تعداد بازدید : 945769
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۸:۱۹:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ۱۸:۰۶:۰۲
(ویرایش)

سلام سودا جان.من الان سایز دور 11 هستم.ولی از دیروز نمی دونم به خاطر تمرین بوده یا که چیز دیگه دچار لک بینی شدم.تمرینو قطع کنم  تا وقتی لک بینی تموم بشه؟

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۰:۲۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۳۹:۳۰
(ویرایش)

سلام به خانم خیابانی عزیز و بقیه دوستان 

راستش روم نمیشد بیام اینجا..میدونم که غیبتم خیلیییی طولانی بود..باور کنید الا یه ماهه لپ تاپمو باز نکردم...امروز داشتم خونه تکونی میکردم چشمم به دیلاتورام افتاد که ته کشو بودن...اصلا از دلم نمیومد بندازمشون بیرون...بعد گفتم یهو کسی میبینه فک میکنه من با خودم چکارا میکردمglass خلاصه اینکه اومدم تشکررررر ویژه و خیلی ویژه کنم.شاید انگیزه ای بشه برا بقیه دوستان که اول راهن....من  12 دی ماه بانو شدم(بخاطر این تاخیر روم نمیشد بیام) در عرض 20 روز درمان شدم...منو شاید یادتون نیاد اونموقع که من تازه شروع کردم سلما رفت و مریم بود...رمز موفقیتم تو این مدت کم ،عمل کردن به همه ی توصیه های گفته شده بود...حتی اگر از خستگی میمردم هم روزی یه ساعت تمرین میکردم...من 2 سال و 3 ماه بود که ازادواج کرده بودم وهیچ رابطه ای نداشتم...یادمه وقتی اولین کوش پاکن رو که روش دستکش کشیدم نگاش که کردم کم مونده بود سکته کنمwowچند روز کلنجار رفتم و طبق گفته ی بچه ها و مریم  وارد کردم و بقیه رو هم همینطوری..فقط هر روز تمرین کردم هر رووووز....اقدامم هم خیلییی راحت بود شکر خدا....خانم خیابانی عزیزم هیچ وقت و هیچ وقت شمارو مریم رو سلما و بقیه دوستان گلم رو یادم نمیره...خیلی ممنون که هستینوووخیلی ممنون که اینجارو باز کردین و خدایا شکرت که درمان شدم...به امید روزی که هیییییییچ زنی از واژینیسموس رنج نبره...ببخشید خیلی طولانی شد..دوسستون دارمlove

(خانم خیابانی عزیزم من همون اول کار وقتی تو مرحله گوش پاکن بودم مبلغ ناچیزی واریز کردم البته در مقابل لطف شما ، قطره تو دریاست)

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۰:۳۵:۲۰
(ویرایش)

رامینا جان من با اینکه میشه گفت تقریبا یک ماهه بانو شدم ولی کگل رو همچنان انجام میدم..چون کلا ورزش مفیدیه و پوزیشن خاصی هم نمیخاد..سرپا نشسته در هر حالت کگل کن..ماهیچه هات خیلی تقویت میشه...من رمز موفقیتم تو اقدامم و حتی الان ، کگل حین و قبل از اقدام و نفس های عمیق بود...حتی تو وارد کردن دیلاتورا هم قبلش حسابی نفس عمیق بکش خیلییی راحتتر وارد میشه

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۰:۴۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Sayan جان

نزدیک پریودی هستی? لکه روشن بود یا تیره? اگر روشنه مال پرده هست و مشکلی نیست میتونی ادامه بدی . اگر هم تیره هست مال پریوده ولی بازم تا شروعش میتونی تمرین کنی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۰:۵۰:۴۶
(ویرایش)

خانم طلایی

بهت تبریک میگم عزیزم. خیلی خوشحال شدم که بانو شدی. anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۰:۵۷:۰۰
(ویرایش)

ممنونم عزیزم...یه چیز دیگه...من اصلا در حین تمرین حتی یه سر سوزن هم خون ندیدم...واقعا من موندم اقدام به این راحتی بود و ما خبر نداشتیم و عمری با کابوس خونریزی شدید پرده سپری شد..حیف اون 2 سال که اینطوری گذشت..کاش زودتر اینجارو پیدا کرده بودم...خانم خیابانی قسم میخورم حتی اگر اینجا نیام هم همیشه و تا اخر عمر این دوران خاص از زندگیم و شما و دوستانی که تو این انجمن باهاشون اشنا شدم همیشه تو یادم هستنlove

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۱:۰۶:۳۷
(ویرایش)

پرده کم کم کنار میره و اصلا شاید خونی دیده نشه به نوع پرده بستگی داره. نگران نباش حتما کنار میره پرده مگر اینکه ارتجاعی باشه

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۲۲:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ۱۸:۰۶:۰۲
(ویرایش)

سودا جان تیره است.ولی پریودم یه هفته است تموم شده.میگم دیروز استخر بودم.ممکنه به خاطر اون باشه؟

یعنی تمرین داشته باشم اشکال نداره؟دچار عفونت نمی شم؟

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۳۸:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۳:۰۱:۲۸
(ویرایش)

سلام دوستان من تا دیشب نمیدونستم چرا دخول انجام نمیگیره و ب شدت درد آوره رابطه ،باتصور اینکه از پرده هس مشکل پرده م رو با هایمنکتومی برداشتم ولی بازم دخول صورت نمیگرفت از امروز میخام تمرینات رو انجام بدم ایشالا ک مشکل همه برطرف شه

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۳:۰۵:۳۳
(ویرایش)

Sayan جان

نمی دونم لکه بینیت از چی هست احتمال داره مال تخمک گذاری باشه . ولی می خوای یه روز تمرین نکن تا برطرف شه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۳:۰۷:۵۰
(ویرایش)

سارا جان

خوش اومدی عزیزم. صفحه اول روش تمرین رو بخون و شروع کن.. اینجا حتما نتیجه میگیری موفق باشی گلم

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱ ۰۱:۴۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۳:۰۱:۲۸
(ویرایش)

ممنون سودا جان ،من برای اولین دیلاتور سایز 8رو انتخاب کردم سوزش دارم یکم حین تمرین خونریزی کردم ک دیگ تمرین رو متوقف کردم ولی کامل داخل میشه خونریزی از پرده م نبود چون پردمو هایمنکتومی کردم وهنوز عقدمو عروسی نکردم زودتر اقدام کردم تا برای عروسی آماده باشم خداکنه زودتر به ترسم غلبه کنم خداروشکر زود متوجه شدم که حالته طبیعی نیس این مقاومتم مقابل دخول ،دوستان ممنونم از راهنماییاتون

۱۳۹۵/۱۲/۱ ۰۱:۵۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۱ ۰۱:۴۸:۱۴
(ویرایش)

سلام بر همدردان گرامی ام.

زیاد به انجمن سر نمیزنم چون واقعا فرصتشو نمیکنم اما همیشه بیادشم😘

من از ۲۲مرداد ۹۵ اولین جلسه ی تمرینم با دیلاتور گوش پاکن را شروع کردم و به همون دلیل درگیر بودن و فرصت نداشتن تمریناتم پیوسته نبود و در تاریخ ۲۸ بهمن۹۵ آخرین جلسه ی تمریناتم بپایان رسید. در کل ۱۰ جلسه تمرین داشتم توی این چندماهه.

و ۲۹ بهمن رفتم واسه اقدام و موفق شدم خداراشکر.🌹

خیلی برام جالب بود که این اتفاق ِ بانو شدنم در روز سپندارمذگان روز عشق واسم اتفاق افتاد.☺

اومدم اینجا تا با تمام وجودم از این سایت و تمامی کسانیکه به نوعی بانی رفع این درد برای افرادی چون من بودن وهستند تشکر وقدردانی کنم.❤⚘

مطمئنم و ایمان دارم که خداوند اینکار خیرشون را بی جواب نمیزاره🌷

قلبا دوستتون دارم خانم خیابانی گرامی ‌ مریم و سلمای مهربانم و دستان همگی شما را به گرمی میفشارم.🤗❤

و از طریق اون شماره کارت از خجالتتون در میام.هرچند کار شماعزیزان قیمت نداره وبسی ارزشمنده.😊🌹

همیشه تاپایان عمرم به یادتون میمونم عزیزانم.وآرزوی سلامتی برایتان دارم در پناه حق.👍

دختران دشت! دختران انتظار!
دختران امید تنگ در دشت بیکران،
و آرزوهای بیکران در خلق های تنگ!
۱۳۹۵/۱۲/۱ ۰۲:۱۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

واااای من اومدم که سه تا بانووی دیگه رو اعلااااام کنم.

خانم طلایی

خیلیییییییی بهت تبریک میگمanim2-thanks

ان شالله در کنار همسرت شاد و خندون باشیanim2-thumbsupsmileyanim

شماره 412 و بذار جلو اسمت، مبااااارکت باشه.anim2-4d564ad6

از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن تا بدنت اماده بشه.

Leyliiiiii

مبااااااارکه مباااااااااارررکههههههanim2-4d564ad6

از خدا میخوام تک تک لحظه هات پر از شادی و ارامش باشهanim2-thanks

شماره 413 و بذار جلو اسمت، مبارکت باشه بانو anim2-smiliess8

از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن تا بدنت اماده بشه.

دختران انتظار

واااقعاااااا مبااااارکهههههههههanim2-thanks

خیلی تبریک مبگمanim2-thumbsupsmileyanim

ان شالله لحظه هات کنار همسرت شیرین باشهanim2-4d564ad6

شماره 414 و بذار جلو اسمت، مبااارکت باشه بانوووanim2-smiliess8

از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن تا بدنت آماده باشه.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ ۰۲:۴۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۰۴:۱۳:۰۲
(ویرایش)

تبریک میگم به بانوهای جدیدددددددددد

هورااااا چقدر بانو داریم

ان مع العسریسری
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314