تعداد بازدید : 579814
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۶:۳۷:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

دکتر من گفت حرکات جنین اول به صورت نبض آشکار میشه و بعدشم با دستو پاهای کوچولوش لگد و مشت میزنه

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۶:۳۹:۱۶
(ویرایش)

بچها من چندروزه کمردرد زیاد دارم چی کار کنم بهتر شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۶:۴۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۱۶:۰۹:۳۰
(ویرایش)

اگه تاریخ لقاح رو میدونی با سنت بگو من نگاه میکنم

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۷:۲۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

مرسی آرامش جون از راهنماییت.anim2-28

بچه ها جون ایشالله که هممون احساساتمون واقعی باشه و نبضی که حس می کنیم مال فسقیلیامون باشه....واااای چه رمانتیکanim2-40

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۷:۲۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

پری جون کمرت رو شب با روغن زیتون چرب کن و پنج شیش دقیقه ماساژ بده. خیلی تاثیر داره.

بعدش چون گفتی سرکار میری سعی کن زیاد سر پا واینستی. یا زیاد نشین روی صندلی. هر نیم ساعت حالتتو عوض کن. و چند قدم راه برو.

پیاده روی خیلی خوبه. اگه وقت پیاده روی نداری حداقل هر نیم ساعت، پنج شیش بار از این طرف فروشگاه برو اونطرف به حالت پیاده روی. یعنی یه خورده تندتر از قدم زدن معمولی باشه. البته اگه امکانش برات باشه.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۷:۳۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۶:۵۲:۵۶
(ویرایش)

مرسی رفتم نگا کردم زده دختر😊 من از اولم حدسم دختره حالا ببینیم سونو چی میگه

💗اللهم صلی علی محمد و ال محمد💞💝
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۷:۴۵:۳۵
(ویرایش)

مرسی ماریا جووون آره عزیزم امکانش هست ولی باردار شدم دیگه دلم نمیخاد کار کنم گاهی اوقات انقد خسته میشم میرم خونه گریه میکنم اما دلم برای این بچه میسوزه دوباره آروم میشم اما چی کنم مجبورم

۱۳۹۶/۲/۱۳ ۲۳:۲۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۵۶:۴۲
(ویرایش)

سلام مامانای گل

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۲۳:۲۹:۵۳
(ویرایش)

اخی الهی چ بامزه وقتی برین هفته های بالاتر همچین با دست وپاهاش محکم میزنه ک سوپرایزتون میکنه شوهرمن ک سرشو میذاره روشکمم صداشو میشنوخ باهاش حرف میزنه دخترمم جوابشو با ی تکنونی چیری میده ک شکمم قشنگ میپره بالا باباش غش میکنه براش حالا جالبش اینجاست زمانی ک تکون نمیخوره یکی دوساعت خوابه بعد ک بیدار میشه خودشو قشنگ کش میده خیلی حس خوبیه

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۳ ۲۳:۳۰:۵۴
(ویرایش)

ماریا جون ما اسلامشهر هستیم واسه همین اینجا قیمتا خیلی ارزونترازتهرانه

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۴ ۰۰:۴۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

من طبق تاريخ سونوگرافي الان تَوي ١٥ هفتگي هستم. نمي دونم چرا يه هفته اشتباه كردم😊شرمنده. انقدر چپ و راست ميپرسن ، قاطي كردم به خدا😂😂😂 هر هفته رو ٢ هفته حساب مَي كنم😂😂😂

ماريا جون نوشته بود هفته ديگه شونزده رو تموم مَي كنه شك كردم. آخه سن حاملگي من كمتر از ايشونه! ديگه آدم اشتباه مَي كنه ديگه☺️👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۴ ۰۱:۰۳:۵۶
(ویرایش)

منم تا پرریروز فکر میکردم ی هفته جلوترم  ولی دکترم گفت اشتباه حساب کردیfunny

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۰:۲۶:۱۷
(ویرایش)

سلام بچها من آزمایش ان تی رو گرفتم توش نوشته low risk ولی پایینش با قرمز نوشته جز اون دسته های هستم که بایدددددد غربالگری دومم انجام بدم دکترمم گفت مشکل نداره ولی برای اطمینان بیشر بایددددد دومی رو انجام بدی نگرانم کردی کسی مثل من بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۰:۳۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

پري جون، گاهي مادر و بچه سالمن، بخاطر سابقه بيماري هاي خانوادگي براي احتياط غربالگري دوم رو انجام ميدن ، كه فك كنم بيشتر روي پدر و مادر فوكوس دارن. مثلا من يه خواهرم بچه هاش همگي مشكل داشتن. بهم گفت قبل از آزمايش و جوابش ، هر چي جواب باشه مهم نيست ، بهتره كه اين غربالگري دوم رو انجام بدي. ولي تصميم با خودته. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۳:۰۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۶:۵۲:۵۶
(ویرایش)

سلام شاید چیزه خاصی نباشه منم دکتر برام غربالگری دوم نوشت گفت سونو و آزمایش بده برای اطمینان ولی آزمایش واجب نیست. من قبل ماه رمضان سونو میدم

💗اللهم صلی علی محمد و ال محمد💞💝
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران