تعداد بازدید : 815543
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۶ ۲۳:۴۴:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبید؟

من حالم خیییییییییلی گرفته😭 امشب میخواستم سایز ۱۱ رو وارد کنم که دیدم ۱۰ که وارد نمیشه هیچ، ۹ هم به زور وارد شد ، با کلی درد و انقباض 😔 نمیدونم چرا اینجور شد. عقب گرد خیلی ضد حاله.. کلی گریه کردم. 

خیلی خستم خیییییییلی.. ۷ سال از زندگیم گذشته😢، دیگه واقعا تحمل کردن این بدقلقیا سخته.. دلم میخواد زودتر تموم بشه،بنده خدا همسرم خیلی تحمل کرده، دوست دارم خوشحالش کنم ،خیلی ذوق داره که تمریناتم به نتیجه برسه ولی من میترسم نشه، دیگه نمیدونم چیکار کنم‌ . کاش درست بشه دیگه برنگردم عقب. 

زود به زود هم پریود میشم، وقتم برای تمرین کمه چون سر کار هم‌میرم. 

ببخشید بچه ها نمیخواستم انرژی منفی بدم، ولی واقعا حالم خوب نیست و جز اینجا و شما کسی نیست که بتونم باهاش درد و دل کنم.  

ایشالا تمرینای همتون خوب پیش بره 🙏

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۷/۶ ۲۳:۴۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

مرسی ماه پیشونی جون. مرسی از روحیت. سعی میکنم یه جوری دل رو بزنم به دریا. 

۱۳۹۵/۷/۷ ۰۰:۲۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

خبر خووووش

امشب با یه روحیه خررراب و داغون ولی با کلی انگیزه رفتم سر تمرین بدون آینه ، خیلیم ناراحت بودم ، یکی از دیلاتورارو برداشتم نفهمیدم کدوم  سایزه ، همینجور گذاشتم و ب راحتیه راحت رفت داخل ، تعجب کردم فکر کردم اشتباه داخل کردم دیدم نه واقعنی رفته داخل ، دراوردم سایزشو اندازه گرفتم دیدم سایز ۹ طول ۱۰ سانت anim2-4d564ad6

خوشحالم خیلی زیاد ، دوباره برم تمرین کنم ک بتونم عقب جلوش کنم ، خبرشو بهتون میدم ، عاشقتونم 💕💕❤❤❤

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۷/۷ ۰۸:۰۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

ارغواااااان جون آفرين بهت

منم بخدا با ديدن تو انگيزه گرفتم ك ادامه بدم

كار نشد نداره واقعا

شهرزاد جون اشكال نداره ديگه سايزاي آخري حل ميشه ب اميد خدا

اكثر واژينيسما مشكل پريود دارن 

توكل بخدا كنيم و ادامه بديم

مهرسا جان ب كجا رسوندي؟؟؟

ماري گلي كجايي مادر؟

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۷/۷ ۰۸:۳۶:۰۸
(ویرایش)

سلام خوشگل خانوما

مرسی دلنیا جونم عزیزم ❤😙❤😙

بهار جووووون عزیزم مررررسی ، واقعا منم عین تو بودم خیلی میترسیدم از مرداد تا حالا به این سایز رسیدم 

منم بار اول که تونستم داخل کنم مثل تو قطر سه سانت و طول چهار سانتو داخل کردم ، دیگه یواش یواش تونستم که با بقیشون راحت شم ، توام میتونی عزیزم 😙❤😙💕

دیشب با سایز ۹ تمرین کردم ، عقب جلوشم کردم خیییییلی راحت بودم باهاش ، انگار معجزه شده بود خوشحالم خیلی زیادی ❤❤

۱۳۹۵/۷/۷ ۱۰:۰۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

اي جونم ارغوان

ممنون ك منم اميدوارتر كردي

همسرت رفت ؟؟؟

شيوا جون ب نظر من پريوده تا شب يا فردا ب نظر من دست نگه دار اگه پريود باشه ضرر داره برات

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۱:۰۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

بهاااار جون 

قربووووووووونت، ان شالله با روحیه عالی بری و بانو شی anim2-a2d3

سیسیلیییییی

توام شروع کن یه کیفی میده رسیدن به موفقییییتanim2-thanks

ارغواااااااان

عالیه عااااالی،افرین خوشحالم کردی واقعاااااanim2-thumbsupsmileyanim

شهرزاد م

ببین این عقب گرد ممکنه فقط واسه یه شب باشه، اونم بخاطر شرایط بدنیت تو اون روز، یا فکر و خیال یا خستگیییی یا هرچیزی میتونه باشه، من تو سایزای اخر اینجوری بودم، اصلا روحیتو از دست نده بانو میشی من میدونم . ترس اینکه نشه رو از ذهنت بنداز بیرون،این فکر ماله قبل شروع تمریناتت بود، با این فکر فقط انقباضت بیشتر میشه، راهی که باز شد دیگه بازه دخول پر از حسای خوبهanim2-28

شیوا جان

این سوال و تو انجمن بپرس باشه anim2-auizz3ffy9vla57584xq

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۱:۰۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۰۹:۵۲:۳۰
(ویرایش)

سلااااام..

خانومایی ک با سایز بالا تمرین میکنین لطفا جواب منو میدین؟bad

دیشب همسرم دیلاتور با قطر 5/5 دیده میگه چطوری اینو داخل کردی و خون ندیدی؟مگه میشه؟؟what

حالا خوبه گنده ترشو فعلا درست نکردم.. بهش گفتم پرده میره کنار یا نهایتش یه خونابه خارج میشه باورش نمیشه..

شماها با کدوم دیلاتور خون دیدین؟anim2-21

خدا جون کمکم کن...
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۱:۱۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

فائزه جان من حتی ابتدا 6 انتها 7 وارد کردم خون ندیدم اصلا خون نمیاد چون خون برای انقباضه و فشار

۱۳۹۵/۷/۷ ۱۱:۲۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

بچه ها سلام من همچنان در دوران پریودی به سر میبرم و هنوز تو همون دیلاتور ابتدا 6 انتها 7 هستم امیدوارم زودتر پری خانم تشریفشونو ببرن anim2-sad

۱۳۹۵/۷/۷ ۱۱:۲۶:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۷ ۱۱:۴۶:۳۰
(ویرایش)

سلام بچه ها

من چند روزه از طریق وبلاگ بارانا وماما سایت مشکلمو فهمیدم.ازتون یه راهنمایی میخوام.

من 2ساله ازدواج کردم ولی هنوز بانو نشدم

3روزه شروع کردم با دستکش جراحی دیلاتور ساختم و خداروشکر میتونم وارد کنم.

بزگترین دستکشی که بهم دادن سایز 8 بود و داخل انگشتاشو پر از پنبه کردم و بزگترین دیلاتوری که باهاش ساختم محیطش 7.5سانت بود که خداروشکر داخل رفت

میخام دیلاتور بزگتر بسازم. چطوری بسازم؟؟؟

نیاز دیگران به شما از نعمت های خداوند است. قدر این نعمت ها را بدانید. (امام حسین علیه السلام)
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۱:۳۶:۵۸
(ویرایش)

مرسی ماه پیشونی جونم عزیزم ❤😍💕😙❤

بهار جون ،همسرم آخر ماه میره 

۱۳۹۵/۷/۷ ۱۲:۱۲:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۵ ۱۱:۳۱:۱۳
(ویرایش)

من که سایز 8.5 را هم که وارد کردم خون ندیدم

سوال منم هست ؟ دکتر به من گفته بود پردت حلقوی

همسرم به منم میگه چطوری که این باعث نمیشه پردت پاره شه

نمیدونم واقعاanim2-25r30wiالان پرده دارم بالاخره ندارمanim2-wacsmiley

اگه بشه چی میشه......
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۲:۲۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم

شهرزاد جونم، کاملا حالتو درک میکنم، بهرحال شرایط سختیه، ولی اینم بذار پای امتحان الهی، فک کن با صبرت چقد ثواب میکنی، و با درمانت چقد همسرت خوشحال میشه! این بزرگترین مسئله تو زندگی محسوب میشه پس حلش هم اراده میخواد، ما دخترای قوی و شجاعی هستیم، مهم بانو شدنه! زمان مهم نیست! تو عالی پیش رفتی عزیزم، همیشه بدترین هارو درنظر بگیر! خوبه فقط یکی دوسایز عقب رفتی! اونم شاید امروز فردا وقتی ذهنتو آروم کنی حل شه! با اون اوایل خودتو مقایسه کن! همش پیشرفته! انگیزتو ازدست نده،،ادامه بده بانوی پاییزی

ارغوان جون چطوری بلا؟ من که هنوز تو هنگ پیامتم!!!! دختر تو خیلی راحت میتونی بانو شی، اگه بین تمرینات وقفه نذاری زودی بانو میشی. خداروشکر انقباضات شما خفیفه! یه مقدار رو روحیت کار کنی و ناامید نشی حله!!! موفق باشی عزیزم

بچه ها کجایین؟؟؟؟؟ چشمک؟ سارا؟؟ رایا؟؟ مانانا؟؟ اتنا بانو؟؟ بقیه!!!!؟؟؟؟!!!!

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۳:۱۲:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

شهرزاد جونم

مرسی عزیزم من خوبم.اره فکر کنم باید ساعت تمرینو کمتر کنم انگار فشار میاددبهم.مرسی از راهنماییت گلم

عزیزم ماه پیشونی درست میگه این عقب رفتن در حد همین یه روزه.دیگه واژینیسموست داره تلاشای اخرشو میکنه.ولی تو نا امیدش کن.خیلی راحت برو از یه سایز کمتر شروع کن و اصلا برات مهم نباشه.مطمعن باش زود میرسی به 11.شهرزاد جونم تو تا 11 وارد کردی یعنی تا این سایز بازه.در ضمن تمریناتم درست انجام دادی.دیدی که ماه پیشونی هم که موفق شده میگه تو سایزای اخر اینجوری شده بوده.پس دیگه ناراحت نباش گلمanim2-thanks

آیناز جونم

سلام عزیزم چطوری؟

وای خدا پس ما کی بانو میشیم؟کاش منم یهو مثل ارغوان میرفتم یه سایز انتخاب میکردم بعد وارد میکردم یهو میدیدم ای دل غافل13 بوده.anim2-25r30wi

من که نیم سانت هم واژنم میفهمه.آیناز در ارزوی بانو شدنم همچنان.....

نمیدونم چرا چشمک نیست دیگه.خدا کنه در حال تمرین باشه و با بانو شدنش بیاد سورپرایزمون کنهsmile

ایام غم نخواهد ماند...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران