تعداد بازدید : 945702
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۶:۲۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۴ ۱۲:۵۶:۲۶
(ویرایش)

سلااااام

من تمرینامو شروع کردم وتا دیلاتور ۷ پیش رفتم.ازینجا به بعدش سختتر شده ولی ناامید نمیشم و همینطور ادامه میدم.فقط گفتم بیام اینجا و کلی ازتون تشکر کنم و دعا کنین زودتر دیگه همه این تلاشا نتیجه بده

kissخیلی دوستون دارم

love

۱۳۹۵/۱۲/۳ ۲۱:۱۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

مریم گلی 

خواهش می کنم گلم خوشحال میشم سوالات رو بپرسی . پرده اصلا مشخص نمیشه کی کنار بره. چون ذره ذره باز میشه اصلا متوجه نمیشی و به نوع پرده هم بستگی داره. بعضیا شاید در حد چند قطره تو سایزای بالا ببینن بعضی هم که بدون خونریزیه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۲۱:۲۱:۰۷
(ویرایش)

عزیزم خیلی خوب پیش رفتی . فقط با حوصله و صبوری پیش برو و تا با هر سایزی راحت نشدی تغییر سایز نده. سایزای بالاتر صبوری بیشتری می خواد. موفق باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۲۲:۴۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۲۳:۳۵:۲۴
(ویرایش)

سلاااااااااام،به همه بچه های گل و مهربون سایت،بچه ها منی که،یه گوش پاک کن و با ترسو لرز داخل میکردم، الان یه دیلاتور با قطر 8.5 راحت عقب و جلو میکنم،الانم باید برم سایز بعدی،ولی چون تحت نظر روانکلوم و تلفنی که با خانم دکتر خیابانی صحبت کردم گفتن با یه درمان پیش بزین،باید یه هفته با هر سایز کارکنم،شیوه دکترم اینجوری،دوستون دارم،به امید روزای خوب برای همه

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۲۳:۱۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

ای ول المیرا موفق باشی

۱۳۹۵/۱۲/۴ ۰۱:۲۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

خانم خیابانی عزییییز

خوااااهش میکنم، سلااااامت باشین همیشهههههanim2-painting

مریم گلی 

خواااهش میشه، الهیییی شکر anim2-ad54ad

سیسلی بانووووو

مبااااارکت باشه anim2-thanks

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۰۳:۵۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۰۹:۴۵:۴۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستای گلم وسودا جون وخانم خیابانی عزیزم 

امشب بعد از یکم تمرین و واژن گشایی با شوهرم تمرین کردم ک تونستم تا نصف الت و وارد کنم سایزی ک تمرین میکنم ۱۲/۵ ک باهاش خیلی راحتم و سایز شوهرم ۱۵ اس تا نصف الت راحت داخل شد ولی هرکاریکردم بیشتر نتونستم پوزیشنم زن روبود زن زیر واسه اقدام زیاد راحت نیستم . به نظرتون باسایزای بالاتری تمرین کنم؟

یا باید کار دیگه ای انجام بدم

ممنون از پاسخگوییتون flower

خدای مهربونم شکرت❤
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۰۳:۵۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۴ ۰۳:۰۵:۱۳
(ویرایش)

نازنین جون من ۴سالی میشه که ازدواج کردم اما ازهمون اول دچارمشکل شدم نتونستم دخول روقبول کن چون برام دردناک بود.چون تونامزدی موقع گواهی سلامت گرفتن بهم گفتن بایدپرده ات عمل شه چون حلقوی سپتوم داره.من چندماهو باترس سپری کردم تاشب ازدواج که دیدم این ترسم خیلی پاگرفته طوری که این قضیه شده واسم یه غول.که این غول الان هم غوله ونتونستم شکستش بدم واقعابرامون عذاب اور شده.خدابهم یه امید داد یه دخترنازنین.که تاقبل اومدنش حتی به جدایی هم فکرکردم چون دیگه ازدستم کاری برنمیومد تااینکه توبارداریم بااین سایت اشناشدم.والان بااین دخترم امیدوارشدم که خودمو بسازم وزندگی کنم چون امیددارم چرامن نتونم اززندگیم لذت ببرم.خدایایعنی میشه منم موفق بشم یکی ازارزوهام اینه که منم مثل خیلیای دیگه پیوندزناشویی روباکسی که دوسش دارم ببندم.خدایاکمکم کن شاید اینجا باشماجواب تموم اون دعاهاییه که ازته دلم کردممن امیدوارم.خواهش میکنم کمکم کنید چون واقعا بهتون احتیاج دارم

خداااا
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۰۳:۵۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۰۹:۴۵:۴۴
(ویرایش)
خدای مهربونم شکرت❤
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۰۸:۴۶:۳۳
(ویرایش)

سلام صبحتون بخیر

اهو جان افرین خیلی خوبه که اقدام تمرینی انجام میدی. عزیزم تو به تمرینت ادامه بده و سایزات رو افزایش بده .  در کنارش با الت هم امتحان کن تا ترست بریزه. قبل اقدام با دیلاتور واژن گشایی کن بعدش اقدام .  تا نصفه داخل شد سعی کن کگل کنی و خودت رو شل نگه داری تا کامل داخل شه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۰۸:۵۳:۰۴
(ویرایش)

عزیزم همون طور که دکتر بهت گفتن پرده سپتوم دار باید جراحی بشه. و این تمرینات برای حل مشکل انقباضه نه پرده. شما که توکل کردی که مشکلت حل بشه و بتونی زندگیت رو نجات بدی سریعتر اینکارو انجام بده . شاید اصلا مشکل انقباض نداشتی و بعد جراحی تونستی اقدام راحت داشته باشی. اینجا بودن کسایی که همین نوع پرده رو داشتن و با جراحی مشکلشون حل شده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۱۳:۰۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۳ ۰۱:۳۲:۰۸
(ویرایش)

سلام عزیزان

من دیشب تونستم سایز 11 رو بدون درد و سوزش وارد کنم anim2-thanksباید باهاش یه مدت تمرین کنم تا راحت شمanim2-thanks

اما دو روز دیگه پرید میاد همه چیو خراب میکنهbad

آمدی تا زندگی روی خوشش را رو کند
آنچه رویای محالم بود حالا ممکن است...
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۱۳:۱۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۳ ۰۱:۳۲:۰۸
(ویرایش)

از سایز 10 که تمرین میکنم تمرین با آلت هم دارم  تقریبا 5 سانت وارد میشه بعد نمیره داخل البته بیشتر پاهام خسته میشه که ادامه نمیدیم امیدوارم بعده پرپر و قبل عید درمان بشم که تو تعطیلات  اضطراب و نگرانی نداشته باشم چون که وقفه ی بین تمرین مثل سمه واسمbad

آمدی تا زندگی روی خوشش را رو کند
آنچه رویای محالم بود حالا ممکن است...
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۱۶:۰۲:۳۶
(ویرایش)

کیانا جون عالیه خیلی خوبه . پوزیشن زن رو پا خسته میشه ولی اگر دست و زانوت رو زمین باشه پاهات کمتر خسته میشه. من مطمئنم میتونی موفق بشی حتی قبل پریود. چون تو تونستی ببشترشو وارد کنی. نگران نباش اگرم نشد بعد پریودی حتما میتونی. منتظر خبرهای خوبت هستیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۱۶:۲۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۵:۳۶:۴۱
(ویرایش)

به نام خدا

سلام دوستان

منم مثل شماها مشکل برای برقراری ارتباط داشتم، تا یک مدت بعد از عروسی که تقریبا بیخیال بودیم ولی از یه زمانی تصمیم گرفتم مشکلمو حل کنم، مطالب اینجا رو پراکنده میخوندم، ولی نمیخواستم از دیلاتور استفاه کنم. با انگشت همسرم شروع کردم به تمرین. تمریناتمونم خیلی پشت سر هم نبود.سه چهار بار با انگشت تمرین کردیم و بعدشم با ... ! در پوزیشن زن رو. یه چند باری تلاش کردیم تا اینکه سرش وارد شد، بعد یه کم بیشتر از سرش و به فضل خدا در تمرین آخرم کامل! در دو تا تمرین آخر پوزیشن زن زیر رو هم امتحان کردیم که سخت تر بود ولی نهایتا با همین پوزیشن زن زیر بود که تونستیم کامل وارد کنیم، حتی حرکات عقب جلو هم انجام شد، البته درد زیادی داشتم ولی تحمل کردم. در کل تمریناتم با درد همراه بوده ولی احتمالا طبیعیه! درسته خانم خیابانی؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران