تعداد بازدید : 814035
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۳:۴۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم. امیدوارم تمرینات به خوبی پیش بره

سیسیلی جان، بله دستکش لاتکس. البته من رنگ شفاف استفاده میکنم نمیدونم چرا با اون زردا راحت نیستم. انگار یه مواد اضافه ای بهشون زدن. وقتی انتهاشو جمع کنی و با نخ ببندی فضای خالی از بین میره دیگه.

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۴:۳۲:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

میگم ایناز جون حواست به کامنتای یاسمین هست همش موج مثبت میده هاااااا.این همونه که ما بزور برگردوندیم من که فکر نکنمstar

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۸:۰۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

آره مانانا جون، اگه دستم بهش می‌رسید که تا میخورد میزدمشanim2-25r30wi

اعصابم خرد شد امروز هنوز نتونستم تمرین کنم، نمیدونم چرا یه روز درمیون حالم خراب میشه

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۸:۴۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااام به همه 

ببخشید که کم میام، مامان شوهرم خونه تکونی شروع کرده ، امروز پنج تا فرش شستیمanim2-wacsmiley

دیروزم یه عروس داماد که از دوستامون بودن برده بودیم عکسای باغشونو بندازن ، فردا پس فردام حنابندون و عروسیشونه. شرایط جوری نیست گوشی دست بگیرم anim2-65d6a5d6sanim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۸:۵۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۰۹:۵۲:۳۰
(ویرایش)

ماه پیشونی آفرین ب تو عروس کاااری!

خوشبحاال مادرشوهرتhappy

مهرساجان موفق میشی شما ماشاءالله روحیت خیلی بالاستanim2-40دستکش سایز بزرگ بگیر ک پاره نشه

خدا جون کمکم کن...
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۱۸:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

anim2-4d564ad6واي واي واي

يكي ب دادم برسه واويلا

ي دل دارم هزار هزار تا سودا

(إستاد شماعي زاده)

يكي منو دريابه

منم مؤفق شدم بعد حدود ٢٠ رووووووززز!

ماري جون ن اصلا با گوش پاك كن نميتونم

با پنبه قطر ٣درست كردم حدود ٤سانت رفت تو عقب جلو كردم

وااااي

خوشحال و شاد و خندانم

قدر اينجا رو ميدانمanim2-a2d3

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۳۰:۱۲
(ویرایش)

همه پیاماتونو خوندم ، چندتا نکته به ذهنم رسی که بهتون بگم :

اول از همه تشویقتون میکنم بخاطر اراده خیلی خوبتون و ماشالله به پیشرفتتون anim2-thumbsupsmileyanim اگه روزای اولتونو یادتون بندازین الان میبین چقد اوضاعتون بهتر ترهanim2-smilies-azardl2

دوم: اصلا اصلا خودتونو با کسی تو روند بالا رفتن سایز دیلاتور مقایسه نکنین،هر بدنی سیستم خودشو داره anim2-smilies-azardl3

سوم: اینکه یادتون نره درد و ناراحتی بانو نشدن خیلی بزرگتر از یروز یا چند روز همکاری نکردن دیلاتوره، صبور باشین و قدرتمند به راهتون تا بانو شدن ادامه بدین.anim2-a2d3

چهارم: تحت هیچ شرایطی برای تغییر سایز دیلاتور برای خودتون وقت تعیین نکنین، این سود که نداره هیچ ، سراسر ضرره. چون هم یهو میبینین بدنتون همکاری نمیکنه، هم مهمون میاد و مسافرت و ... بذارید روند طبیعیش طی بشه، اصلا اصلا هول نزنین و از دیر شدن تغییر سایز ناراحت نشین ، اونجوری از استرس، انقباضتون بیشتر میشه. فکر کنین یه روند درمانه که تهش و زمان اتمامشو هیچکی نمیدونه.anim2-smilies-azardl3anim2-painting

در اخر ‌:

سیسیلی جان خوش اومدی. اولش گوش پاک کن برای همه سفت و سخته، شک نکن با تلاش توام بانو میشی، مثل من و خیلیای دیگه، و روحیت بالا میره مثل بچه های اینجا، اینجا بشینی پای حرفاشون میبینی همه مثل خودت بودن و بنظرشون منقبض ترین واڗن عالم و داشتن.anim2-ad54ad

پ.ن:دستت درد، خراست anim2-65d6a5d6s

۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۳۵:۱۰
(ویرایش)

فایزه جون 

قربووووووونت، دختر نداره ، گفتم مثل مامانم، دلم نیومد تنهاش بذارمlove

بهااااااااار جون

وااااااااای عاااااالیههههههه، افرییییییییین، ما به تو و تلاشات افتخاااااار میکنییییییم خانم قدرتمندanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۴۳:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام به دخترهای گل

خوشحالم که تمرینا اکثرا خوب پیش میره

وای بچه ها من هر روز دو ساعت تمرین میکنم الان دو روز بعد از تمرین زیر دلم درد میگیره مثل پریود.نمیدونم ساعت تمرینم زیاد بوده یا سایز زود عوض کردم.الانم دارم چایی نبات میخورم شاید بهتر بشهanim2-25r30wi

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۷/۶ ۲۰:۲۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

مرسی نسیم جون. امروز که اصلا وقت نکردم تمرین کنم آخه آخر هفته عروسی داریم کلا درگیرم. منم معاون مدرسه هستم صبح ها مدرسه ام بعد از ظهر ها فقط فرصت تمرین هست. وقت هست منتها فقط بتونم بزارم داخل واسه خودش کلی ه. تا نزدیکش میبرم گوش پاک کن رو. فکر میکنم دارم خودم رو میکشم. یا فکر میکنم یه اتفاقی برام میوفته. چقدر ترسو هستم آخه. این چه وضعشه. آخه از من ترسو ترم هست؟ 

۱۳۹۵/۷/۶ ۲۰:۴۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام علیکم به دخملای خوشمل

مانانا جااان ......اصن من مشکل حافظه پیدا کردم

من

من میخواستم برم؟؟؟؟؟؟

اصلا یادم نمیاااادددد....

احیانا منو با کسی اشتباه گرفتید خانوم محترم...

اصن من ...من....من ....چیزه.....وایسا الان یادم میاد......

اهاااا.....من خیلی دختر با شهامت و شجاع و صبوری هستم و اصلا روحیه مو نمیبازم و همیشه حتی اگر تو تمریناتم شکست خو ردم اصلا ناامید نشدمممم.....مانانا جان ..از من یاد بگیر عزیزم...

اگه خواستی کلاسهای روانشناسی من صبح ها و عصر ها برگزار میشه حتما بیا تا تو رو روحیه درمانی کنم

مانانا جان امید داشتن و روحیه ی بالا رو از من یاد بگیر تو هیچ شرایطی کم نیوردمم...

هه هه هه 

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۶ ۲۰:۴۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سارا جونم خوبی؟ anim2-40 عزیزم منم وقتی رو سایز ۸-۹ بودم چند روز زیر دلم خیلی درد میکرد.

من زمان تمرینم رو از ۲ ساعت کاهش دادم به۱ ساعت، گفتم زیاد خستش نکنم anim2-25r30wi زیادی ناز داره 😄 بعدش خود به خود خوب شد و تایم تمرینم رو ۱/۵ ساعت کردم، نگران نباش عزیزم، یکم بهش استراحت بده.

فکر کن برای آدمایی که مشکل ما رو ندارن هم اگه روزی بخوان ۲ ساعت اقدام داشته باشن معلومه مشکل بوجود میاد و خسته میشنanim2-wacsmiley  چه برسه به ما 😆

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۷/۶ ۲۰:۵۲:۵۰
(ویرایش)

سیسیلی جان

بله ترسوتر از تووووو ام خیلی بودن ولی بانو شدنanim2-ad54ad

۱۳۹۵/۷/۶ ۲۱:۱۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

ممنونم ماه پيشوني جون

مررررسي اميدوارم تَر شدم

خدا ب همگيمون كمك كنه

ارغوان جوني

كجايي

قاصدك؟

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۷/۶ ۲۲:۴۵:۰۷