تعداد بازدید : 812675
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۵ ۱۸:۲۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

سلام بچه هااااااا

منم مؤفق شدم ٤سانت وارد كنم

سايز زدم ديدن قطرش حدود ٣بود

واااااااي يعني شد؟يا ألكي خودمو گول زدم؟؟؟؟؟

ماااااري كجا بوديsad

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۷/۵ ۱۸:۲۶:۱۵
(ویرایش)

نسيمي

ايموشن خوبه

منم دارم چسبندگي نداره

بچه ها 

من خيييلي خوشحال شدم الان دوباره افتادم تو شك

ميگم نكنه سايزش كمتر بود

وسواس فكريم رسوا كرد منو

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۷/۵ ۱۸:۲۷:۰۹
(ویرایش)

طول بايد ١٢باشه

قطر چي؟؟؟؟؟؟

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۷/۵ ۱۹:۱۱:۲۷
(ویرایش)

شيوا جون ممنون

انشالله اميدم واهي نباشه

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۷/۵ ۱۹:۳۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام بچه ها من یه تازه واردم. تو همون گوش پاک کن اولی موندم. وقتی میخوام بزارم حالت سردی و چندش بهم دست میده. خیلی میترسم. بعد حالت دستشویی میشینم. آخه اونجوری که به یه جا تکیه بدم راه واژنم معلوم نیست. کمکم کنیدددد. چرا این حالت قلقلک شدید دست میده. در ضمن من احساس میکنم دارم اشتباه میکنم. یه گوش پاک کن گذاشتم تو انگشت کوچیکه دستکش. بعد دور اطرافش خالیه. بعد انتهاش رو محکم ببندم به نظرتون خیلی شبیه سیخ نمیشه؟ 

۱۳۹۵/۷/۵ ۲۱:۰۰:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

سلام بچه هااا خوبید خیلی دلم گرفتههه غمگینم تمرینم امروز اصلا خوب پیش نرفت شوهرمم سرد شده و کم محلی میده دیشب سایز 11 هم وارد کرده بودم اما امروز و امشب اینقد انقباض داشتم که با 9 میخواستم وازن گشایی کنم راحت نبودم،،،حس میکنم از بس عجله کردم واسه افزایش سایز بدنم جوابم کرده حالا فردا صبح اگه اونستم فقط با 9 تمرین میکنم تا غروب بازم تمرین میکنم اما اول با 9 بعدش 10 ،،،ترو خدا بگید چیکاااار کنم ،بیشتر روابطم با همسرم داره اذیتم میکنههه،،،،،ایکاش همیشه مجرد بودیییم و ازدواج وجود ندااااشتcrycry

۱۳۹۵/۷/۵ ۲۱:۱۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام سارا و بهار عزیز ممنونم دوستان گلم.flower

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۷/۵ ۲۱:۱۵:۰۵
(ویرایش)

سيسيلي جان منم از گوش پاك كن بدم مياد اصلا باهاش راحت نيستم

با پنبه شروع كن اگه نميتوني

ماه تي تي جون خيييلي عالي رفتي توروخدا عقب نكش ماهم بايد شوهرامونو درك كنيم

مجرد هم ميمونديم ي سري مشكلات بود

تو ك خيييلي جلو رفتي

توروخدا كم نيار خيلي نزديك ب اقدامي

اقدام كتي همه چي حل ميشه

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۷/۵ ۲۱:۱۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سیسیلی جان منم نسبت به گوش پاک کن اول همین حس رو داشتم و دور گوش پاکنا یه مقدار پنبه میپیچیدم. خیلی راحتتر بودم باهاش. این حس ترس از گوش پاک کن و....رو همه ما داشتیم...اصلا نگران نباش با خونسردی شروع کن. میبینی که خبری نیست. تصورش برای من غیرممکن بود.

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۷/۵ ۲۲:۵۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

ایناز مرسی از راهنماییت اخه من یه زمانی مربی و ناجی استخر بودم به همین خاطر وقتی میرفتم دکتر دیپروکل بهم میداد واسه احتمالات قارچی امروزم اینو زدم الان خیلی خوبم دیگه خارش ندارم

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۷/۵ ۲۳:۳۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام نسیم جون مرسی از جوابی که دادی. یعنی واقعا من میتونم بزارم گوش پاک کن رو داخل؟ 

راستی من از دستکش لاتکس استفاده میکنم همینه؟ 

وقتی گوش پاک کن داخلش میزارم کلی فضای خالی داره. انتهاش رو باید با نخ ببندم؟ 

۱۳۹۵/۷/۵ ۲۳:۳۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام بر دوستای خوشگلممم.anim2-ad54ad flower

میشه بپرسم این همه انرژی منفی واسه چیه؟anim2-New-6

زندگی گاهی اوقات خوبه گاهی اوقاتم بد...این ماییم که باید سعی کنیم در برابر مشکلاتمون قوی و نیرومند باشیم ....anim2-New-6هیچوقت یادم نمیره که چه سختی ها و ترس هایی رو تحمل کردم... اگه بخوام بگم تا فردا هم طول میکشه...ولی فقط صبر کردم و با خدا حرف زدم و ازش خواستم کمکم کنه و بهم صبر بده بعدشم هر موقع میرفتم حمام غسل صبر میدادم ...همسرم از صبح تا شب بیرونه و من تو خونه تنهام..به خاطر مشکلم خودمو زندانی کردم و با کسی زیاد رابطه ای ندارم و هیچ دوستی هم جز شما ندارم ...اینا رو میگم که بدونید هر ادمی تو زندگیش یه مشکلی داره...ما نباید کم بیاریم

ما باید قوی باشیم.....ما باید صبر رو از حضرت فاطمه یاد بگیریم..anim2-painting

ماه تی تی جونم من روزایی که ناراحت بودم یا از لحاظ جسمی و روحی روبراه نبودم واژنم به شدت انقباض داشت و هر بارکه اینجوری میشدم مجبور بودم از اولین دیلاتور دوباره شروع کنم

ولی وقتی که از اولین دیلاتور شروع میکردم چون سایزای بالاترشو تجربه کرده بودم خیلی زود و در عرض دوروز به همون سایزی که بودم میرسیدم ...من بهت قول میدم اگر دوباره با اولین دیلاتور با روحیه و فکر اروم شروع کنی در عرض یک یا دوروز به سایز یازده میرسی anim2-smilies-azardl2

...بچه ها همیشه صبح که از خواب بلند میشید لبخند بزنید و تا یک ساعت یا بیشتر لبخندتون رو داشته باشید و ببینید که چه جور تا اخر اون روز هیچ ناراحتی سراغتون نمیادanim2-thumbsupsmileyanim

شبها قبل از خواب صورت همسرتون رو ببوسید و صبح وقتی بیدار شدید باز هم صورت همسرتون رو ببوسید من حتی گاهی وقتا که همسرم شبا خوابه و من نصف شب بیدار میشم صورتش رو تو خواب میبوسم حتی پاهاشم میبوسم اینجوری مهر و محبت بین شما و همسرتون زیاد میشه البته من کوچیکتر از اینم که بخوام به شما چیزی بگممanim2-smiliess

... من گاهی وقتا که همسرم از سر کار میاد یه تشت میزارم جلوی پاهاش و پاهاش رو میشورم ..وقتی ما مهر و محبت تو خونه بزاریم ایمان داشته باشید که از طرف همسر هم همون رو دریافت میکنید ... ما زنهاییم که میتونیم محیط خونه رو گرم کنیم و همسر رو رام خودمون کنیم فقط باید بلد باشیم چجوری اینکار رو بکنیم

گاهی وقتا از شوهرمون و اخلاقاش و عصبانیتاش خسته میشیم و عصبی میشیم تو اون لحظه صلوات بفرستید و ذهنتون رو از فکرای بد دور کنید

هرموقع شوهرتون کارخوبی واستون انجام داد یا محبتی کرد فوری برید بنویسید توی دفتر که وقتی باهاتون بد شد یا بد حرف زد برید اون خصوصیات خوبشو بخونید و اروم بشیدanim2-painting

اینو هم بدونید که ما تا اخر عمرمون میخوایم با همسرمون زندگی کنیم اگه همین اول راه اینجوری در برابر سختی ها بخوایم زود بشکنیم و کم بیاریم زندگیمون خراب میشه.....پس بیاین قوی باشیم و با انرژی ...تا شیطون جرات نکنه از طرف خونمون هم رد بشه و با فکرای مسموم ما رو از پا در بیاره....

ببخشید من خیلی زیاد پرحرفی کردم ...همتون رو دوست دارم و واسه همتون از صمیم قلبم ارزوی خوشبختی دارم

flower    شما عروسهای خیلی خوشگل و فوق العاده ای هستید مثل شما تو دنیا وجود نداشته و نخواهد داشت          anim2-4d564ad6

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۶ ۰۰:۲۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

http://antihiv.ir/product/17180/%DA%98%D9%84-%D8%B2%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%B4%D9%86-emotion-romance/

سلام بچه ها

اين لينك يه سايتي كه لوبريكانت ميفروشه و ميتونيد راحت خريد كنيد و بسته بنديش طوريه كه معلوم نيس چي توشه

من يبار خريد كردم اينترنتي راضي بودم

ظاهرا اين تخفيف هم زده

من پارسال ايندي مكس رومانتيك گرفتم راضي بودم

هفته پيش توليددارو گرفتم اصلا خوشم نيومد و خيلي زود هم تموم شد اسمش اينه كه ٦ تومنه. ولي زود تموم ميشه و به صرفه نيس.

انشالله كه تونسته باشم كمكي كرده باشم

شبتون خوش😘😘😘😘

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۷/۶ ۰۱:۵۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

یاسمین جووون بخدااا نمیدونی چقددد با حرفات ارووووم شدم ایشالااااه که بتونم به زودی زود بانو شم و بیام اینجااا گزاارش بدم بخدااا شده رویااامlove

خدااایا تورو بحق این لحظات عزیییز هممممونو ازین مشکل نجااات بدهanim2-40

۱۳۹۵/۷/۶ ۰۷:۴۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

آیناز جان عزیزم مرسی از راهنماییت تقریبا ماهی ۲یا۳روز اینجوری میشم.من قبلا ناجی و مربی استخر بودم به همین خاطر اون زمان که میرفتم دکتر بهم دیپروکل داده بود.چطور باید از خانم خیابانی سوال کنم تو انجمن؟

میخام.پس میتونم.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران