تعداد بازدید : 168677
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۷/۱۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۶:۳۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۷
(ویرایش)

اوایل ازدواج بود و اون خواهرم که شهرستانه با خالم اومدن خونه ما!و شوهرم که هر وقت میرفت تو دستشویی,دستشویی رو هوا بود گفت وای من چیکار کنم؟؟گفت اشکال نداره شب که اینا بخوابن خودمو راحت میکنم!خلاصه شب شد و من چون خیلی خسته بودم!!خوابیدم صبح که از خواب بیدار شدم دیدم شوهرم زود رفت!!!😮سر میز داشتیم صبحونه میخوردیم دیدم خواهرم میگه دیشب خوش گذشت گوزو😏؟؟گفتم واااا چطور مگه؟؟😒گفت دیشب تو دستشویی واسه هر گوزت منو خاله دست میزدیم چون نذاشتی بخوابیم!😰همشم شعر میخوندیم بزن زنگووووو و تو تمومی نداشتی!!گفت خووووول اون من نبودم شوهرم بوده😱😱😱گفت نههههه😮😮😮شوهرمم فک میکرده اینا میدونن اون تو دستشوییه زودی در رفته که نبیننش😁😁

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم برويد!جو از جو
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۶:۳۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

یکی دیگه

یادمه ۵ سالم بود یه روز رفتم خونه ی عمم.عمم پرده خریده بود واسه خونشون و داشت اونو نصب میکرد یه آهنگ هم گزاشته بود ٬آهنگه هم خیلی شاد بود.داشت جاهازشو میچید بنده خدا.اقا من دستشوییم گرفته بود خفن ولی چون عمم رو چهار پایه بود بهش نگفتم که دستشویی دارم.کم کم دیدم نمیتونم خودمو کنترل کنم هی شروع کردم ناخود آگاه وول     

خوردن.عمه ی بیچاره ی من فکرد من خوشخالم و دارم                

زیرپوستی میرقصم.دیدم از رو چهارپایه هی بلند بلند داره   قربون صدقم میره و میگه عمه فدات شه میرقصی٬ قربونت  برم انقدر قشنگ میرقصی و از این جور حرفا ...   

اقا چشتون روز بد نبینه دیکه طاقتم تموم شده بودو جیش عجیب فشار اورده بود بهم.یه هو وسط قربون صدقه های عمم گفتم عمه جیش دارم نمیرقصم...

آقا این عمه هه با سرعت یوز پلنگ ایرانی طوری از چهار پایه اومد وپایین مه ببرتم دستشویی که مبادا ی وقت فرشو  کثیف کنم ٬من از ترس ریدددددددددددددددم

آقا من یک داشتم نه دو

باور کنیدددددددد

تقصیر خودش بود میخاست هول نکنه که من نترسم اون کارو کنم .والاااااااا.بچه بودم میفهمید بچه..ً‌‌.....

Stay stronge
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۶:۴۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۴ ۱۱:۲۳:۲۴
(ویرایش)

عقد هستیم . همسرم کارشناس ارشد عمران - سازه و بورسیه واسه دکترا تو دانگاه کانبرا استرالیا که داره اقدام واسه رفتن میکنیم.

جواب سوالم رو نمیدید؟ چون میخوام پاکش کنم.

عشق مادر
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۶:۴۵:۰۶
(ویرایش)

انشالا جور میشه! غصه نخور!

من خواب دیدم اما خودم عملی انجام نداده بودم چون فک میکردم دخترا این کارو نمیکنن و این رو خودم ابداع میکنم😖

الان که میبینم چقد همه گیر بوده پشیمونم خخخخخ😐

از مكافات عمل غافل مشو
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۶:۴۸:۱۰
(ویرایش)

😁😁😁😁😁نورا بترکی خیلی باحال بود

از مكافات عمل غافل مشو
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۶:۴۸:۴۳
(ویرایش)

شهین جون من کارمو کردم ولی انگار خدا با عمم بود چون فرش کثیف نشد .هنوز از شلوارم عبور  نکرده بود.اه حالم بد شد.خخخخ

Stay stronge
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۶:۵۰:۲۱
(ویرایش)

عسلک منم عمران خوندم البته تا لیسانس.خداییش قبول شدن ارشد و دکترا خیلی سخته.من دیگه ادامه ندادم.ایشالا کار همسرت جور شه و بتونید برید اونور عزیزم.

Stay stronge
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۶:۵۱:۱۷
(ویرایش)

منظورت رو چقد همه گیر بوده نفهمیدم الی جووون.

عشق مادر
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۶:۵۷:۰۶
(ویرایش)

ابجیم اومده شهر ما و رفته بود بازار و بچشو به من سپرده بود!!

اقا این پدرمو در اورد تا خوابید از بس گریه کرد هرچیم به ابجیم زنگ میزدم نمیومد کصافط!!!خلاصه اینو با انواع تهدید خوابوندم و عصباااانی هااااا!!!!رو پام بود تکونش میدادم بیدار نشه!همون موقع یک تسبیح دیدم برداشتم واسه اینکه سرگرم شم ذکر گفتم!داشتم میگفتم استغفراله!گوشیم زنگ خورد کی بود مادرشوههههرم!!گوشیو برداشتم گفتم استغفراله!!گفت چیکاره جن دیدی؟؟؟😒گوشیو قطع کرد!!😰

از مكافات عمل غافل مشو
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۶:۵۸:۲۱
(ویرایش)

یعنی قبلا ابداع شده بود!عسلک ول کن توروخدا الان اتیش تند میشه!من تلخم برو نورا رو ب.... من بدرد نمیخورم😁😁😁

از مكافات عمل غافل مشو
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۶:۵۸:۵۵
(ویرایش)

ال جون اینقده خندیدم همکار بغلیم داره بهم شک میکنه که نکنه دیووونه شدم . وااااااااااااااای جن....

عشق مادر
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۷:۰۳:۱۹
(ویرایش)

خوشحالم که میخندی دوست خوبمممم😘😘

از مكافات عمل غافل مشو
۱۳۹۵/۲/۲۲ ۱۷:۱۵:۲۲
(ویرایش)

همه رفتید ؟

عشق مادر