تعداد بازدید : 945815
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۰:۰۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

چجوری بعد سایز 9 با همسرت تمرین کردی؟ یعنی الان آلت راحت میره تو عزیزم

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۰:۳۲:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

لیلیا جان خیلی خوب پیش میری. با صبر و پشتکار تمرین کن و خیلی برای تغییر سایز عجله نکن عزیزم. موفقیت نزدیکه.

آیلین جان بهت تبریک میگم خیلی خوبه که تونستی انقباضت رو کنترل کنی و اقدام کنی. به نظرم تمرینات رو ادامه بدی و اقدام بعدیت رو بدون استرس انجام بدی و عقب و جلو رفتنش رو هم بدون درد تحمل کنی. موفق باشی عزیزم

سمیه جان کگل زیاد انجام بده حتی وقتی دیلاتور داخله کگل کن و دیلاتور رو داخل نگه دار. از ژل فراوون استفاده کن .

Zahraei جان همونطور که دوستان گفتن درد و سوزش مال واژینیسموسه اما تعیین نوع پرده مال اینه که پرده های تیغه دار و خیلی ضخیم باید با جراحی برداشته بشه و نباید با دیلاتور تمرین بشه. منتظرت هستیم عزیزم

Elham جان به نظرم تمرینات رو طبق اصول انجمن پیش بری حتما موفق میشی. معاشقه داشته باش و بده همسرت دیلاتور رو وارد کنه تا به سایزش برسی. اونوقت خیلی راحت می تونی اقدام داشته باشی عزیزم.

Sisily جان لک قهوه ای می تونه برای پریودت باشه. اگه دوباره لک دیدی تمرین نکنی بهتره. وقتی با سایز 8 کار می کنی کگل انجام بده حواست رو پرت کن. از ژل فراوون استفاده کن. امیدوارم موفق بشی تو این سایز.

مهربانانه جان اصول انجمن هم اینه که در طی درمان با همسر معاشقه داشته باشیم و بدیم اون دیلاتور رو برامون وارد کنه تا اون حالت ترس و انقباض کم و کم بشه تا راحت بتونیم اقدام داشته باشیم. ولی کار با دیلاتور باید باشه تا بتدریج با افزایش سایز انقباض کم بشه نه اینکه فقط با آلت تمرین بشه. خیلیا این کار رو انجام دادن ولی بدون دیلاتور به نتیجه نرسیدن. نمونه اش خود من بودم. مشاور به من هم گفت این روش رو ولی نتیجه نداشت.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۱:۴۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام، این چند روز مهمون از شهرستان اومده برام و نت ام نداشتم،  واسه همین نبودم flowerممنون از بانوها و مشاورا و خانم خیابانی عزیزlove

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۲:۰۵:۰۹
(ویرایش)

مهربانانه

جالبه، من تو ایام واڗینیسموس دقیقا ارتباطمون و تصور میکردم، و همش لحظه های ارتباطم و تجسم و میکردم و مینوشتم ،و مینوشتم بانو شدم، تا اینکه بالاخره بانو شدم ،بنظرم واقعاااا تاثیر داره.

پونم جان، آیفر جان

خوااااهش میشههههههه، ان شاللهههه تو لحظه لحظه های زندگیتون شادی و تجربه کنین،ایفر من میدونم تو میتونی.

آیلیییییین

آفرین خانم شجاع، حرکتی زدیااااا، بنظرم هم با الت تمرین کن هم دیلاتوراتو تا سایز همسرت تمرین کن که اصولی پیش رفته باشی، وااااااقعا برات خوشحالم،اقدام کاملتو هم اعلام کن تا شماره دار بشی.

Zahraei

معاینه پرده چندتا مزیت داره،یک اینکه از نوع پرده ات اگاه میشی‌اینکه خونریزی داری یانه ، تو یه مرحله پاره میشه یا چند مرحله .... سپمتوم دار  هست یا نه ،اگر سمپتوم دار  باشه باید عمل کنی. این جملات اخرت جمله مشترک همه ماهایی که اینجاییم. هممون به شوهرامون گفتیم که با ما کار نداشته باشه و... بعد معاینه پرده با خیال راحت بیا سر تمرین. 

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۲:۱۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۱۹:۰۶:۵۲
(ویرایش)
من با الت همسرم ضربه های ریز ولی نسبتا کمی با فشار میزنم به واژنم و همراهش ورزش کگل رو انجام دادم و اروم اروم الت وارد شد خیلی فشار زیادی رو واژن بود و درد کمی داشت چون همسرم معاشقه زیاد انجام میده به روند کار خیلی کمک میکنه ولی وقتی دیلاتور رو انجام میدم درد بیشتری دارم .الت خیلی نرم تر از دیلاتوره.و خدا رو شکر من با این روش راحتم و ترسی ندارم.البته اون لحظه همسرم فقط حرفای امیدوار کننده بهم میزنه و کلی دلگرمی بهم میده و تصویر سازی از یک رابطه ی موفق رو بهم میده که طبق گفته روانشناس خیلی موثره و خودم نتیجه گرفتم چون واژن اون لحظه بر اثر تحریک باز میشه .واژن شما همین الان قدرت باز شدن اندازه ی سر استخوانی نوزاد رو دارد پس اگه من بتونم از سایز نه یهو برسم به سایز چهارده همسرم جای تعجب نداره.امیدوارم همتون بزودی بانو بشید .
ما نی نی میخوایم...
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۲:۱۵:۴۹
(ویرایش)

دوستان یه نکته ای رو میخواستم بگم با اجازه خانم خیابانی و مشاوراflower

* ماهایی که اینجاییم وجه اشتراکمون انقباضمون بوده ، هر دیلاتوری که عوض میکنین و تغییر سایز میدین، قاعدتا اولش سخته، با کمی درد یا سوزش وارد میشه، حتی گاهی اولین روزای تغییر ،دیلاتور یکمی وارد میشه! خواستم بگم نا امید نشین،انقد سریع خودتونو نبازین و روحیتونو از دست ندین. اگر بخاطر ناسازگاریه دیلاتورا دیدین حالتون داره گرفته میشه، به روزای اولتون فکر کنین، و خودتونو تشویق کنین که از کجا به کجا رسیدین، نذارید انقباض حالتونو بگیره. از واژن ماها یه بچه خارج میشه یعنی اونقد جا داره ، فقط انقباضه که مانع دخول میشه. حتما علاوه بر بدنتون رو افکارتونم کار کنین و حین تمرین به خودتون انرژی مثبت بدین، بانو شدن،ارامش داشتن و لذت از رابطه جنسی حق شماست،پس پرقدرت پیش برید و به حقتون برسینgift

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۲:۲۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۳:۲۱:۲۵
(ویرایش)

سلام

من اوایل مهرماه عروسی کردم.هفته اول عروسی اقدام به دخول کردیم که دوبارش موفق بود.البته در حدی که یه مقدار کم خون اومد.از اون موقع تا پنج شنبه گذشته دیگه نشد دخول داشته باشیم اونم بخاطر ترس و استرس شدید من به هنگام دخول بود.پاهامو قفل میکردم همراه با گریه و شلوغ باری😕تو این مدت از لحاظ روانی شرایط سختی داشتم و ناراحت بودم تا اینکه چند هفته اخیر روخودم ازلحاظ روحی کار کردم و ب شوهرم اجازه ضربه زدن به دهانه واژنم میدادم و پنج شنبه نصف بیشتر آلت وارد شد.امروز با این سایت آشنا شدم و فهمیدم این حس یه نوع بیماریه

سوالی که داشتم اینه آیا باوجود دخولی که داشتیم لازم این تمریناتی که میگید رو انجام بدم؟البته باز برا دخول بعدی استرس دارم و میدونم که پاهامو سفت میگیرم😑

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۲:۲۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۱۹:۰۶:۵۲
(ویرایش)
ماه پیشونی جون درسته کاش از اولش بهم میگفتی من زودتر نتیجه میگرفتم ولی خیلی خوشحالم که دارم موفق میشم کلی امیدوار شدم .و اینو مدیون کمک های شما هستم.
ما نی نی میخوایم...
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۲:۲۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۱ ۱۲:۳۷:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه 

من بعد دوروز تمرین نکردن و مهمانداری دیشب با سایز 10.5-11 واژن گشایی و بعد 11-12 ک قبلا تمرین داشتم و بعد سایز 12-12.5 ک راحت شدم رفتم اقدام و .... تمام.valentineanim2-4d564ad6

خدا همیشه هست
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۲:۴۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۰۵:۲۰
(ویرایش)

هوراااااااااا بازم بانو داریم.منیره بانو عروس گل مبارکت باشه عزیزم موفقیتتو تبریک میگم.زندگی سرشار از زیبایی و ارامش برات ارزومندم گلم .مارو هم دعا کن.flower

خدایا شکرت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۲:۵۴:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Monire جان خیلی خوشحال شدم

مبارکت باشه عزیزم امیدوارم روزهای خوشی پیش روت باشه عزیزم.flower

Shati جان

صفحه اول انجمن علایم واژینیسموس توضیح داده شده اگه در خودت می بینی می تونی درمانت رو شروع کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۳:۰۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

هورا منیره جون مبارکه🌹🌹🌹🌹🌹

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۳:۰۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام عزیزان،من یه نیمساعت با سایز قبلیم 11 کار کردم و 20 دقیقه با سایز 13 که تقریبا نصف بیشتر اون داخل رفت

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۳:۴۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۱ ۱۲:۳۷:۳۸
(ویرایش)

لیلیا (......)

(Sevda(325

سنا (...)

ممنون گلا آرزوی خوشبختی برای همتون دارمanim2-40

خدا همیشه هست
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۰۰:۱۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۲۳:۰۲:۵۵
(ویرایش)

هورااآااااااا بازم بانو‌داریمanim2-4d564ad6

منیره جون بهت ت‍بریک میگم عزیزم خیلی خوشحالم بلاخره موفق شدیanim2-thumbsupsmileyanim

ب امید بانو شدن همه دوستان
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران