تعداد بازدید : 815518
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۳:۱۵:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

بهار جونم ، ماه پیشونی عزیزم، آیناز گلی و دلنیا جون

ممنونم از دلگرمی و روحیه ای که بهم میدین،خییییلی برام با ارزشه😙❤، خودم دارم تلاش میکنم افکار منفی رو دور بریزم ، امشب دوباره تمرین میکنم ، ایشالا که خوب پیش بره و انقباض لعنتی کمتر بشه🙏 

خییییییییلی دوستون دارم 💝

دعا میکنم همگی تمریناتمون عالی پیش بره 💋🙏

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۳:۲۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سارا جونم 

ممنونم عزیزم 😙، ایشالا که مشکل هممون حل بشه. من تا قبل پریود با ۹ و ۱۰ خیلی تمرین کرده بودم و راحت بودم ، قرار بود بعد پریود برم ۱۱ که دیدم ۹ و ۱۰ هم دوباره مشکل ساز شد، البته وقتی ۱۱ رو درست کردم به نظرم خیلی بزرگ اومد ،شاید بخاطر همین ترسیدم.

ایشالا که با کمک خدا و همدلی که اینجا بینمون هست به نتیجه برسیم 🙏❤

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۴:۴۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

واااااای آره سارا جونی، انقباضات منم خیلی شدیده، با اینکه ابتدا انتها دیلاتورام یه اندازس ولی باید نیم سانت نیم سانت اضاف کنم، تازه اونم چندروز توش می مونم تا راحت شم! یعنی فک کن من الان 4.5 هستم، حداقل 15 تا دیلاتور دیگه باید وارد کنم، دهنم سرویسanim2-25r30wi خدایااااا هلپ می

قبلنا یادمه منو دوستم همش دعا میکردیم خدایاااااا یه هاسبندِ گوووود.  حالا باید برا راحت شدن رابطه دعا کنیمanim2-wacsmileyخدایا کرمتو شکر

چشمک خانوم فک نکن در رفتی کسی هواسش نبود، پاشو بیا ببینیم چیکار کردیanim2-New-6

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۴:۵۴:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام ارغوانن خانوووووممم..anim2-ad54ad

چطوری عزیزمممم؟؟؟ .....anim2-bunnyearsmiley

خیلی زیاد ازاینکه تونستی سایز نه رو ببری داخل خوشحال شدددممممممanim2-4d564ad6

افرین به تو خوشگل خانووووممممم.... زووود زوود انشالله بانو میشیanim2-thumbsupsmileyanim

امیدتو هیچوقت از دست نده عزیزم....یادت به من بیاد که چقدر اذیت بودم و میترسیدم از دیلاتورا.... دیلاتورهارو اروم اروم ببر داخل کاری که خودم انجام میدادم...بعد یه مدت میبینی به سایز همسرت هم رسیدی...ارغوان جونم اصلا به خودت استرس وارد نکن و تلاش کن بعد ببین چطوری خدا بهت کمک میکنه .. تو دختر قوی و محکمی هستی ...وقتی به سایز نه رسیدی نیم سانت نیم سانت برو سایزای بالاتر اینجوری زودتر نتیجه میگیری خودمم همین کارو کردم

تو خیلی ماهی عزیزم... برات ارزوی موفقیت میکنمanim2-smilies-azardl2..

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۵:۰۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۰۹:۵۲:۳۰
(ویرایش)

مهرسا جان منم الان سایز شما هستم..امروز با طول 11  قطر 6/5 و 7 تمرین کردم خیلی ب چشمم بزرگ اومد!oopsوقتی داخل کردم دیلاتور قبلی ب نظرم فنچ بودanim2-thanks

سحرجان فک کنم همسرم امشب دیلاتور امروزمو ببینه باز گیر بده خخخخ دیشب بهش گفتم حالا فعلا خون ندیدم دیگه!منظورت چیه؟؟اینکه خودت بکارت رو از بین ببری افکار مردهای عهد دقیانوسه!anim2-smilies-azardlshysmile

خدا جون کمکم کن...
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۵:۰۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۹ ۱۵:۴۹:۲۶
(ویرایش)

ماری جون، بهار جون و فائزه جون ما شرایطمون مثل هم هست، منم خداروشکر بعد از حدود ۲۰روز موفق شدم ۵تا گوش پاک کن رو وارد کنمvalentine 

مانانای عزیزم خیلی خوشحالم که تا این سایز جلو رفتی، منم مثل تو همش با خودم درگیرم که عفونت دارم یا نه کاشکی یه دکتر که واژینیسموس رو درک میکرد پیدا میکردیم میرفتیم پیششanim2-65d6a5d6s

خانمای گلم من ورودی واژنمو که باز میکنم همون اول ورودیش یه چیزی مثل جوش ولی از جنس خود پوستم میبینم خییییییلی استرس گرفتم خواهش میکنم اگه کسی میدونه چیه راهنماییم کنه دارم میمیرم از ترسcry

۱۳۹۵/۷/۷ ۱۶:۵۱:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۹:۱۱:۳۸
(ویرایش)

فایزه جونم دقیقا anim2-smilies-azardl2 خوب حرفی زدی ... مهم اینه که به آرامش برسیم . واژینیسموس هر بدی که داشته باشه یه خوبی داره که نشون میده و همسرمونو مطمئن میکنه که ما قبلا رابطه ای نداشتیم و این حس اعتماد خیلی عالیهanim2-thanks

نگاهم به بالاست چون بالاسرم خداست
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۷:۲۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۳:۵۵:۲۶
(ویرایش)

بچه ها من سایز ۱۲ هستم به سایز شوهرم رسیدم استرس اقدام دارم به نظرتون چیکار کنم

خدایا ممنونم 😍😍😍😍
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۹:۱۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلام سلاااااام....anim2-40

من و نمیبینین خوشحاااااالین دیگه؟؟anim2-New-6 

ارغوااااااان خیلی خوشحااااال شدم از پیشرفتتanim2-thanks آفریییییین گلی😘

من همچنان پرپر تشریف دارم.... پوووووف کی میخواد تموم شه نمیدونم والا!!!! anim2-65d6a5d6s

بچه ها واقعا خوشحااااالم که همتون دارین حساااابی پیشرفت میکنین... از خدا میخوام تا من دوباره به صحنه برگردم😀 شماها زود رووووووود بانو بشییییین... هووووورااااanim2-smiliess8

چون من اگه برگردم همتونو از صحنه خارج میکنماااااanim2-thumbsupsmileyanim گفته باااااااشم anim2-25r30wi

خب این که شوخی بود البته! 😎 ولی تلاش کنین که تا من پرپرم تموم شه یه 7-8 تایی بانو بشینanim2-thanks

۱۳۹۵/۷/۷ ۱۹:۳۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۳:۵۵:۲۶
(ویرایش)

قاصدک جان زود بیا من پیامات که میخوندم انگیزه میگرفتم

خدایا ممنونم 😍😍😍😍
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۹:۳۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

anim2-thumbsupsmileyanimسلاااااااااام

حال شما؟؟؟؟

من غروب دوباره بعد ورزش رفتم تمرين

قطر ٤رو ٥سانت وارد كردم خيلي شادم

انشالله هممون حس خوب بانوشدن رو زودتر تجربه كنيم

چيزي ك فهميدم اينكه ك ماها ب قول دوستان فقط ي دست انداز داريم تو راه خدايي اونو رد بديم بقيه ش وأس خودش ميره تو

ب حدي شاكرم ك فكر ميكنم سوزش بعد تمرين بهترين حس دنياست

اين يعني اينكه داريم تونل ميزنيم

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۷/۷ ۲۰:۵۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام بچه ها میشه لطفا یکی منو راهنمایی کنه؟

م تا لان که با دیلاتور تمرین میکردم از ژل لوبریکانت سیمپلکس رومانتیک پلاس استفاده میکردم که قیمتش بیست تومنه تو حرفاتون متوجه شدم که شما از یه ژل دیگه واسه تمریناتون استفاده میکنید.. میشه بهم بگید اسم ژلی که استفاده  میکنید چیه و چه شکلیه؟ اخه میترسم اینی که من استفاده میکنم مصرف زیادش ضرر داشته باشه... کسی نمیدونه این ژلی که استفاده میکنم ضرر داره یا نه یا از ژلی که شما استفاده میکنید منم استفاده کنم؟ اگر ژل من ضرر نداره لطفا بگید میخوام بدونم عوارض کدوم ژل بیشتره

ممنون

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۷ ۲۰:۵۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

یاسمییین جون ما اکثرا از لوبریکنت تولیدااارو استفاده میکنیییم کههه فقط خاصیت روان کنندگی داره و عطری نیس قیمتشم من میگیرم 4 تومن گااهی هم 3 تووومن ،،یکی هم ایزومد وایموشن هستش که من استفاده نکردم اما میگن خووبه

۱۳۹۵/۷/۷ ۲۰:۵۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

بچه هاااااااا هورااااااanim2-thanks

من اممممرووووز بانو شدم اینقد خوشحالم کهههه باورم نمیشه راستش من هنوز درگیر سایزای 9 و 10 بودم و سایز همسرم 12 من و همسرم امروز با هم تمرین کردیم و تاااا آخر الت داخل رفتanim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۷/۷ ۲۱:۰۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

ماه تی تی جون هورااااااااanim2-4d564ad6

عزیزم تبریک میگم بهت

وای باورم نمیشه یعنی تا 10 پیش رفتی بعد رفتی اقدام؟ نمیفهمم اصلا مگه همچین چیزی ممکنه؟

ایام غم نخواهد ماند...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران