو شکمم هم تخت تخت بود هرکی میبینه میفهمه باردارم من دووست دارم شکم  ز حامله رو لذت یببرم ازاز دیدنش

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۰:۴۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

مامان نفس جون مرسی از توضیحاتت عزیزم.🌹

از کجا خریدی اینقد قیمتش مناسب بوده؟

آخه کالسکه چیکو من یکی از دوستام چند سال پیش خریده بود خیلی گرون بود. فکر کنم الان همون کالسکه ۵۰۰ تومن باشه.. البته به مدلش هم بستگی داره.

نمیخوام برای کالسکه زیاد هزینه کنم. ولی خب میخوام جنسش خوب باشه.

دوست دارم بجای اینکه کالسکه گرون بخرم یه معمولیشو بخرم تا بتونم گهواره هم بخرم.

بچه ها جون من بجز خیابون بهار جایی نمیشناسم. اونجا هم قیمتاش سر به فلک میکشه. لطفا هر کی جایی با قیمت مناسب و البته جنس خوب و اصل میشناسه راهنمایی کنه.

مرسی🌷🌷

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۱:۱۰:۴۵
(ویرایش)

ماریا جون نی نیتو جنسیتشو میدونی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۲:۳۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۱۶:۰۹:۳۰
(ویرایش)

بچه ها سلام

امیدوارم که همه چیز براتون در حال عالی پیش رفتن باشه

دیدم همگی حول هستید که جنسیینت نینی رو بدونید، من برای ۲ تا بچه هام و دوستام پیش بینی چینی رو امتحان کردم درست بود شما هم امتحان کنید با مزه است

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۳:۰۸:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۶:۵۲:۵۶
(ویرایش)

سلام good چجوری هست این پیش بینی؟

💗اللهم صلی علی محمد و ال محمد💞💝
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۳:۲۸:۳۹
(ویرایش)

برا من پسل زده اما فک نمیکنم حقیقت داشته باشه

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۳:۴۸:۰۹
(ویرایش)

سلام همه خانوماي با ذوق. همگي خسته نباشيد. حسابي مشغوليد. خدا قوت. 

پري جون ، اون نبض رو منم از پنج هفتگي حس مَي كردم. اما اين حس كردني نيست. با چشم مَي شه ديد. من حركت هاش رو حس نمي كنم زياد ، اما از روي شكمم ميبينم. مخصوصا كه سر پا وايسادم. دوستم مَي گه تَو ازونايي كه شكمت تيز مياد جلو، اصلا بچه تَو پهلوت نيست. خودمم دارم ميبينم ، راست مَي گه.

روغن زيتون رو كه شروع كردم. تَو هم يادت نره. فقط دعا مَي كنم شكمم ترك نخوره. خيلي مراقبت مَي كنم اما ديگه نمي دونم چي ميشه . فردا وقت دكتر دارم. واي پري جون دراز بكش يا هر حالتي ، به شكمت زل بزن، ببين تكوناش رو ميبيني؟ من يهويي از هفته پيش به ذهنم رسيد نگاه كنم ، نمي دونم از كي شروع شد.

ولي خيلي باحاله. به شوهرت بگو گوش بده ، ضربان قلبش رو خيلي راحت ميشنوه. 👍🏻❤️🎉❤️👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۴:۴۲:۲۸
(ویرایش)

گوش داده عزیزم سرشو میزاره رو شکمم میگه میشنومم صذاشو من از خیلی وقته روغن زیتون میمالم عزیزم اما میگن ارثیم هستاگه به مامانم رفته باشم که ترک خالی میشمcry

من پهلوهام خیلی زده بیرون شکمم اومده بیرون همه بهم مسگن پسره اما آرامش جووون گفت که به اونم میگفتن پسره اما دختر شده تا 10 خرداد باید صبر کنم تا برم سونو آنومالی من تو فروشگاه پوشاک کار میکنم انقد لباسای ناز بچه میاد اما نمیدونم پسر بخرم یا دختر anim2-65d6a5d6s فقط ذوق میکنم تا جنسیت اینم معلوم شه اونا فروش رفته anim2-25r30wi

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۴:۵۱:۱۲
(ویرایش)

پری جون توی سونوی غربال که هفته ۱۳ رفتم گفت احتمالا دختره.

ولی هفته بعد دارم میرم پیش دکترم که جواب آزمایشم نشونش بدم. هفته بعد میشم ۱۶ هفته. میخوام بگم یه سونو انجام بده جنسیت رو بهم بگه. خدا کنه فسقلی پاش باز باشه. توی ۱۶ هفته جنسیت معلوم میشه. فقط باید پاش باز باشه. 

بچه ها شما چجوری نبض رو حس می کنید؟ احتمالا نبض خودتونه. آخه فکر کن یه لایه پوست ضخیم شکم، بعدش ممکنه روده و اینا هم جلوی رحم رو گرفته باشه. بعدش خود رحم چند لایه است. توی رحم آب داره. اون فسقلی اون وسط داره آبها وول میخوره. بنظرتون میشه نبضشو دید یا شنید با وجود این همه لایه؟؟ 

منکه هیچی احساس نمیکنم. شکمم نبض داره ولی نبض خودمه. آخه نبض ما حدود ۸۰ تا در دقیقه است ولی مال نی نی حدود  ۱۵۰ تا در دقیقه. از روی این تعداد، میشه بفهمید نبض خودتونه یا نی نی. توی یه دقیقه بشمرید معلوم میشه.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۵:۰۵:۳۱
(ویرایش)

واااای بچه ها الان اومدم دراز کشیدم . نفسمو حبس کردم. چون موقع نفس کشیدن شکم بالا پایین میره و نمیشه دقیق دید.

نفس رو حبس کردم یه لحظه. قشنگ شکمم تند تند  بالا پایین میره. فکر کنم واقعا نبض همین فسقل خانوم باشه.anim2-thanks

شایدم توهمی بیش نیست.... نمیدونم.anim2-wacsmiley

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۵:۱۴:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

ماریا جون برو محله امام زاده حسن یه پاساژ بود پر از سیسمونی قیمت مناسب هم بود

یه پاشاژم پر از لباسای بچه بود من نصف لباسای بچم رو ازونجا خریدم

لباس و شلوار ۲۵ تومن

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۵:۲۲:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

شوهر من یه ماه و نیمم بود دستش روی شکمم بود یهو بهم گفت چرا قلبت انقدر تند میزنه بعد فهمیدیم قلب نینیمونه انقدر ذوق کرده بودیم که نگو. دیگه هرشب گوشش رو میذاشت روی شکمم تا صداشو بشنوهvalentine

نفسم رو حبس میکردم تا نبضش رو روی شکمم ببینم ولی نبض خودم رو میدیدم

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۶:۲۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۶:۵۲:۵۶
(ویرایش)

میگم من که الان توی چهار ماه هستم، ولی اصلا صدای نبضشو حس نمیکنم وقتی دستمو میذارم نبض خودمو حس میکنم اصلا مگه امکااان داره هنووز خیلی کوچیکه و توی لگنه anim2-21  بنظرم الان زود. 5ماهگی تازه میشه کامل حس کردanim2-65d6a5d6s

💗اللهم صلی علی محمد و ال محمد💞💝
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۶:۳۷:۲۷
(ویرایش)

هر چي مَي گذره بيشتر احساس مَي كنيم. واي ، تاريخ بارداريمو قاطي كردم . 

خلاصه من مدل شكمم رو گفتم ، شايد وضعيت بچه تَو شكم فرق كنه احساسات متفاوت باشه ، بچه تَو لگن باشه يا گرد و قلمبه بيرون. من از نوع دومم. 

كلا ذوق اين رو دارم كه باباش حسش كرده . خيلي خوبه. خدا روشكر. 

همگي از تجربه هاتون بگيد. تكراري نميشه. خوبه. من دوست دارم.

پري جون خيلي خوبه وقتي باباش صداي قلبش رو شنيده ، خيلي حس خوبيه! خدايا شكرت. همه منتظرا رو دامنشون رو سبز كن. آمين. 

بذاريد ببينم الان من چند وقتمه! قاطي كردم 😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران