تعداد بازدید : 947706
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۳:۱۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

آیفر

افرین، تو میتونی، احتمالا بخاطر پریودت بوده، بانوی چندروز ایندمون تویی ان شاللههههههanim2-28

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۳:۲۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۲۳:۰۲:۵۵
(ویرایش)

دقیقا یادمه اوایل ک ایفر جون اومده بود حتی میترسید خودشو‌نگاه کنه میگفت اصلا گوش پاکن نمیتونم نزدیک ببرم اما حالا ببین چقد تغییر کردی!!!

ب امید بانو شدن همه دوستان
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۴:۱۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

خانم دکتر

ممنونم ازتون ک انرژی میدین بهمون

سایزآخرم انتهاش تقریبا 10 بود...ولی دیلاتورم  با انگشت شصت بود.دیلاتور بزرگترو با چی درست کنم ؟

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۵:۱۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۲ ۱۶:۳۴:۰۶
(ویرایش)

سلام😊

ممنونم ماه پیشونی عزیزم. 

از زحمات خانم خیابانی 

بارانا 

مریم و سلمای عزیزم 

ممنونم. 

💗

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۶:۰۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

سلام دوست جونیا...خوبییییین؟

من امروز با سایز 11 کار کردم ولی یکم درد و سوزش داشتم sad

تا الان همچین سوزشی نداشتم نمیدونم بخاطر اینه ک سایزم بالا بوده چون تقریبا هر روزسایزمو بالا بردم اینطوری شدمcry

4-5 روزه من شروع  کردم

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۶:۱۳:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

بله تا پارسال بهم میگفتن پردت مشکل داره  و نیاز به عمل داری 1 ماه پیش پیش یه دکتر دیگه مراجه کردم گفتم واژینیسموسه مشکلت. . همه این دفعات هم معاینه شدم

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۶:۵۸:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۱ ۲۳:۵۰:۰۹
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی خسته نباشید 

میخاستم بپرسم من رفتم واسه معاینه پرده بهم گفتن ک پردت ازنوع ساده ست همراه با خونریزی 

میخاستم بپرسم منظورشون از ساده چه مدلیه؟؟

زندگی بعد بانو شدن خیلی شیرینه :-D
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۷:۲۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

الهام جان سایزهای دیگه رو هم با انگشت شصت دستکش شماره 8 میتونی درست کنی.

سعی کن با این سایز کاملا راحت بشی و بتونی بدون درد و سوزش عقب و جلو کنی. از ژل و تشت آب گرم قبل تمرین استفاده کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۷:۵۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ۱۸:۰۶:۰۲
(ویرایش)

سلام به همه ی دوستان.سایان هستم.4 ماهه که عروسی کردم و متاسفانه هنوز باکره هستمsad.با مطالبی که توی سایت خوندم متوجه شدم که علایمی که دارم کاملا علایم یک واژینیسموسیه.من در کل آدم خیلی پر استرسی هستم و از نوجوونی به خاطر ترس از روابط زناشویی از اردواج کردن می ترسیدم.تو دوران عقد شوهرم خیلی بهم کمک کرد و تا حد زیادی این ترس از بین رفت.الان موقع رابطه من به اندازه کافی تحریک میشم اما به محض نزدیک شدن همسرم پاهام شدیدا سفت میشه و و تمام بدنم خصوصا پاهام شروع به لرزش می کنه.البته همسرم می تونه انگشتشو وارد کنه و من مقاومتی نمی کنم ولی خودش میگه داخل واژنت سفته.برای معاینه پیش دکتر رفتم و مشکل پرده و سپتوم نداشتم ولی دکتر گفت شما بلد نیستین چیکار کنین !!!

حالا میخوام خودم درمانو شروع کنم به کمک شما دوستان.خواهش می کنم راهنماییم کنید.دوست دارم بتونم حداقل تو یک ماه درمان بشم.واقعا ممنونم ازتون .اگه با سایتتون آشنا نمی شدم از افسردگی می مردم

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۸:۰۴:۵۶
(ویرایش)

Sayan جان خیلی خوبه که تونستی خیلی زود راه درمان رو پیدا کنی. مطمین باش که اینجا نتیجه میگیری.

معاینه پرده که انجام شده فقط همسرت رو در جریان درمانت قرار بده.

صفحه اول انجمن روش درمان کامل توضیح داده شده. اگه سوالی داشتی می تونی همینجا بپرسی .

موفق باشی عزیزم.anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۸:۱۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ۱۸:۰۶:۰۲
(ویرایش)

ممنون عزیزم.واقعا خداروشکر که زود اینجا رو پیدا کردم.خوشبختانه شوهرم از اول در جریانه و دوتایی با هم دنبال پیدا کردن درمان بودیم.مطالب انجمن رو کامل خوندم

یه سوال داشتم و اینکه از کی می تونم کار با دیلاتور رو شروع کنم؟لازمه قبلش یه مدت تمرین گکل داشته باشم یا همزمان باهاش میشه؟

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۸:۲۵:۵۸
(ویرایش)

عزیزم اگه وارسی انجام دادی و آشنایی کامل داری کگل انجام بده و از یک گوش پاکن همزمان شروع کن.  تمرینات رو به طور مداوم و هر روز انجام بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۲۰:۳۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۰۵:۲۰
(ویرایش)

سلام دوستای گلم منم که بعد از پانزده روز ناامیدی باز امروز برگشتم سر تمریناتم الان دیدم ریزان جون.نسیم عزیز و پونم گلم بانو شدن .خیلی خیلی خوشحال شدم از صمیم قلب بهتون تبریک میگم وروزای خوشی رو براتون ارزو میکنم.

خدایا شکرت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۲۰:۳۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۰۵:۲۰
(ویرایش)

منم امشب یک ساعت با همون سایز قبلیم 9تمرین کردم خدا رو شکر با اینکه پونزده روز دور بودم از تمرینات ولی پسرفت نداشتم با همون راحت بودم .

خدایا شکرت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۲۳:۵۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ۰۵:۰۰:۱۴
(ویرایش)

مرسی از همه ی بچه ها که تبریک گفتن . مرسی از خانم خیابانی مدیر سایت. و مرسی ازهمه که اینجا راهنمایی میکنن.

من امشب نتونستم دوباره اقدام کنم، چون همسرم آماده نبود ولی خودم تمرین کردم که یادم نره و آمادگیم از دست نره. البته امشب برای اولین بار با سایز ۱۱ تمرین کردم anim2-25r30wi 

با اینکه دیشب اقدام موفق داشتم اما همچنان نیاز به تمرین دارم

انسان قادر است به هرچه میخواهد برسد.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران