تعداد بازدید : 579835
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۱:۱۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۶:۵۲:۵۶
(ویرایش)

اها... راستی منم دستم از ماه دوم سر میشد مخصوصا من موقع خواب دستمو میزارم زیر سرم خیلی بعدش اذیت میشم الانم هنوز بی حسه اول بهم گفتن ممکنه از بارداری و اضافه وزن باشه اما دو هفته ست یهو پهلو سمت چپم بی حس میشه اصلا نمیدونم طبیعیه طبیعی نیست!!

💗اللهم صلی علی محمد و ال محمد💞💝
۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۱:۱۱:۴۴
(ویرایش)

اها... راستی منم دست چپ از ماه دوم سر میشد مخصوصا من موقع خواب دستمو میزارم زیر سرم خیلی بعدش اذیت میشم الانم هنوز بی حسه اول بهم گفتن ممکنه از بارداری و اضافه وزن باشه اما من زیاد چاق نیستم. و دو هفته ست یهویی پهلو سمت چپم بی حس میشه اصلا نمیدونم طبیعیه طبیعی نیست!!worry

۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۱:۲۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

فاطیما جون چند وقتت بود؟

من از ۴ ماهگی دستام شروع کرد به درد گرفتن بدجور درد میگرفت امونم رو میبرید یه مدت هم نمیتونستم بشینم دردم میومد

اگه قرص کلسیم مصرف نمیکردم دکترم میفرستاد آزمایش

کلا توی حاملگی سیستم بدن میریزه بهم این چیزا طبیعیه

۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۲:۱۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۵۶:۴۲
(ویرایش)

سلام ب همه وای ارامش جون گفتی منم یاد زایمان افتادم کاش قبلش قشنگ بهمون یاد بدن چجوری زایمان کنیم منم مثل شما واژن خیلییییییی تنگی دارم بااینکه نزدبکی زیادی دارم ولی لامصب باز نمیشه ک نمیشه موندم چجوری میخوام طبیعی بدنیا بیارم دکترمم گفت ک الان سزارین فقط بیمارستان خصوصی بی دلیل میتونی بری اونم کلی پول میخواد بدنم ک واسه طبیعی امادس بچمم فک کنم چرخیده چون لگداشدب پهلوهامو زیر قفسه سینمه قبلا فقط زیر ناف میزد 

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۲:۲۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۳:۱۳:۳۴
(ویرایش)

اسم زایمان میاد ها اصلا تنم میلرزه anim2-sadانشاا راحت زایمان کنید مامان نفس و ارامش جون

۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۲:۲۳:۱۹
(ویرایش)

سلام ب همه وای ارامش جون گفتی منم یاد زایمان افتادم کاش قبلش قشنگ بهمون یاد بدن چجوری زایمان کنیم منم مثل شما واژن خیلییییییی تنگی دارم بااینکه نزدبکی زیادی دارم ولی لامصب باز نمیشه ک نمیشه موندم چجوری میخوام طبیعی بدنیا بیارم دکترمم گفت ک الان سزارین فقط بیمارستان خصوصی بی دلیل میتونی بری اونم کلی پول میخواد بدنم ک واسه طبیعی امادس بچمم فک کنم چرخیده چون لگداشدب پهلوهامو زیر قفسه سینمه قبلا فقط زیر ناف میزد 

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۲:۲۳:۵۴
(ویرایش)

فاطیما جان شاید کم خونی داری ازمایش دادی؟؟البته این دردا تو بارداری طبیعیه نگران نباش

۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۲:۲۴:۵۸
(ویرایش)

قربانت فاطیما جون همچنیین شما

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۲:۳۴:۵۷
(ویرایش)

قربونت عزیزم من اصلا نمیتونم به طبیعی فکر و واقعا میترسم خداکنه به خوشی تموم بشه بارداری

۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۲:۴۹:۲۷
(ویرایش)

از دو ماه پیش، الان توی چهار ماهم. آره کم خونم 9رسیدهcry

۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۲:۵۳:۰۱
(ویرایش)

من قبلا از زایمان میترسیدم اما خواهرم پارسال زایمان کرد و تعریف کرد چقدر اذیت شد دیگه وحشت کرد اما کم کم با واقعیت رو به رو شدم زایمان خیلی سختی داره درست ولی با ورزش و تمرین قبلش میتونی زایمانتو بهتر کنی و هر چی بخواد بشه همون موقع ست نباید از الان نگران باشیم خدا کریمه

۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۲:۵۴:۴۹
(ویرایش)

ماما سایت توی اینستا خیلی خوب توضیح میده همه چیو

۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۳:۰۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

منم متاسفانه خيلي تنگم، من ارتجاعي بود پردم و دكتر با جراحي برام برداشت. بعد از اون هنوزم هر بار انگار روز اولمه ، اولش خيلي درد دارم. 

البته اين خاصيت ما خوبه ها. ولي حيف بعد زايمان معلوم نيست چي بشه! ☺️ 

يكي از دوستام كه مَي گفت برگشته به حالت قبل از زايمانش، ولي بدن ديگه مثل روزاي اول نميشه! ولي خواهرام با اينكه سزارين شدن ، چون بدن تغيير فرم ميده و آماده ميشه براي زايمان طبيعي ، حسابي تغيير كردن و راضي نيستن.  

من اين نگراني رو راجع به ترك شكم و سينه دارم. سينه هام با اينكه الان ٣ سايز بزرگ شده و حسابي داره مَي تركه، تازه خارشش شروع شده و مَي خواد جا باز كنه! تا همينجاشم كلي ترك برداشته😔 

خيلي روغن زيتون مَي زنم كه شكم و پهلوم ترك نخوره ، ولي دست من نيست. فوقش زشت مَي شم ديگه! فداي سرم! والله. پول ندارم جراحي زيبايي كنم براي پوستم ، اما تلاش مَي كنم كمترين آسيب رو به پوست و ظاهرم بزنم. 🤔

راستي زايمان طبيعي خيلي براي جمجمه بچه خوبه. توي كانال واژن كه ميره حسابي مفصلا تَوي همديگه چفت ميشن. مَي گن خيلي خوبه براي بچه! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۳:۰۶:۴۵
(ویرایش)

فاطيما جان ، بدن ها مختلفه! از علايم أوليه كه عين هم نيست ، ممكنه خيلي چيزا رو تجربه كني كه بعضيا تجربه نكردن و اين كاملا نرماله. 

من خودم وحشتناك به خواب نياز دارم. ٣ ماه اول كه كلا خواب بودم. جديدا يكم بهتر شدم ، حالم خوبه و كلي انرژي دارم بعد يه ربع يا ٢٠ دقيقه يهو يكي كنترل رو برميداره و دكمه خاموشم رو ميزنه! 

واي ! وقتي بيرونم ، كالجم مثلا و يا تَو راهم ازين اتفاقا برام ميوفته مَي خوام وسط پياده رو بخوابم، ديگه حتي يك قدمم نمي تونم بردارم. حسابي خسته مَي شم و بعدش گريم مَي گيره😂 چرا الان من اينجام ، مَي خوام رو تختم باشم.  حسابي قُر مَي زنم. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۵ ۲۳:۱۰:۵۳
(ویرایش)

مامان نفس جان ، الان رنج زايمان سزارين خودخواسته چنده؟ 

خواهرم ٨ سال پيش ١/٥ مليون با فيلمبرداري ٢٠ هزار تومن هزينه كرد. هزينه دكتر با بيمارستان باهم. دكتر يك مليون و بيمارستان ٥٠٠ هزار تومن. 

قيمت جديد ندارم. الان بايد خيلي بالا باشه. حدود رنج قيمت رو مَي خوام، مثلا از n مليون تا z مليون. چون متفاوته قيمتا. حدودي؟ 

البته أسباب زحمتا! مَي خوام بدونم چقدر شده الان 😊 مرسي 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران