تعداد بازدید : 948460
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۲:۲۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۴۶:۳۵
(ویرایش)

ارغوان جان مبارکه😁 باورت میشه؟ یادته اولش با چه ناامیدی ای اومدی؟ خداروشکر که بانو شدی. خیلی خوشحال شدم. برا منم دعا کن. من بخاطر چند تا سفر که پیش اومد هنو سایز 9ام😔

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۴:۱۰:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۵ ۱۱:۳۱:۱۳
(ویرایش)

سلام گزارش دیشب:

سایز8.5 ام و 1ساعت تمرین کردم موفقیت آمیز بودanim2-4d564ad6

اگه بشه چی میشه......
۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۴:۲۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۹:۲۷:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان ومریم وسلمای عزیز بعداز یه مدت طولانی سفر ومهمونی وبعدشم پریود امروز صبح دوباره شروع کردم .قبلا تا سایز هفت راحت شده بودم الانم میترسیدم پسرفت کنم اما راحته راحت بودم وسایز هشت رو داخل کردم اولش یکن سوزش داشتم اما کگل کار کردم تا انتها رفت داخل طولشم 12درست کرده بودم 1ساعت تمرین کردم راحت شدم اما یکم کشیدگی داشتم 

عصر هم بشه سایز 9رو امتحان میکنم ان شاا..

خیلی خوشحالم تا همینجاشم فکرشو نمیکردم

ممنونم ازتون

خداکته منم بتونم امید بر خدا
۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۴:۲۴:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۹:۲۷:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان ومریم وسلمای عزیز بعداز یه مدت طولانی سفر ومهمونی وبعدشم پریود امروز صبح دوباره شروع کردم .قبلا تا سایز هفت راحت شده بودم الانم میترسیدم پسرفت کنم اما راحته راحت بودم وسایز هشت رو داخل کردم اولش یکن سوزش داشتم اما کگل کار کردم تا انتها رفت داخل طولشم 12درست کرده بودم 1ساعت تمرین کردم راحت شدم اما یکم کشیدگی داشتم 

عصر هم بشه سایز 9رو امتحان میکنم ان شاا..

خیلی خوشحالم تا همینجاشم فکرشو نمیکردم

ممنونم ازتون

خداکته منم بتونم امید بر خدا
۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۵:۴۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

خدایا به ما تحمل بده که بشنویم و ببخشیم و بمانیم 🙏

ترسو جان این چه اسمیه گذاشتی برای خودت؟ دوستمون اسمش سیاهی بود اونقدر همه گفتند تا گذاشت سفیدی و به سلامتی بانو شد به تازگی. اولین قدم درمان ایمان و اعتماد به توان خودته.هم اسمتو عوض کن هم جلوی اسمت(...) بگذار. صفحه اول انجمن را دقیق بخون و اصولی تمرین را شروع کن. وارسی کگل و ساخت دیلاتور گفته شده.سوالی موند بپرس.

رایا جان کگل روزانه خیلی مهمه. روزی سه بار را حتما انجام بده . قبل پریود معمولا تمرین سخته.دور دیلاتور جدیدت را اندازه برن بزرگتر نشده باشه. باید ابتداش 8 انتهاش 9 باشه حداکثر.

ماری جان خیلی خوشحالم برات. اونقدر تمرین کن با هر سایز کاملا راحت بشی و تند عقب جلو کنی در دو پوزیشن بعد بری بعدی.

شیوا جان اگر خون روشنه احتمالا مال پرده است. با فشار و سوزش وارد نکن فقط با ژل زیاد کگل و حواس پرت کردن. اگر خون ادامه نداره برو تمرین بازم.

بقیه هم عالی پیش میرن.

به بانوهای جدید تبریک میگم و امیدوارم در زندگی خوشبخت بشن.

ممنون مریم جون که گاهی با صبوری نبود من را تحمل میکنی و جوابگو هستی تو انجمن🌹 ظاهرا فقط خودم و خودت باید به هم روحیه بدیم 😁

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۶:۱۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

مرسی سلما جون مریم جون ممنونم ازت عزیزم

به من پیشنهاد مراجعه حظوری هم دادین شما اما خیلی زود این پیشنهادو دادین کلا انگیزمو از دست دادم چون اینجا بودن افرادی که 1ماه تو یه سایز موندن

خداروشکر به مراجعه نیازی نیست دیگه حس میکردم حوصله منو ندارید اینجا باشم که چنین پیشنهادیو دادید راستش کلی ناراحت شدمcry

مهم اینه الان خوشحالم.ممنونم از راهنمایی شما و مریم جون

من میتونم
۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۷:۲۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۶:۳۶:۳۹
(ویرایش)

بچه ها کسی بوده که پردشو جراحی کرده باشه ولی باز دچار واژینیموس باشه

۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۷:۲۷:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۶:۳۶:۳۹
(ویرایش)

اتاق روحیه کجاست

۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۷:۳۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۴ ۱۲:۰۵:۳۱
(ویرایش)

سلام ، من مریم هستم. یکساله عقد کردم و کمتر از یکماهه عروسی کردم، قبل عروسی یک بار خواستم رابطه کامل داشته باشم با وجودی که می ترسیدم خودمو خیلی شل هم می.کردم ولی به بن بست میخورد که گذاشتیم بعد عروسی. بعدش خواستیم انجام بدیم دوباره نشد و تصمیم گرفتم برم دکتر زنان معاینه بشم که ای کاش نمی رفتم! با یه دستمال کاغذی خشک از دو طرف به حدی اون قسمتو باز کردن که فقط جیغ می.کشیدم. و بین معاینه میگفتن اگه نذاری معاینه کنم مجبورم از مقعد معاینه کنم که دردش زیاده!بعدم گفتن پردت خیلی نازک و سطحیه این اداها چیه، شوهرت خیلی آدم خوبی بوده که بهت چیزی نگفته، خلاصه ژل و کدئین دادن و گفتن توب.پوزیشن سجده انجام بدین که دستت بسته باشه شوهرت بتونه سریع کارو تموم کنه!!!گفتن تا دو ماه دیگه اگه موفق نشدی بیا بفرستمت پیش سکس تراپ! وقتی اومدم خونه لباس زیرم یه قطره خون ریخته بود بعد دیدم قسمت بالای لب های بزرگو زخمی کرده از بس کشیده بود! از اون موقعی که رفتم پیشش بیشتر از رابطه می ترسم حتی وقتی مطالب در مورد این مسایل و مشکلات و ... میخونم احساس عذاب و ناراحتی توی.اون قسمت میکنم نمیدونم چه جوری منظورمو برسونم. یک بار بعد دکتر رفتن پوزیشن سجده رو امتحان کردیم که من اصلا نتونستم بپذیرم و خودمو کشیدم کنار، همسرمم با اینکه مهربونه و صبور ولی هر بار فقط انگار بی هدف میخواد فشار بده و من همه ش می ترسم بهم صدمه بزنه و جای درست نمیره هم ترس از درد دارم هم ازین موضوع، بعد از اونم یه بار سعی کردم خودم رو باشم با سختی تا یه جایی کم کم رفتم جلو، همسرم میگفت نصفش تو رفته ولی نه خونی اومد نه من همچین حسی داشتم، همسرم میگه پرده پاره شده ولی من باور نمیکنم نمیتونمم برم معاینه دوباره!بعد اون بازم همین کارو خواستم تکرار کنم دوباره به در بسته خورد:-( 

۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۸:۰۵:۲۰
(ویرایش)

ماری جون اشتباه نکن ما اگر چیزی میگیم یا گاهی حتی دعوا میکنیم کسیو نباید ناراحت بشین این به نفع شماست. مگه پیشنهاد بدیم برین مراجعه حضوری چیز بدیه؟ به خاطر اینه میخوایم زودتر درمان بشین و وقت را از دست ندین و از طرف دیگه درمان غیر حضوری حساسیتهای خودش را داره معمولا دقت کنی کسی که میاد اون اولاش را مشکل ندارند و فوقش با چند بار تلاش موفق میشن راه را پیدا کنند ولی وسط تمرین میگیم هرچقدر طول کشید اشکال نداره. ولی وقتی اولش کسی مشکل داره ما این ترسو داریم مبادا مشکل فیزیکی وجود داشته و به خودتون صدمه بزنین یا اینجوری درمانتون خیلی طول بکشه و نا امید بشین پس میگیم برین حضوری برای خودتون نه برای خودمون.

دوستانی هستند مدتها اینجا سر نمیزنن و درمانی که میتونست تو یکماه با گزارش و راهنمایی مداوم تموم بشه چندماه طول میکشه بعد میگن ما نیاز به انجمن نداشتیم نیاز به روحیه داشتیم.

حالا که بحثش پیش اومد بزار اینم همینجا بگم. من و مریم خیلی حرفها میشنویم و خیلی رفتارها میبینیم دلمون میشکنه اشکمون درمیاد اما بازم موندیم. من خودم همین دو روز گذشته واقعا از یک حرف اونقدر بهم ریختم که به مریم گفتم نمیام دیگه سایت. ما که از وقت و توان و تجربه خودمون برای کمک به بقیه اینجاییم بهم بگو حقم هست که فردی حرفی بزنه که من اشکم در بیاد؟ واقعا فکر میکنی اینجور دل مارو شکستن و درمان شدن درسته؟ من تو این سایت توهین هم دیدم و جز یکی دو نفر حمایت نکردند.اما اونی میتونه حرف بزنه که با همه مشکلات بمونه و کمک کنه نه بیاد یک حرفی بزنه به خیال خودش مارو بکوبونه و بره.

من و مریم هم مثل همه شما نیاز به روحیه داریم نیاز به حمایت و قدردانی داریم. نیاز داریم حس کنیم بودنمون ارزش داره.

مدتها بود از گله کردن خسته شده بودم اما باعث شدی سر دلم باز بشه دختر😒

۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۸:۱۱:۴۷
(ویرایش)

بتول جان گاهی نوع پرده تیغه ای یا همون سپتوم دار هست و به همون دلیل رابطه ممکن نیست اون شخص جراحی میکنه و مشکل حل میشه. ولی بیشتر دوستانی که اینجا در حال درمان هستند یا پرده با رابطه یا جراحی بی مورد از بین رفته بازهم نتونستن رابطه داشته باشند چون علت عدم دخول انقباض بوده نه پرده.

مریم جان خوش اومدی. یک اسم انتخاب کن که راحت تو مخاطبها پیدات کنیم عزیز. صفحه اول را بخون و از وارسی و کگل شروع کن. راه درمان همینجاست👍

۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۸:۲۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۲۰:۰۶:۰۲
(ویرایش)

سلمای عزیز سلام

من چند وقت پیش تو اینستاگرام با شما و مریم جان صحبت کرده بودم ولی از چند روز پیش که تصمیم قطعی برای درمان گرفتم دیگه جوابمو ندادید... راستش ترسیدم که دیگه فعالیت نکنید ولی بعد که اومدم دیدم اینجا فعالید کلی خوشحال شدم

من چطور میتونم از شما کمک بگیرم؟ دو ساله ازدواج کردم و این مشکل واقعا مستاصلم کرده...

😔😔😔

۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۹:۲۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام مريم جان

من شرح حالمو ايميل کردم اميدوارم به دستت رسيده باشه

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۱۴ ۲۰:۰۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۶ ۱۲:۱۱:۱۳
(ویرایش)

سلام و خسته نباشید به مریم و سلما جان عزیز. من حدود دو ماهه که با خواندن راهنمایی شما تو این صحفه تمرین رو شروع کردم. و اگر تا حالا طول کشیده به خاطر پشتکار نداشتن خودم بوده. اما اگر هم الان به سایز 11 رسیدم دلیلش انگیزه گرفتن از شما بوده، یعنی هر بار که بی انگیزه میشدم، راهنمایی های شما رو که میخوندم سریع میرفتم تمرین میکردم. هنوز یادم نرفته که چه عذابهایی قبل دانستن مشکلم کشیدم و اما حالا با اینکه هنوز خوب نشدم، با روحیه دادن شما به آرامش رسیدم. خونواده همسرم فکر میکنن من بچه دار نمیشم، و متاسفانه مادر شوهرم مدام نیش و کنایه میزنه. غافل از اینکه...

2 روزه که به طور جدی دارم تمرین میکنم هر روز صبح و شب و حالا سایز 11 هستم تا با اون راحت بشم. براتون بهترین ها رو آرزو میکنم.

۱۳۹۵/۷/۱۴ ۲۱:۰۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

الهی بمیرم چقد دلت پره سلما جون. بنظرم هرکی هرچی بهت گفت همون لحظه هرچی تو دلت بود رک بهش بگو، دیگه چیزی که عوض داره گله نداره! البته فک کنم تو انقد شخصیتت مهربونه که دلت نمیاد کسی رو ناراحت کنی، مثل من رک نیستی که حرف دلتو بزنی و سبک شی

وجود تو و مریم جون باعث دلگرمی ماست، بچه ها اگه نظری هم بدن راجب سوالات تجربه شخصی و احتمالاته! ولی شما اگر حرفی بزنید نتیجه ماه ها تلاش و تحقیق و تجربه طولانیه، پس بدونید هرموقه سوال می پرسیم واقعا نیازمند نظر شمادوتا عزیز هستیم! انگار حرف شما مهر تاییده! ما که بی بروبرگرد قبولش میکنیم،  وجودتونو ازما نگیریید، ما دوستتون داریم

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران