تعداد بازدید : 811861
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۹ ۲۰:۱۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

بچه هاااا... وضعم نسبت به دیروز خیلی بدتر شدهcry

امروز فقط یه انگشت رو میتونم ببرم تو واژنم تازه با سوزش هم رفت داخلsad

سایزای بزرگ رو نمیتونم انجام بدمsad

من موقع تمرین به واژنم نگاه نمیکنم.. چون میترسم.. و بدون اینکه نگاه کنم انجام میدم...

راستش حتی کگل هم حین انجام تمرین انجام نمیدم و همینجوری انگشتو میزارم داخلworry

نمیدونم چرا بعضی روزا انقدر شجاعت دارم که راحت تمریناتو انجام میدم ولی بعضی روزا تمام شجاعتم از بین میره

همش میخوام زود تمریناتمو تموم کنم..

worryنمیدونم چکار کنم واقعا سخته برام         وقتی موفق نمیشم امیدم کم میشهworry

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۹ ۲۰:۱۹:۰۶
(ویرایش)

بچه هاااا... وضعم نسبت به دیروز خیلی بدتر شدهcry

امروز فقط یه انگشت رو میتونم ببرم تو واژنم تازه با سوزش هم رفت داخلsad

سایزای بزرگ رو نمیتونم انجام بدمsad

من موقع تمرین به واژنم نگاه نمیکنم.. چون میترسم.. و بدون اینکه نگاه کنم انجام میدم...

راستش حتی کگل هم حین انجام تمرین انجام نمیدم و همینجوری انگشتو میزارم داخلworry

نمیدونم چرا بعضی روزا انقدر شجاعت دارم که راحت تمریناتو انجام میدم ولی بعضی روزا تمام شجاعتم از بین میره

همش میخوام زود تمریناتمو تموم کنم..

worryنمیدونم چکار کنم واقعا سخته برام         وقتی موفق نمیشم امیدم کم میشهworry

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۹ ۲۰:۲۱:۰۴
(ویرایش)
دیروز خیلی راحت تونستم دیلاتور درست کنم ولی امروز با هزار زحمت درست کردم ... نمیدونم چرا اینجوری شدم... خیلی ترسوام من
قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۹ ۲۰:۲۵:۴۳
(ویرایش)

من دوست دارم با بچه ها پیش برم ولی خیلی عقبمم... کاشکی منم بتونم تمریناتو درست انجام بدم.worry

من فک کنم واژنم بیشتر از انگشت باز نمیشه ... همش سوز میده با سایز بزرگ... انگشت دستکش رو  که تا اخر میزارم تو واژنم لیز میخوره میاد بیرونworry

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۹ ۲۰:۴۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

یاسمین جون

عیبی نداره الکی به خودت استرس وارد نکن.حالا چند بار تونستی این یه بار نشد مگه چی میشه؟ تو به اون چند باری که موفق شدی فکر کن

حتما کگل رو انجام بده تمرین بدون کگل مثل چای بدون قندهanim2-25r30wi

راحت و ریلکس باش عجله کردن تنها چیزیه که میتونه باعث بشه پیشرفت نکنی.هیییییچچچچ اشکالی نداره دوباره تمرین میکنی.اونقدر تمرین میکنی تا مجبورش کنی وارد بشه

عزیزم امید ندارم یعنی چی؟ به این زودی آخه؟ دیگه این حرفو نزنیااااااا

به قول ماه پیشونی هلیکوپتری همگی میایم براتanim2-25r30wi

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۶/۹ ۲۰:۵۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

چشمک جون ممنونم عزیزم تو چطوری؟

اره یه کم نگران بودم مرسی عزیزم از راهنماییت

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۶/۹ ۲۱:۲۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

چشمک جونم مرسی عزیزدلم ،❤💋💜💕😙😚😘😍 هر روز با انرژی بیشتر تمرین میکنم که بتونم زودی موفق شم

شوهرم تا ده روز گوشی نداره باهاش در ارتباط نیستم این خیلی ناراحتم میکنه ولی با انگیره تمرین میکنم چون وصالمون نزدیکه ۲۰ روز مونده که همو ببینیم anim2-thanks توی این مدت میخام حسابی پیش برم

یاسمین جونم مرسی ازت عزیزم 

نبینمت ناراحت باشیا عزیزدلم اصلا خودتو ناراحت نکن واسه منم اینچیزا پیش اومده ، با سایز کوچیک امتحان کن ، چرا زود میری سایز بالا ک اینجور نا امید شی 

من میدونم و مطمعنم که بانو شدنت نزدیکه چون خیلی شجاعی❤💋💜

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۶/۹ ۲۲:۰۹:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

بچه هاااا اگه ی روز تمریناااا خوب پیش نررررفت اصلا ناامید نشین چون راه درمان هممووون همینهههanim2-a2d3

۱۳۹۵/۶/۹ ۲۲:۴۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من زن رو اصلا راحت نیستم

۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۱:۵۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

وااااااااااااای ماه تی تی خیلی باحالی anim2-25r30wianim2-ad54ad

اونجا که اشتبا نوشتی رو خوندم انقد خندیدم که اشک از چشمام سرازیر شد، فک کنم یکسالی میشد اینجوری نخندیده بودم،anim2-25r30wi مرسی عزیزم که موجبات خنده و شادی مارو فراهم میکنیanim2-25r30wi

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۲:۰۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

آیناز جونم تبریک میگم ، ایشالا نی نی خودت 😍💑👪

ارغوان جونم دیدی تونستی، باریکلا 👏👏👏

منم اوایل فقط آروم جلو عقب میکردم ولی با تمرین زیاد و کگل کم کم تونستم حرکتمو تند کنم.

ما مییییییییییییتونیم ❤

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۲:۰۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

چشمک جونم عزیزم خوشحالم دوباره رفتی سر تمرین، عالییییییه😍

با روحیه ی بالا و شجاعتی که داری مطمئنم زود میری سایزای بعدی 💪✌💋❤

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۲:۱۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام خانما میگم یه سوال من خیلی ناراحتم همسرم کارش آزاده وقتی بیاد خونه ساعت ۱۱شب میشه اصلا تو تمرینام نیست.فقط روزی یک بار پیگیری میکنه اونم خیلی سطحی.میدونم شرایط کاریش بده خسته کنندست ولی منم دل دارم.خدایا کمکم کن.امروز مادر شوهرم زنگ زد میگه تا بچه دار نشیدین نباید بیاین خونه ما.خیلی دلم شکست ایشالا حضرت فاطمه کمک هممون کنه.من اینجوری که میشنوم استرسم بیشتر میشه.میام عجله میکنم تو تمرینام به در بسته میخورم شیفت کارم رو همش ظهر کردم که شب تا دیر موقع بیدار بمونم هم دیلاتور بسازم هم تمرین کنم از اون طرف قبل کار هم تمرین میکنم واسم دعا کنین

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۲:۳۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلااااااام به همه خانومای شجاع و توانمند ،حتی اوناییه که فکر میکنن ترسوان، اما واقعا ترسو نیستن و فکرشون اشتباهه.anim2-ad54ad

• بچه ها اگر اهسته و پیوسته پیش نرین خودتون به زحمت میفتین.

• اگر اصول صحیح سایزای دیلاتور و به ترتیب رعایت نکنین و از هولتون بدون اینکه با دیلاتور قبلی راحت شده باشین،برین سایز بالاتر پسرفت میکنین، چون واژنتون هنوز اون توانایی و پیدا نکرده، انگار که تا بچه تونست یه قاشق فرنی بخوره برای اولین بار، شما بهش ابگوشت بدین، خوب بدنش نمیکشه، پس میزنه، تمرین اصولی شرط اساسی و مهم تو پیشرفته.

• مهم این نیست که چرا سر یه دیلاتور به هفته موندین، یا حتی ببشتر، مهم بانو شدنه، مهم درست پیش رفتنه.

• سعی کنین تنبلی نکنین و وقفه نندازین، تمریناتتون چندماهم طول بکشه اشکال نداره، بدونین درمان همینجاست و تنبلی فقط عقبتون میندازه، یباره بانو بشید و کابوس زندگیتونو پرونده شو ببندین.

• اگر سایزتون میره بالا و دیلاتور خودش میاد بیرون چیزی نیست من تا سایز اخر این حالت و داشتم،مشکلی هم پیدا نکردم.

• یکی از بچه های هم دوره من سایز همسرش 17 بود بانو شد، سایز همسرای ما که 12،13 إإإإ ، پس کار نشد نداره.

• نمیتونم و نمیشه و واژن من کوچیکه و جا نداره و ... هممون از یه کارخونه و زیر دست خدا اومدیم. واژن هممونم قد یه بچه باز میشه، پس قطر سیزده سانت که پیشش لنگ میندازه.

• از هول بانو شدن ساعت تمرینتونو در حد نرمال نگه دارین که نه خودتون کلافه شین، نه ماهیچه های واژنتون خسته شه.

loveفرشته های کوچولوی شما پیش خدا منتظرن تا ماماناشون بانو بشن و بیارنشون پیش خودشون. 

flowerپس تمرین و کنار نذارین، نا امید نشین. بدونیم خدا انقد دوستمون داشته که الان تو انجمنیم.

cakeرنگ زندگی بعد دخول کامل تغییر میکنه، ارامش بیشتر میشه، روزی میشه خودتون طالب دخول میشین و این حس و درخواست شیرین ترین حسه.

anim2-wacsmileyماها از واژنمون غول ساختیم در صورتی که طفلی خیلی مهربونتر از تصورات ماست ، منتظر مهمونشه فقط. با ارامش، با لذت ،با افکار خوب با امید به تمریناتتون ادامه بدین. فکر نکنین من و بقیه ام که بانو شدیم راحت بوده، ما ام این روزارو گذروندیم. 

giftپس تا بانو شدن پیش برین، و ارامش و به خودتون و همسرتون هدیه بدینgift

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۲:۳۷:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مانانا جان 

عزیزم خیلیا همسراشون تو تمریناشون نیست، یا ماموریته یا سر کاره، یا شرایط برای باهم بودنشون مهیا نیست، مهم اینه خودت گزارش بدی بهش و درگیرش کنی با تمرینت حتی بصورت کلامی، فکر مادرشوهرتم نکن، چند وقتم نری چیزی و از دست نمیدی به این برنامه ریزی اای که کردی برس وتمرین کن. بچه ام به موقع اشمیاد، خدا میدونه کی به ادم بچه بده.برای تو و بقیه ام دعا میکنم، زودتر بانو بشید و به ارامش برسید 

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران