تعداد بازدید : 814021
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۸ ۰۹:۵۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام گل دخترا.من حسابی گیر کلاسمم.عضلات پاهام کامل گرفته کاش به امتحان برسم واسم دعا کنین.آیناز جونی گل دختر پ چی شددددددد تو که روحیت عالی بود آیناز لطفا یکم استراحت بده به خودت لطفا عزیزم.

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۷/۸ ۰۹:۵۷:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

یاسمین جون کجایی؟گفتم حتما این چند روز که نیستم بیام تو بانو شدی

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۰:۰۴:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۹:۱۱:۳۸
(ویرایش)

شیوا جونم مرسی عزیزم ممنونم که هستین وجودتون برام دل گرمیanim2-28

نگاهم به بالاست چون بالاسرم خداست
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۰:۳۵:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

دوستم منم شوهرم خواست انگشتشو وارد کنه پماد لیدوکایین زدم راحت رفت و عقب جلو کرد دو بار تا حالا اونم انگشت بغل اشاره خیلی بزرگه ولی تا ته رفت خودتو شل کن میره

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۰:۳۹:۱۷
(ویرایش)

مهرسا جان اشتباه من اینه که هیچ ژلی به انگشتش نزدم و این که بعد بغل کردنم سریع رفت انگشتشو فشار بده من اصلا تحریک نشده بودم 

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۰:۵۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

ووااااااااااااای سمیراااااا جووووون عاااااالیه آفریییین دیدی گفتمممممم میشههههه هورااااااا هوراااااااا مبارکهههههanim2-thanks

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۰:۵۸:۰۸
(ویرایش)

یسنااا جون امروز خخودت با دیلاتور 7 و 8 تمرین کن رااحت شدی به همسرت بگو بیاد واست آروم اروم داخل کنه،،،،،بخدا شوهر منم تا دیروز هیچ دیلاتوری واسم وارد نکرده بود همش پیش خودم میگفتم اون بلد نیس فقط خودم میدونم کجا و با چه شیبی وارد کنم اما خدا شاهده وقتی اومد خودمو شل کردم ای نقد قشنگ و اروم وارد میکرد و حرکت میداد که کوچکترین انقباض و دردی نداااشتم حتما امروز امتحان کن حتماااااااا باشهanim2-a2d3

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۱:۰۰:۲۶
(ویرایش)

ماه تی تی جون چند وقت داره تمرین میکنی؟؟؟؟

ایشال... بانو شدنت عزیزم

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۱:۰۲:۳۱
(ویرایش)

باشه ماه تی تی جونم حتما .... شب خبرشو بهت میدم .... anim2-a2d3

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۱:۰۶:۳۴
(ویرایش)

​اتناااا جووون اره دیروز خیلی میترسیدم بخدا ،اصلا برام هیچ دیلاتوری وارد نکرده بود اما دیروز گفت منم باهات تمرین میکنم من هی میگفتم نههه میترسم و می گفتم تروخدا یواش دریانورد وارد کن اونم گفت بخدا یواش وارد میکنم منم خودمو یکم شل کردم راااحت حرکت میداد و به شمام میگم امروز اگه میخوای یه بار با همسرت تمرین کن بزار اونم برات وارد کنه بخدااا ترست میریزه اول خودت تمرین کن بعدش بده دست همسرت اصلا خودتم میتونی دستتو بزاری رو دست همسرت باهم اروم داخل کنید بعدش تو دستتو بزار کنار تا اون برات وارد کنه،،،،،،بچه هااااا کاندوم خییییلی بهتر از دستکشه اینقد رااااحت میره تو که نگو رو دیلاتوراتون یه کاندوم بکشید و لوبریکنت بزنید و تمرین کنید

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۱:۱۲:۵۶
(ویرایش)

یه چیزی بگم چه طوری میشه اینجا یک نفر رو مخاطب قرار داد واسه حرفات مثل شما که زیر پستهاتون پروفایل شخص موردنظر هست؟؟؟بلد نیستم

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۱:۱۳:۲۸
(ویرایش)

یسناااا جون من دیروووز اولین دخولو باهمسرم داشتم و بانوو شدم

تمرینم 2ماه طول کشید اما تو این دوماه دوبار پریود شدم و کلییی هم تنبلیم شد و تمرین نکردم ،،سرجمع 1ماه تمرینام طول کشیدanim2-40

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۱:۱۵:۴۵
(ویرایش)

متنو که تایپ کردی ی کادری پایین هست نوشته انتخاب مخاطبان این پست اونجا عین نام اون طرفو بنویس انتخاب کن و بفرس

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۱:۲۷:۰۸
(ویرایش)

ماه تی تی جونم چه عالی تبریک میگم خیلی زیاد برات خوشحالمanim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۳:۰۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۳:۵۵:۲۶
(ویرایش)

من که هنوز تو شوک هستم هنوز باورم نمیشه تموم شده

ولی خیلی لذت بخش بود حس اینکه مشکلمون حل شده یه آرامش وصف ناپذیری بهم داده انگار همه چی داره بهم لبخند میزنه

خدایا ممنونم 😍😍😍😍
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران