تعداد بازدید : 947655
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۰۰:۰۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۱:۴۸:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان، به به چه خبره....به بانوهای جدید تبریک میگم. خوشبخت بشید ایشالا و تمام لحظات زندگیتون پر از شادی. مارو هم دعا کنید. flower

خدایا سپاسگزارم
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۰۰:۵۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۲۰:۱۹:۱۲
(ویرایش)

سلاااام به همه

امروز دوبار تمرین داشتم

یه بار عصر و یه بار اخر شب

سایز 10 رو شروع کردم. یکم موقع وارد شدن سخت وارد میشه ولی بعدش خوبه . عقب جلو کردم.ان شالله دوسه روزه باهاش راحت شم

هیچ غیر ممکنی ، غیر ممکن نیست !
خودتو باور کن !
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۰۱:۰۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۹ ۱۲:۳۳:۵۲
(ویرایش)

ماه پيشونى جان ايشالله بعد پريود همه سعيمو برا بانو شدن ميكنم مررسييي كه هستين و به ما انگيزه ميدين🌹🌹

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۰۱:۰۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۹ ۱۲:۳۳:۵۲
(ویرایش)

زندگى جون واايي چه خوب يادت مونده خيليي روزهاى پر استرسى بود برام مجبور شدم بيخيال اونا بشم و ديلاتور ٤/٥ ساختم ايشالله خدا كمكم ميكنه و نهايت تا هفته اول بهمن بانو ميشم

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۰۸:۳۴:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۳:۱۱:۱۹
(ویرایش)

سلام دوستان، من تازه وارد این انجمن شدم، وقتی داشتم تو نت سرچ میکرد بهش رسیدم و  عضو شدم، راستش من حدود 6 ماهه عقد کردم، طول این مدت چندباری سعی داشتیم رابطه داشته باشیم ولی نشد، بعد اولین بار خیلی سرد شدم، دومین و سومین بار هم ک شکست خوردیم خیلی سردتر شدم، مشکلمون هم اینه که من احساس درد شدید و سوزش میکنم و همسرم نمیتونه ادامه بده ناچارا رابطه رو تموم میکنیم، دکتر نرفتم، نمیدونم دقیقا مشکلم چیه، احتمال میدم واژینیسموس باشه، میشه بهم کمک کنید؟ نمیدونم باید چیکار کنم ، کلافه م

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۰:۴۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

لیلیا جان این دفعه با انگیزه ادامه بده تا بانو شدن ان شاا...

سمیه جان دیگه چیزی نمونده تا موفقیت. ادامه بده عزیزم

آیفر جان آفرین عزیزم خیلی خوبه

Zahraei جان 

اول باید معاینه نوع پرده بشی و مطمئن باشی که مشکلی از اون جهت نداری. بعدش می تونی طبق روش های اینجا درمان بشی عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۲:۲۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

Zari71 عزیز و لیلیا جون ممنون از تبریکlove

ان شا الله شما هم بزودی بانو بشینanim2-a2d3

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۷:۳۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۲:۲۹:۵۶
(ویرایش)

عزیزم اول این لینک ها رو بخونید :
http://mamasite.ir/fa/vaginismus/297752/نکات-بسیار-مهم
   http://mamasite.ir/fa/vaginismus/297746/تمرین-وارسی
   http://mamasite.ir/fa/vaginismus/297745/تمرین-کگل
   http://mamasite.ir/fa/vaginismus/297749/تمرین-ب

ماما (مشاور انجمن)
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۲۱:۳۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Tanaz جان

ديلاتور و داخل واژنت نگه دار و كگل كن ده شماره واژنت و منقبض و ده شماره رها و شل كن اين كار و خيلي زياد انجام بده و سعي كن رو شل شدنت تمركز كني و اصلا براي تغيير سايز عجله نكن هرچي سايز بره بالاتر بايد بيشتر كگل كني

موقع شروع هم از یه سایز پایین تر شروع کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۲۲:۴۵:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۲۳:۰۲:۵۵
(ویرایش)

اخه از اون مواردی بودی ک‌واژینیسموست خیلی شدید بود و خدارو شکر بخیر گذشت و‌ایشالا با خبر بانو شدنت بیایanim2-4d564ad6

ب امید بانو شدن همه دوستان
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۲۳:۱۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۲۳:۰۲:۵۵
(ویرایش)

مینو۱۳۶۶(۳۸۹)

عزیزم منم دقیقا بعد از اینکه بانوشدم دفه دوم اقدامم نا موفق بود چون همسرم امادگی نداشت!!!و من یادمه خیلی عصبی شدم!اما حواست باشه انگیزتو از دست ندید واس دفه بعدی حتما میتونی

ب امید بانو شدن همه دوستان
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۲۳:۲۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۰۵:۲۰
(ویرایش)

سلام گل دوستای گلم.گزارش امشب من 50دقیقه تمرین با سایز ده .اولاش خییییلی سخت وارد شد و سوزشهای شدید ولی دیلاتورو داخل نگه داشتم و کگل کار میکردم نسبتا بهتر شدم .فعلا که اولین شبی بو که با این سایز تمرین میکردم با وجود سرماخوردگی شدیدی که داشتم.

خدایا شکرت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۰۱:۰۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۱۹:۰۶:۵۲
(ویرایش)
سلام خانما من خیلی با دیلاتور تلاش میکردم ولی موفق نشدم ناامید شدم چون ترسم از الت کم نمیشد و روحیه و معاشقه ای که همسر میتونه در هنگام تمرین بده رو برخوردار نبودم صبر و حوصله ام تموم شده بود تا اینکه سه روز پیش رفتم پیش یک روانشناس که تخصصش درمان اختلال جنسی و علی الخصوص واژینیسموس بود .وکمک بسیار زیادی کرد بهم .و من در عرض سه روز تونستم با همکاری همسرم الت رو تا نصف داخل واژن کنم فک میکنم تا سه روز دیگه تمرین کنیم موفق بشیم.روانشناس بهم گفت علاوه بر دیلاتور باید هروز با الت همسرت هم تمرین کنی حتی اگه داخل نمیشه فقط ضربه های ریز به ورودی واژن بزن به همراه ژل واین باعث میشه عصب های واژن که باعث منقیض شدن میشه به مرور خاموش میشن و عصب های لذت فعال میشن .و الت همسر رو باید مثل دیلاتور تمرین کنید و باید دست خودتون باشه که ترس و استرس نداشته باشید .و مورد بعدی اینکه هروز در خیال خود باید به یه رابطه کامل و پر از عشق و لذت با همسرتون با پوزیشن های مختلف فکر کنید با تمام جزییات در این حالت مغز شما در هنگام رابطه واقعی فریب میخوره که قبلا این کار رو انجام دادم و قدرت اینو نداره که ایا خیال بوده یا واقعیت و در نتیجه فرمان ترس و منقبض شدن رو صادر نمیکنه ورزش کگل رو فراموش نکنید که خیلی موثره.مریم جون سلما جون ...ببخشید پر حرفی کردم دلم میخواد همه بزودی بانو بشن.
ما نی نی میخوایم...
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۰۱:۴۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱۸:۱۸:۴۸
(ویرایش)

سلام دوستای گلمflower

من سایز ۱۱بودم سایزهمسری۱۵

دیشب تمرینی رفتیم اقدام که من ترسم بریزه وشوهرم مسیر واژنو پیداکنه 

اما درکمال تعجب۱۰سانت واردشدanim2-4d564ad6anim2-thanksanim2-thumbsupsmileyanimاما من ورودی واژن بشدت احساس درد دداشتم.احساس میکردم واژنم داره منفجرمیشه.الان نمیدونم من نیمه بانو هستم یابانو یااصلا هیچکدوم.ولی خیییییلی خوشحالمanim2-thanksanim2-4d564ad6anim2-ad54ad

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۰۹:۳۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام ب همه دوستان

آفرین آیلین جانanim2-thanks بنظر من بازم تمرین کن خانمی هم با دیلاتور هم با آلت 

من تونستم
شما هم میتونین
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران