تعداد بازدید : 946116
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۰:۳۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

ماه تی تی جان و سمیرامیس عزیز. مبارکه 🌹🌹🌹🌹😘

از هر فرصتی در این یکماه اول برای رابطه استفاده کنین تا همه چی نرمال بشه تا مدتی کگل و لوبریکانت را داشته باشین . مسایل بهداشتی را رعایت کنین که این یکماه دچار عفونت نشین.فعلا با پوزیشنی که راحتین شروع کنین و کم کم همه چی نرمال شد فکر تغییر پوزیشنها باشین.

صبر کنین مریم جون اومد شماره هاتون را اعلام میکنه😊

دیانا جان خودت ببین اینایی که میگم ایراد کارت بوده یا نه.

تو قبل پریود با دیلاتورت کار میکردی سوزش داشتی بعد رفتی اقدام اون موقع هم سوزش و کشیدگی داشتی نتونستی اقدام راحتی داشته باشی . اینهمه بینش فاصله دادی باز خوبه رفتی سراغ دیلاتور که میگی با اونم سوزش داشتی بعد میری اقدام؟ خوب معلومه به مشکل میخوری.

دیگه اقدام تعطیل. فقط با دیلاتوری که خیلی راحت میره شروع کن و با حوصله برس به سایز 13 وقتی کاملا راحت بودی در دو پوزیشن نه دردی نه سوزشی نه حس ادراری بعد برو اقدام. چون هر درد و سوزش و ناراحتی در روند درمانت تاخیر می اندازه.با حوصله و اصولی پیش برو تا درمانت تکمیل بشه.

دوستان فکر نکنین این نکاتی که هزاران بار میگیم الکیه. فکر نکنین اگر بدون توجه به سوزش و با عجله سایز عوض کنین زرنگیه. فقط به ضرر خودتون تموم میشه.

شرایط هر فرد منحصر به فرده من بیماری دیدم سه روزه با دیلاتورها تمرین کرد و موفق شد افرادی هم هستند ماههاست طول میکشه. خودتون را با هیچکس مقایسه نکنین و تمرکزتون فقط رو تمرینات و رعایت اصول درمان باشه.

نکات و اصول درمان را جدی بگیرین.

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۱:۰۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

بهار جان با هر دیلاتور کاملا راحت و روان شدی برو سایز بعد. باید راحت بتونی تند عقب جلو کنی. یکم سوزش بعد تمرین طبیعیه. ادامه بده.

تیناتو جان معلومه با بزرگتر شدن هم تمرین بیشتر میخواد هم صبر بیشتر. هر روز تمرین کنی بهتره ولی فشار نیار و اصول را رعایت کن.

شهرزاد جان روحیه تو نباز اینکه چیز مهمی نیست. اول اینکه چرا با سایز قبلی اول شروع نمیکنی. هر چی سایز بالاتر میره باید صبرت هم بیشتر بشه. 5 را با 9 مقایسه نکن. خونابه یا باقیمانده پریودت بوده یا خون پرده که تو این سایز بعیده.نگران نباش. اگر خونریزی و لک نداری با ارامش ادامه بده.بدون فشار وارد کن.

ببین یسنا خیلی ها با انگشت راحت نیستن. حتی اونایی که رابطه ترمال دارند. به جاش میدادی دیلاتوری که باهاش راحتی وارد کنند. وقتی میگیم رابطه بدون دخول یعنی هیچ نوع دخول ازجمله انگشت چون باعث اذیت میشه و برای درمانت خوب نیست.

مهد جان روحیه مهمه ولی باید در پدزیشنی وارد کنی که راحتی وقتی کاملا راحت شدی با هر پوزیشنی میتونی. برای همین میگیم در دو پوزیشن راحت بشین.

سیاهی جان شروع کن حتی با گوش پاک کن. ترست میریزه.

مانانا جان کگل را در هر حالت و هر جایی میتونی تمرین کنی ولی بله خستگی و روحیه در تمرین دیلاتور موثره. زودتر شروع کن وقفه ننداز.حتی شده یک ربع هر روز بهار از هیچیه.

اشکال نداره شیدا جان کگل را تمرین کن

همگی موفق باشین تا بعد 😘😘

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۲:۳۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سلما جون من با سایز قبلی شروع کردم (۹) چون قبل پریود با ۱۰ راحته راحت بودم و مثلا قرار بود برم ۱۱ 😔

اگه یادت باشه یک شب بعد از پریود تونستم با ۹ و ۱۰ تمرین کنم و ۱۱ رو فقط ۲ سانت تونستم وارد کنم و اینجا هم گزارش دادم شما گفتی عالیه چیزی نمونده.

ولی دو شب گذشته نمیدونم چرا با ۹ انقباض و درد زیاد دارم 😭

حالا یا امشب تمرین میکنم یا نه ، اول باید روحیه و انگیزم رو برگردونم مثه قبل، خدا بزرگه 🙏

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۳:۴۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

سلام..آخرین سایزم ۱۱ بود که بعدش رفتیم اقدام.از شدت استرس زیاد تحریک نشدمanim2-smiliess1.از کاندوم و ژل و آب استفاده کردیم..نهایتا با کش مکش موفق به دخول شدیمanim2-a2d3تقریبا بدون درد..خوب بود..عقب جلو کردم..ولی با ترس..دو بار رفتم دستشویی..همسرم رو بدون دخول ارضا کردم ولی خودم ارضا نشدم..خوشحال که غسل به گردنم نیست..ولی همسرم گفت عزیزم رفته داخل باید غسل کنیanim2-25r30wi..خلاصه بعدش گیج شدم و تا دیروز همش سست بودمdelicious..البته شاید به دلیل سرماخوردگی زود تحلیل رفتم..دیشب هم به دلیل خستگی امتحان نکردیم..دیروز و امروز هم کمی کگل کردم..

مهم اینه که بالاخره موفق شدیم anim2-thanksو همسرم کلی خوشحال شد و بهم تبریک گفت.من که باورم نشده هنوزanim2-wacsmiley

یعنی کی بانوی شماره دار میشم؟anim2-auizz3ffy9vla57584xq

یه سوال؟ آیا دخول لذت بخش میشه؟یا همینجوری میمونهanim2-New-6؟ احساس میکنم بدون دخول لذتش بیشتره؟

موفقیت حتمیه..فقط کافیه حرکت کنیم
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۵:۵۸:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)
سلام دوستان. من دیروز پریود شدم و این عقبگرد دوسه روز قبل و انقباضاات ش رو گذاشتم به پای پریودی. عا میکنم بعد پریودی خدا کمک کنه و بتونم تمریناتم رو به خوبی انجام بدم.
کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۸:۵۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

سلام عرض شد گل دخترا

من امروز یکساعت با 5.5 به راحتی تمرین کردم، البته نتونستم تو آب گرم بشینم،چون کپسول گازم خالی شدanim2-65d6a5d6sبنابراین در حالت تحریک شرو کردم تمرین رو! واقعا تفاوت زمین تا آسمون بود،،حتی ورود هوا رو هم حس میکردم،یعنی میتونستم 6 رو هم براحتی وارد کنم، اما اینکارو نکردم، دیگه عجله نمی کنم!

از ترس اینکه فردا پسرفت نکنم تا تونستم کگل رفتمanim2-25r30wi

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۹:۰۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۳:۵۵:۲۶
(ویرایش)

ممنونم بچه ها از همه امیدوارم زود زود روزی خودتون باشه

خدایا ممنونم 😍😍😍😍
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۹:۳۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۹:۱۱:۳۸
(ویرایش)

چشم عزیز حتما به حرفاتون گوش میکنم ممنون بابت محبتتونsmile

نگاهم به بالاست چون بالاسرم خداست
۱۳۹۵/۷/۸ ۲۰:۴۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۲ ۲۲:۱۲:۵۶
(ویرایش)

سلام فاطم جون درسته شاید در طول روز به نظربیاد دخول راحتتر هس اما توجه داشته باشید که زفاف در روز مکروه هس پ سعی کنید که حداقل جلسه اول دخول تو روز نباشه

۱۳۹۵/۷/۸ ۲۰:۴۸:۱۶
(ویرایش)

سلام فاطم جون درسته شاید در طول روز به نظربیاد دخول راحتتر هس اما توجه داشته باشید که زفاف در روز مکروه هس پ سعی کنید که حداقل جلسه اول دخول تو روز نباشه

۱۳۹۵/۷/۸ ۲۱:۰۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

پشمک جوووون من اولین دخولمو تو روز انجام دادم و نمیدونستم حالااااا این مشکلی داره؟؟؟الان که فکر میکنم تو یه کتابی هم خوندم که گناااه،cry

۱۳۹۵/۷/۸ ۲۲:۴۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۶ ۱۹:۳۸:۰۶
(ویرایش)

سلام ب همگیanim2-ad54ad

من یک هفته ای نیستم و نمیتونم تمرین کنم بجاش سعی میکنم تمرینات کگل رو انجام بدم امیدوارم وقتی برمیگردم پسرفت نداشته باشم.

جای همگی خالی مشهد هستم اونجا برای همتون مخصوصا خانوم خیابانی سلما جون و مریم عزیز ک اینقدر دلسوز ما هستند دعا میکنم. 

من میتونم
۱۳۹۵/۷/۸ ۲۲:۴۳:۳۴
(ویرایش)

ماه تی تی عزیزم من دقیق حکم این کار شما رو نمیدونم فقط تا این حد میدونم که پیامبر از زفاف تو یه زمانهایی نهی کردن بعضی هاش حرام هس و بعضی زمان ها هم مث  زفاف تو روز مکروه هس ححتما هم یه دلیلی داره شما اگه ذهنت مشغول شده بهتره پیام بدی دفتر مرجع تقلیدت بپرسی گلم البته قطعا حرام نیس اما به خاطر این میگم که شاید یه راهی هم باشه که کراهتش  هم برداشته شه که حسابی خیالت راحت شه

۱۳۹۵/۷/۹ ۰۰:۰۴:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۲۲:۰۷:۳۳
(ویرایش)

سلام مريم جان وسلما جان خسته نباشيد

من ديروز صبح كه تمرين كردم همش يه دست انداز يه چيزي يجا نميذاشت خوب بره داخل گفته بودم ومن تواين مدت تا راحت نميشدم سراغ بعدي نميرفتم بعد از تمرينم تمام ديروز انگار يه جوري اونجا بود اذيتم ميكرد سوزش نبود بالاخره امروز صبح هم بيدار شدم باز اونجور بودگفتم بندازم تمرينمو عقب تا اينكه امشب اون سوزشه خاص خيلي كم بود رفتم تمرين باز ازديلاتور٨/٥شروع كردم٧مين خوب بود(اگرچه من هميشه دو ورود اولين ديلاتور مشكل دارم)بعدديلاتور٩/٥-١٠/٥بازخوب رفت واونجا كه ديشب سوزش خاص بود رو رد داد راحت شدم انگار ديگه دست انداز نبود بعدديلاتور ١٠/٥-١١/٥ كه وارد كردم اول زن رو وخوب رفت وراحت بود بلندشدم زن زير برم ديدم ديلاتورم خوني با دستمال پاك كردم ديدم اره دهانه واژنم هميطور بعدمهم ندونستم رفتم زن زير ديدم اره خوب ميره داخل ومياد طولديلاتورام ١١/٥و١٢هستن بعد تندتند انجام دادم نميدونم خون چيه؟بعد دستمال گذاشتم چندقطره كوچكي باز اومد  والان سوزش كمي داره اون منطقه(فقط من قبلا توي اوايل ازدواجم همسرم كه نزديكي ميكرديم رفت داخل واژنم وخون اومد وقتي رفتم دكتر گفت كامل پرده بكارتت پاره نشده ازپايين پاره شده ايا ميشه برا پرده باشه؟

⭐️من عفونت دارم اما خيلي كمه چون هرروز دارم درمان ميكنم مشكلي كه نداره؟

ممنون ازشما

ببخشيد طولاني شد چون واقعا ميخوام كاملاهمچيو بدونم

هر جا كه ترسيدي،خدا را به ياد بياور.
۱۳۹۵/۷/۹ ۰۱:۴۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

سلام سلما جون 

یه مدت اوضاح روحیم خوب نیست، با اینحال تمرینمو انجام میدم

امروز رسیدم به سایز ۱۱ فعلا که باهاش زیاد راحت نیستم 

خیلی ناراحتم من با دیلاتورام مشکل انقباض ندارم ولی همینکه شوهرم نزدیکم میشه خود ب خود منقبض میشم حالا هیچ کاریم نمیکنه بیچاره ، ولی نمیدونم چرا میترسم بهم دست بزنه

میترسم که این ترس همیشه همرام باشه و نتونم هیچوقت اقدام کنم ، دیلاتورا مهربونترن انگاری

خیلی ناراحتم خیلی ، چیکار کنم 😭😢😭

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران