تعداد بازدید : 946116
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۹ ۰۱:۵۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

سلام قشنگااااا، خسته نباشيد خدا قوت...

امروز ١/٣٠ دقيقه در دو نوبت با سايزهاي ٨/٥-٨ و ٩-٨/٥ تمرين كردم بيستر روي سايز ٨/٥-٨ تمركز كردم اخه هنوز اونطور كه بايد و شايد باهاش اخت نشدم. اون يكي سايز رو تفربحي فرستادم داخل. من زمان ورود ديلاتورم خيلي طول ميكشه و سريع نميره توو😭بعدشم كه حالت زن رو روچند دقيقه فقط تحمل ميكنم😭مشكلي نداره؟؟؟؟

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۷/۹ ۰۹:۰۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

به به چقدر بانو، مباركه، ماه تي تي، سميراميس و پريااااا جان بانوهاي ٣١٧، ٣١٨ و ٣١٩ بهتون تبريك ميگمممم نامتون به ماه تي تي(٣١٧)، سميراميس(٣١٨) و پرياااا(٣١٩) تغيير بديد، خوشحالم كه بعد از درمانم همراه ٣٠٠ خانم ديگه در درمانشون بودم، خوشبخت باشيد، در صورت پرداخت هديه در سايت اعلام كنيد و برام شرح خال بانو شدنتون و ايميل كنيد تا بذارم كانال

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۷/۹ ۰۹:۲۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

شهرزاد م دقيقا روحيه خيلي در درمان كمك ميكنه، شما مراحل اخري و چيزي به موفقيتت نمونده پس با انرژي بيشتر ادامه بده

آيناز جان خيلي خوبه كگل يادت نره

نسيم جان در ايام پريودي كگل حين تمرين يادت نره

تيناتو جان ممنون از دعاي خيرت🙏🏻، خوش بگذره

مريم گلي٦٣ جان اگه خون تازه باشه خون بقاياي پرده است و نگران نباش، عفونتت و بايد درمان كني بعد به تمرينت ادامه بدي جون ممكنه بيشتر بشه و اون مانعي كه حس ميكني انقباضه بايد كگل زياد تمرين كني

ارغوان٦٨  جان حتما بايد ديلاتور و بدي دست همسرت تا برات وارد كنه تا ترست بريزه

مهد جان قبلا هم گفتم اول تمرين واژن خشكه و طبيعيه كه ديلاتور سختتر وارد بشه، در هر حالتي راحتي تمرين كن مشكلي نيست

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۷/۹ ۱۰:۵۵:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

سلااااام به روی ماه همتونanim2-ad54ad

باورم نمیشه بالاخره منم یه بانوووووووی واقعی شدمanim2-40دیشب مطمئن شدم که بانو هستم و بدون ژل دخول داشتیم و همسرم همونجا ارضا شدanim2-smilies-azardl2پوزیشن قیچی انجام دادیم..خیلی خوب بود هم تسلط داشتم هم بدنم خسته نمی شد..فقط ورودی اولش یه کم درد داشت که تحمل کردمanim2-auizz3ffy9vla57584xq

خیلی خوشحالم..به خودم گفته بودم باید قبل عدد۳۲۱ بانو بشم و این اتفاق افتادanim2-thanksسپاسگزاری ویژه دارم از خانم خیابانی عزیز،مریم و سلما جان که با تمام وجود به درمان ما کمک کردن و نذاشتن سراغ ناامیدی بریمflowerشما اسباب خیر هستید و به خیلیا کمک کردید امیدوارم زندگی سرشار از شادی و موفقیت داشته باشیدanim2-thanks

موفقیت حتمیه..فقط کافیه حرکت کنیم
۱۳۹۵/۷/۹ ۱۱:۱۹:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۹ ۱۱:۱۹:۳۲
(ویرایش)

سلام به همگی

و سپاس از تک تک اعضا و مهم تر از همه از موسس های انجمن الحمدالله مشکل من هم حل شد و امروز برای بار پنجم رابطه داشتیم البته که هنوز کمی حس ترس دارم اما تحمل میکنم و البته هیچ لذتی هم نمیبرم... اما همین که میتونم نیاز همسرم رو به شیوه ی طبیعی برطرفم کنم خوشحالم...

از همتون ممنونم و دعاتون میکنم flower

۱۳۹۵/۷/۹ ۱۴:۲۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

سلام به دوستانanim2-40 

مبارك باشه بانوهاي جديدanim2-4d564ad6

چقدر حس خوبيه صفحه رو باز ميكنم ميبينم يكي ميگه بانو شده💃🏻💃🏻💃🏻

پرپريه ما هنوز نيومده به جرّأت ميگم حداقل يكساله من تاخير در پريود نداشتم  منظم منظم حالا موقع تمرين بازي درآوردهanim2-65d6a5d6s

چاره اي نيست جز صبرanim2-sad

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۷/۹ ۱۵:۱۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام مهربئنای مننننننن

سلام سلمای قشنگم و مریم مهربونمممممم......شما فرشته اییین....شما خیلی ماهین...

با اینکه هنوز خودمم تو شوکه م و باورم نشده ولی باید بگم بلاخره منم........

باااااااااااانووووووووو شددددددددددددممممممممم

اصلا باوررررررمممم نمیییییشههههه.....

الت خیلی راحت تر از دیلاتور و نرررمترههههه

امیدوارم شما و کسایی که این سایت رو راه اندازی کردن همیشه موفق و خوشبخت باشن و اینم بدونین دعای خیر همه ی ما پشت سر شما و خانواده تون هست...شماها کار بزرگی انجام دادین...

ممنونم که با حوصله به سوالای من جواب دادید و ببخشید اگه شما رو با سوالام خسته کردم

نمیدونم دیگه چی بگم ......یه  عالمه ممنون

فقط یه سوال من باید هدیه ی خودم رو که خیلی خیلی ناقابله   به چه شماره حسابی واریز کنم؟

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۹ ۱۵:۲۷:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

وااااااااای یااااااسمین جووووون مبااااارکه هورااااااا هوراااااااااااanim2-thanks

۱۳۹۵/۷/۹ ۱۶:۴۷:۴۷
(ویرایش)

ممنون ماه تى تى جوون.

نگاه کن دست راستتو رو سرم گزاشتى منم عروس شدم...اى ول دعات گرفتتت

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۹ ۱۸:۳۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

ياسمين جون مباركه عزيزدلم، ايشالا كه خوشبخت و عاقبت بخير بشي.

فقط ميشه ازت بپرسم طول درمانت چقد طول كشيد؟؟؟و اينكه همسرت خيلي باهات همكاري ميكرد؟؟؟؟

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۷/۹ ۱۹:۰۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

مبارکه یاسمین جان. واقعا سورپرایز کردی. حالا استخوان چی شد؟؟؟😂 امیدوارم همیشه خوش و خرم باشی و یادت باشه هیچوقت در زندگی امیدت را از دست ندی . بیشتر مواقعی که ما فکر میکنیم همه چی به بن بست رسیده اگر بخواهیم میتونیم موقعیت را به نفع خودمون با بهترین نتیجه تغییر بدیم. خوشبخت باشی گلم و نکات بعد اقدام را رعایت کن.

در مورد هدیه صفحه اول خانم خیابانی شماره حساب دادند  هروقت دادی هم لطفا اعلام کن. قربونت🌹

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۷/۹ ۱۹:۳۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

یاسمین خانوم حالا لطفا سریع اعتراف کن اون چیزیو که من و سلما جون نباید بدونیم!؟ بگو چی رو داشتی مخفی می کردی؟anim2-65d6a5d6s

سلما جون چوبتو آماده کن،،من برم کمربند بیارم

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۷/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

اوه چه آیناز یادشه 😁 نکنه از دیلاتور غیر پنبه ای استفاده میکردی یاسمین؟😱

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۷/۹ ۲۰:۵۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

فکر کنم یاسمین جون تو دوران پریودی تمرین داشتهanim2-25r30wi

مبااااارک باشه.انشالله روزی همتووووووونanim2-thanks

موفقیت حتمیه..فقط کافیه حرکت کنیم
۱۳۹۵/۷/۹ ۲۳:۰۸:۲۶
(ویرایش)

سلااامم....سلما جون من ديلاتور رو انقدر رو استخونم کشيدم که صاف شد خودشglass

خب حالا نوبت ميرسه به اعتراف و الفرار.....من....من... راستش تو طول تمرين فقط همون بار اول کگل کار کردم و ديگه کار نکردم... هيچوقتم تو آب گرم ننشستم... با ديلاتور هم فقط ربع يا نيم ساعت تمرين ميکردم... بعدشم طول درمانمو محاسبه نکردم و نميدونم چقد طول کشيده.glass کلا انضباطم صفرهanim2-25r30wi

مهد جونم ممنونم عزيزم..همسرم روز اقدام گزاشت که خودم آلتو ببرم داخل و در کل همکاريش خوب بود... بعضى جاها کم طاقت ميشد ولى خب ديگه تحمل ميکرد...

ممنون پريا ايشالله روزى خودت

قهرمان زندگى خودت باش
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران