تعداد بازدید : 1760670
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۱/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۵:۳۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۳۰ ۱۳:۴۲:۰۳
(ویرایش)

خب بچه ها.چیکار کنم!؟

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۵:۳۹:۲۸
(ویرایش)

خب بچه ها.چیکار کنم!؟

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۵:۳۹:۳۹
(ویرایش)

خب بچه ها.چیکار کنم!؟

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۵:۵۳:۱۸
(ویرایش)

مادر شوهر من همون روز اول بم گفت منو مامان صذا نزن!بگو خانم فلانی!میدونین بچه ها پهلوان پنبم!بلد که نیستم همونحا بگم.از صبح اعصابم برا انتظارای اینا خرده.تازشم من نمیخام که مقابله به مثل بکنم فقط میخام بدونه که من چه حالی میشم وقتی بچه رو میگیرم بغلم میرم پیشش میگم عمو نکاه کن و لزین حرفا!محل سگ نمیزاره!الانم گفتم بیا ایندفعه که میبینتی به خاطر احتزام بزرگترش بچه که نمیفهمه تحویلش بگیر!بهم ریخت.

بهش میگم اگه بخاییم ایتطوزی رفتار کنیم هیشکی پیشمون ننیمونه!واینکه به قول ستاره کسی درجریان کارای منو شوهرم که نیست!دارم دیوونه میشم‌.

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۵:۵۳:۴۲
(ویرایش)

مادر شوهر من همون روز اول بم گفت منو مامان صذا نزن!بگو خانم فلانی!میدونین بچه ها پهلوان پنبم!بلد که نیستم همونحا بگم.از صبح اعصابم برا انتظارای اینا خرده.تازشم من نمیخام که مقابله به مثل بکنم فقط میخام بدونه که من چه حالی میشم وقتی بچه رو میگیرم بغلم میرم پیشش میگم عمو نکاه کن و لزین حرفا!محل سگ نمیزاره!الانم گفتم بیا ایندفعه که میبینتی به خاطر احتزام بزرگترش بچه که نمیفهمه تحویلش بگیر!بهم ریخت.

بهش میگم اگه بخاییم ایتطوزی رفتار کنیم هیشکی پیشمون ننیمونه!واینکه به قول ستاره کسی درجریان کارای منو شوهرم که نیست!دارم دیوونه میشم‌.

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۵:۵۳:۴۶
(ویرایش)

عهم

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۶:۴۴:۲۷
(ویرایش)

چرا عزیزم صحبت کردم میگه همینه که هست‌‌.به انذازه کافی موقع بدنیااومدنش احترام دپروبریاش کزدم‌.شروور!سلمی جان

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۶:۴۵:۵۵
(ویرایش)

اون شرور نیستا شر رو ور یا دری وری.خخخخخخخ

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۷:۲۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۰:۵۱:۳۲
(ویرایش)

راست میگی سلمی جون منم پیش بقیه سنگینم....عکس سلنتی اینقد قشنگ شد که نگو فوق العاده شد تو گوشی خوب نیفتاد خیلی جالبه..الان بیرون و مکانهای تفریحی عکس سنتی میگیرن که همش به شوهرم میگم اینا اهالی سرزمین مان...یعنی من و علی پادشاه و ملکشونیمfunny

وقتی چترت خداست، بگذار ابر سرنوشت هرچقدر میخواهد ببارد...
خداجونم متشکرم زندگی بروفق مراد است....
۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۹:۵۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۷/۱۰ ۱۶:۳۷:۲۹
(ویرایش)

نوا جون احیانا خواهر شوهر نداری که بعدا سر هون حالشو بگیری shysmile؟!؟!؟!وای که منم آتیش میگیرم واسه دیگرون خودشونو میکشن اخه به مادر شوهر تو چه ربطی داره که تو با یه جغله بچه حرف نزدی!!اصلا خوب کردی میگفتی اون فامیل شماست به من نمیرسه باهاش حرف بزنم anim2-New-6

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۱۹:۵۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۷/۱۰ ۱۶:۳۷:۲۹
(ویرایش)

اشکال نداره نوا جونم خودتو ناراحت نکن حالا دیگه چاره چیه؟محبتتو چند برابر کن که عوض هر دوتاتون دربیاد

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۲۱:۰۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۲۱:۴۶:۲۶
(ویرایش)

سلام فاطی جون! من اومدم

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۲۱:۰۷:۴۳
(ویرایش)

خانم پاشای عزیز!عکساتونو دیدم خیلی قشنگ بود

خوب تو که عکستو گذاشتی اینجا.پس برای چی برای اونجا رمز گذاشتی؟

برعکس شوهر تو شوهر من همیشه انتظار داره رفتارام بزرگتر از سنم باشه و مثل خانمای پخته و سن بالاتر رفتار کنم

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۲۱:۰۹:۱۵
(ویرایش)

نوا جون! من دقیقا متوجه نشدم. چرا شوهرت بچه ی خواهرتو محل نمیذاره؟

۱۳۹۴/۵/۱۷ ۲۱:۱۲:۵۳
(ویرایش)

بچه ها! فکر کنم اینجا پست هایی که میذاریم دیر میرسه نه؟

مثلا میبینی یه نفر آنلاینه تا بیای بهش سلام بدی میره

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران