تعداد بازدید : 945799
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۵:۲۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

لیلی جونم

منتظر خبر خوبت هستیم عزیزم.

بهار جان

همون طور که گفتم اصلا نگران پرده نباش. متاسفانه بعضی از دکترا با این طور گفتن فقط باعث ایجاد ترس و استرس میشن.  در حالیکه از کنار رفتن پرده خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرشو کنی. اصلا خیلی از دوستان به خاطر همین استرس نمی تونن نزدیکی داشته باشن. پرده حلقوی خیلی راحت کنار میره و شاید خونی هم نبینی. پس شروع کن تمرینت رو و بهش فکر نکن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۵:۴۰:۵۰
(ویرایش)

نازی جان

خوش اومدی. اول صفحه اول انجمن رو دقیق بخون ببین علایم واژینیسموس رو داری یا نه? اوایل ازدواج ممکنه یکم ترس و انقباض باشه ولی به مرور حل میشه. 

معاینه پرده شدی? چند بار اقدام ناموفق داشتی? 

عزیزم به نظرم با ژل فراوان و معاشقه طولانی دوباره امتحان کنین و سعی کن خودت رو شل کنی. تمرین کگل رو انجام بده تا عضلات اطراف واژن رو بخوبی بتونی جمع و شل کنی.

اگر نشد برو تمرین با دیلاتور . امیدوارم موفق باشی. منتظر گزارشت هستم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۵:۴۱:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۶ ۲۳:۰۰:۵۸
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی عزیز ممنونم خواهرگلم همیشه لحظه ای که رو تصور میکردم که اینجا بیام و بگم بانو شدم و شماره بگیرم ممنونم

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۵:۴۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۲ ۰۱:۱۴:۳۴
(ویرایش)

سودا جان

اخه این چطور حلقویه ک کلا بسته س.. فقط یه سوراخ خیییلی ریز پایینش داره..

دارم میمیرم از استرس

باید ک یکم جا داشته باشه ک بتونم دیلاتور ها رو بفرستم داخل..

توروخدا کمکم کنین

راستی گفتین مطالعه کنم روش هایی ک گفتین..

من کلا  یه روز نشستم همه ی ارشیو سال ۹۳ رو خوندم.

اللهم عجل لولیک الفرج
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۶:۰۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۰:۳۸:۳۹
(ویرایش)

ممنون sevdaجان 

صفحه اول رو خوندم علایم گفته شده رو دارم، روزای اول تمام بدنم میلرزید،  الان دیگه اون ترس اولیه ام ریخته و نمیلرزم ولی بدنم کامل قفل میشه، هرچی سعی میکنم عضلاتم رو شل کنم نمیتونم،  واقعا دست خودم نیست

معاینه پرده نداشتم ولی طبق گفته های شوهرم که نگاه کرده،  حالت حلقوی داره 

این مدت خیلی اقدام کردیم،  ولی به محض اینکه دخول میخواد انجام شه من پاهام قفل میشه، دو بار هم خونریزی خفیف داشتم، ولی آلت وارد نمیشه، در حد یکی دو سانت فقط

تمرین کگل رو حالت عادی به راحتی انجام میدم،  ولی تو رابطه نمیتونم عضلاتم رو شل کنم

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۷:۲۴:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳ ۱۹:۲۶:۲۱
(ویرایش)

سلام خانومای گل خوبین خوشین من اومدم گزارش بدم فکر نمیکردم یه وقتی اینقدر پیشرفت کنم بیام گزاراششو بنویسم خدا رو هزار بار شکر من مراحل گوش پاکن رو به راحتی گذروندم دیروز هم با دیلاتور سایز 5 تمرین کردم که خدا رو شکر خیلی راحت بودم دونیم ساعت تمرین کردم فردا میرم سایز شش اگه شروع نکردین همین امروز شروع کنیدlovelove

من تونستم.......
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۸:۵۶:۱۱
(ویرایش)

بهار جان

با تمرین کم کم پرده ات کنار میره و راه باز میشه. اصلا به پرده و بسته بودن راه فکر نکن. صفحه اول همینجا رو بخون و قسمتی که نوشته مطالب آموزشی.

بعد ازاینکه تونستی کگل خوب انجام بدی میتونی با گوش پاکن که داخل دستکش گذاشتی شروع کنی. توکل کن و شروع کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۹:۰۰:۱۳
(ویرایش)

نازی جان

اگه علایم واژینیسموس رو داری می تونی همبنجا تمرینت رو شروع کنی. با کگل و وارسی شروع کن. بعد که راحت بودی می تونی با گوش پاکن داخل دستکش شروع کنی و یا اگر دوست داشتی با دیلاتور دور پنج سانت. باید موقع تمرین سعی کنی کگل کنی و دیلاتور رو داخل کنی. منتظر گزارشات هستیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۹:۰۲:۰۳
(ویرایش)

رز عزیز

عالیه همین طوری ادامه بده تا موفق بشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۹:۱۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۲ ۰۱:۱۴:۳۴
(ویرایش)

تمرین کگل چیه؟؟

همینکه ورودی واژنو پیداکنی؟ 

اللهم عجل لولیک الفرج
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۰۰:۰۷:۵۵
(ویرایش)

عزیزم کگل تمرین جمع و شل کردن عضلات اطراف واژن هستش. همون عضلاتی که با انقباضشون مانع خروج ادرار میشی. قسمت مطالب اموزشی صفحه اول انجمن کامل توضیح داده.

این تمرین رو روزانه انجام بده. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۰۹:۴۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱ ۰۰:۰۶:۱۹
(ویرایش)

من دبی هستم اینکه برم پیش دکتر زنان مشکلی نداره برام فقط من متوجه نمیشم دقیق منظور دکترای اینجا و بیمارستان ایرانیها هم از ما دورهست  باید چکار کنم وقتی دیلاتور وارد واژن میکنم اولش اندازه یه بند انگشت میره ولی دیگه دهانه واژن بسته میشه چکار کنم 

.....
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۰۹:۴۴:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱ ۰۰:۰۶:۱۹
(ویرایش)

من دبی هستم اینکه برم پیش دکتر زنان مشکلی نداره برام فقط من متوجه نمیشم دقیق منظور دکترای اینجا و بیمارستان ایرانیها هم از ما دورهست  باید چکار کنم وقتی دیلاتور وارد واژن میکنم اولش اندازه یه بند انگشت میره ولی دیگه دهانه واژن بسته میشه چکار کنم 

.....
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۰۹:۵۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۰:۳۸:۳۹
(ویرایش)

سلام به دوستان گل و مهربون

امروز به پزشک مراجعه میکنم ان شا الله 

Sevdaجون من امروز با یه گوش پاک کن امتحان کردم،  حدود 1 سومش فقط داخل میره.  بعدش سوزش دارم و نمیتونم ادامه بدم. نکته جالب که با همین گوش پاک کن هم بدنم کامل منقبض میشه، مخصوصا همون دستم که گوش پاک کن رو باهاش میگیرم

میگم شاید پوزیشنم غلطه،  من دراز میکشم و این کارو میکنم، پاهامم نمیتونم کامل باز کنم،  تقریبا پاهام بسته ست

تو وارسی چیزی که دیدم،  یه گوشت ضخیم صورتی بود، دو تا سوراخ خییییلی ریز بالاشه و که از گوش پاک کن هم کوچکتره

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۱:۴۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۵:۲۳:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان.من یک ماه و نیمه دارم تمرین می کنم. تا 8 سانت خیلی خوب پیش رفتم و یکم سوزش داشتم. دیشب با 9 سانت اصلا راحت نبودم. حدود 2 ساعت وقت گذاشتم ولی نشد.لوبریکانت فراوون و کگل هم کمکی نکرد. نمی دونم چی کار کنم.به شدت سوزش داشتم.بازم ناامید شدم.

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران