تعداد بازدید : 945789
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۱ ۰۲:۴۴:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۱ ۰۱:۴۸:۱۴
(ویرایش)

ممنونم از تبریکت  مهربونم ماه پیشونی جان.anim2-28

امیدوارم که تمامی عزیزان درمان بشن که مطمئنم میشن.چون باور دارم که دراین نوع درمان نشد وجود نداره.happy

پس همه باهم هرچه سریعتر پیش به سوی شکست ِ این غول بی شاخ و دمanim2-a2d3

شاد باشید⚘❤⚘

دختران دشت! دختران انتظار!
دختران امید تنگ در دشت بیکران،
و آرزوهای بیکران در خلق های تنگ!
۱۳۹۵/۱۲/۱ ۰۲:۴۹:۱۰
(ویرایش)

مرسی نازنین جان.

ممنون از تبریکت❤

۱۳۹۵/۱۲/۱ ۰۲:۵۵:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۳:۰۱:۲۸
(ویرایش)

دوستان واژن گشایی رو کسی میتونه توضیح بده من تازه عضو شدم زیاد تمرینا و اصولشو  بلد نیستم توضیح بدین ممنون میشم یا بگین که کدوم قسمت میتونم به این توضیحات دسترسی داشته باشم 

۱۳۹۵/۱۲/۱ ۰۶:۳۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Saramaleki

واژن گشایی یعنی وقتی میری سر دیلاتورا، یه موقع میبینی بعضی دیلاتورا همکاری نمیکنن، تو با سایزای قبلتر واژن و باز میکنی یعنی اماده اش میکنی واسه دیلاتور اخری که داری باهاش کار میکنی، یکس هم اینکه، عزیزایی که کیخوان برن اقدام‌، اگه استرس داشته باشن، با اخرین دیلاتورشون که معمولا باید سایز همسر باشه کار میکنن تا واژن اماده ورود الت بشه. صفحه اول انجمن و بخونی،خیلی چیزا دستت میاد☺

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ ۰۹:۲۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان گلم

هورا هورا هورا

تبریک میگم یه بانو دیگه دختران انتظار مبارکه. شاد و خوشبخت باشید.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱ ۰۹:۳۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سارا جان

برای شروع سایز 8 خیلی زیاده . به واژنت آسیب نزنی. از پنج سانت شروع کن و کم کم افزایش سایز بده. تمرین کگل انجام میدی? لینکهای زیر رو بخون.

لینک های زیر رو مطالعه کن :

http://mamasite.ir/fa/article/10035/%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3-%28%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9%DB%8C%29

و

http://mamasite.ir/fa/forum/304760/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%8A%D9%86%D9%8A%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B2%D8%AF%D9%8A%D9%83%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%A1-

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۱:۱۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۴ ۱۲:۵۶:۲۶
(ویرایش)

سلام

من یکسال وشش ماهه ک ازدواج کردم.مشکل رابطه دارم.چندین بار تصمیم گرفتیم که رابطه دخول داشته باشیم ولی من ناخودآگاه مانع میشدم تا بالاخره به اصرار خودم با وجود درد و خونریزی زیاد موفق شدیم ولی ازون موقع چهار ماهی میگذره و دیگه نذاشتم ک رابطه داشته باشیم با وجود اینکه خیلی تلاش میکنم خودمو از لحاظ روانی آماده کنم.دوباری هم متخصص زنان رفتم و بهم گفتن هیچ مشکلی ندارم و از ژل استفاده کنم.ولی حتی با ژل هم مشکلم حل نشده دیگه نمیدونم باید چکار کنم.

۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۳:۲۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۳:۰۱:۲۸
(ویرایش)

سودا جان تمرینارو انجام میدم با سایز 8شرو کردم ک زودتر آماده شم ادامه میدم اگه دیدم دردم زیاد شد با سایزای کوچکتر تمرین میکنم ،ممنون از راهنماییت

۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۴:۵۳:۱۵
(ویرایش)

ممنون عزیز.سلامت باشی.flower

انشاالله شماهم سالیان سال در کنارهمسرت به خوشی زندگی کنی.anim2-smilies-azardl2

۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۴:۵۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام بر دوستای گلم. سلام به روی ماهتون. من تقریبا آذر ماه بود که با این سایت آشنا شدم. و تمرین با دیلاتور رو شروع کردم. منتها به خاطر سرکار رفتن و یه سری مسایل دیگه بین تمریناتم وقفه می افتاد ولی به صورت جدی و پیوسته تو ماه دی و بهمن تلاش کردم و تمرین رو مثل یه وظیفه روزانه برای خودم تلقی میکردم و انجام میدادم منتها چون صبح ها سرکار بودم روزی وقت میشد فقط یه وعده اونم یه ساعت تمرین داشته باشم. در نهایت اول اسفند ماه بانو شدم.

و خدا رو هزاران هزار بار شکر که انسان هایی مثل خانوم خیابانی و بچه های عزیز انجمن که دارن به بچه ها کمک میکنن و بچه های اتاق روحیه رو خلق کرده. من اینجا از همشون تشکر میکنم. و از خدا میخوام تو تمام مراحل زندگیشون موفق باشن. 

یه چیز دیگه اینکه من واژینیسموس واقعا شدیدی داشتم و اصلا هیچ امیدی به درمان نداشتم و الان واقعا باورم نمیشه که بعد از دو سال و نیم ازدواج من درمان شدم. خدایا شکرت.

به همتون قول میدم اگه کمی تو تمرینات پشتکار داشته باشین به زودی زود درمان میشین. الهی آمین.

ببخشید از اینکه زیاد نوشتم.

۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۵:۱۳:۰۹
(ویرایش)

رزیتا جان سلام

خوش آمد میگم بهت که راه را درست اومدی و به خوب جایی رجوع کردی.از همین لحظه خودت را درمان شده بدون.چون با این روش که در این انجمن توضیح داده شده شما به درمان قطعی میرسی.شک نکن.

فقط:

هر درمانی مراحل خودشو داره و اینکه زمان خودشو می طلبه.

پس:

از همین الان شروع کن ،در درجه ی اول به تمرینات کگل که بسیار تاثیر گذاره در روند درمان بپرداز وسپس ساختن دیلاتورها.

و اما مهمترین نکته ای که میتوتم بگم در این درمان حرف اول را می زنه 

"صبوری "هستش.یعنی این را بدون که از الان باید قوی باشی که مطمئنا همینطور خواهی بود چون میدونی که در قبال این صبوریت به یه پاداش باارزش میرسی.چون روند درمان باید در کمال آرامش روحی انجام بشه.

ممکنه بعضی مواقع بادیلاتورمشکل پیداکنی مثلا:امروز سایز ۸ را راحتی اما سه روز بعد همین سایز وارد نشه چه بسا حتی ممکنه ۲سایز قبلیش هم وارد نشه .اینجور مواقع فقط باید صبوری کنی.و ناراحت وافسرده نشی.چون یه چیز طبیعیه و واسه اغلب دوستان این اتفاق افتاده.

واینکه بخودت فشارنیاری که چرا زمان بانوشدنم طول کشیده وباید ۲۰ جلسه ای یا کمتر بانومیشدم و نشدم!

نه اصلا به اینجور چیزها گیر نده تمام بدنها باهمدیگه متفاوتند.

اینها را گفتم که بگم باید حوصله به خرج بدی عزیز.smile

از همین الان بسم الله بگو و شروع کن.میدونم که تمام سعی ات را میکنی.و به نتیجه میرسی.

پایا باشیblink

۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۵:۱۸:۱۵
(ویرایش)

به به .....

هردم از این باغ بری می رسد /تازه تر از تازه تری می رسدflower

تبریک فراوان میگم بشما سیسیلی گرامی.بسیار خوشحالمون کردی عزیزanim2-4d564ad6

فکر کنم حالا دیگه وقتشه که از دوستان شمارتو بگیری

موفق باشیanim2-bunnyearsmiley

۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۶:۱۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

خانوم طلایی و لیلی و دختران انتظار و سیسیلی بانو شدنتون مبارک باشه و روزای خوبی کنار همسرانتون داشته باشین

۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۶:۳۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

مرسی عزیزم. 😍😍😍😘😘😘 مرسی سنا 402 جون

۱۳۹۵/۱۲/۱ ۱۶:۴۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۴ ۱۲:۵۶:۲۶
(ویرایش)

خیلیییی ممنونم

نمیدونین چقدر خوشحالم که حداقل فهمیدم کسایی هستن که مشکل منو داشتن و تونستن حلش کنن.ممنونم که شما هستین و کمکم میکنین تو این راه.واقعا دیگه داشتم کلافه میشدم.همسرم خیلی درکم میکنه و نمیخواد من اذیت بشم ولی با این وجود همیشه عذاب وجدان داشتم.حتی راجع ب این قضیه با مامانمم نتونستم صحبت کنم و خیلی احساس بدی داشتم

حتما از امروز چیزایی که لازمه رو میخرم و شروع میکنم.بازم ممنون که تنهام نمیذارین

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران