تعداد بازدید : 811895
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۳:۲۰:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

مرسی از این که روحیه میدین امیدوارم همه از این شرایط رها بشیم.الان نشستم با صبر و حوصله از دیلاتور ۴سانت تا۶.۵رو ساختم شدن ۶تا خیلی دوسشون دارم فقط اینان که میتو نن کمکم کنن.پس قدرشون رو میدونم

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۳:۲۲:۳۲
(ویرایش)

میگم من یه همشهری داشتم اینجا رفت که بره مسافرت هنوز نیومدههههههه

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۷:۵۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۳۰ ۰۱:۲۳:۵۳
(ویرایش)

سلام خانوما..کسی حضوری رفته پیشه خانم دکتر..اخه نوشتن طی سه جلسه درمان قطعی..خیلی دوستدارم برم پیششون..کسی اطلاعی نداره از نحوه ی درمانشون؟؟

۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۱:۱۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

خخخخخخخخ اره من دارم تایپ میکنم اصلا به نوشته. هااااا نگاه نمیکنم بعدا که ارسال میکنم میبینم عجب کلمات عجیب غریبی نوشتمanim2-25r30wi anim2-25r30wi

ایشالااااااه کههه ههمیشه بخندی عجیییجمanim2-40

۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۱:۲۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

سلام خوشگل خانما.🙋خوب هستین😊.آینازی خاله شدنت مبارک عشقم🎂🎆🎆🎊🎊🎁.ارغوان .یاسمین.چشمک.سارا.ماه تی تی.شهرزاد.بهار.مریم.بقیه نفسا توی تمرینات هرگز ناامید نشید بعضی وقتا واسه ماهم پیش اومده دیلاتوری که باهاش راحت بودیم باهامون ناسازگاری کرده ولی بعد دوباره خوب پیش رفته.پس باتمرینای خوب وبدون ناامیدی این واژینیسموس رو شکست بدید.😍👏👏😘😘😘💞💞

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۱:۲۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

عزیزم مانانا جون حرفای مادرشوهرارو کلا جدی نگیر، یه گوشتو بکن دروازه تا اعصاب و راونتو از دست ندیanim2-thumbsupsmileyanimanim2-thumbsupsmileyanim اگه میگه نیاین خب چه بهتر نرو خونشون تا وقت و بهونه بیشتری برای تمرین داشته باشی،اونم یه مدت میگذره از حرفش پشیمون میشه خودش زنگ میزنه میگه تشریف بیارین خونمونanim2-25r30wi

همسرتم باز خوبه مخالف تمریناتت نیست و کم و بیش حمایتت میکنه، خداروشکر کن مثل خیلیا گرفتار راضی کردن همسرت نشدی، تمریناتو ادامه بده گزارشاتتم بهش بده. مردا سرشون شلوغه معمولا خیلی حالیشون نمیشه ما چی میگیم شایدم اونقدی درکمون نکنن. اصلا ناراحت نشو و اتفاقا به رابطه دوستانه و عشقولانت با همسری ادامه بده،،مطمئن باش بانو که بشی همه اینا از بین میره!!! هرموقه دیدی اعصابت از جایی خورد شد یا ناراحتی و روحیه میخوای بیا اینجا! هرچی میخوای راجبه هرچیزی بگو تا آروم شی. پر حرفی کن تا خالی شی، ما اینجاییم به هم کمک کنیم عزیزم، ما واژینیسمی ها از بس درگیر این اسم شدیم ذهنمون زود به زود پر میشه باید زودی خالیش کنیم! موفق باشی عزیزمanim2-bunnyearsmiley

راستی تونستی برنامه رو از نت دان کنی؟؟؟؟

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۱:۳۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

ممنون از شهرزاد جونم و فاطمه خانوم عزیز که بهم تبریک گفتنanim2-40

ماه تی تی جون هنوز یاد کامنتت میفتم خندم میگیرهanim2-25r30wi

بچه ها من میترسم!  یکم سوزش دارم، دیروز تمرین نکردم امروزم دو دلم برم سر تمرین یا نه! عفونت نباشه یه وقت. منو دیگه بکشنم نمیرم دکتر، سوزشه میاد و میره! البته درد لگنم کمتر شدهanim2-65d6a5d6s

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۱:۳۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

راستی بچه ها دیروز بعد از یک هفته پریودی اقدام کردیم💑😁اولش فکر کردم شاید بعد یه هفته دوری سخت بره داخل ولی خداروشکر همون ثانیه اول رفت داخل خیلی لذت بخش بودبدون درد.هزار بار خداروشکرمیکنم که اینجا رو پیدا کردم و تونستم درمان شم تا من و همسری رابطه لذت بخشتری رو تجربه کنیم😊😊💞💞.واقعا بعداز اقدام خودمون میریم درخواست ممیدیم😁😂😂😂​​​بچه ها شماهم دارین به بانو شدن نزدیک میشید به تلاشتون ادامه بدید😍🙌🙌💪💪💪💪

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۱:۴۷:۵۹
(ویرایش)

عزیزم شما لطف داری.اون روز خاستم خطاب بهت بنویسم خیلی خودتو درگیر مسایل مادی نکن.به خدا ما هم شرایط زندگیمون سخته البته ما نقطه صفر هستیم الان داریم میرسیم به یک.چون زود ازدواج کردیم همسرم .خودم دانشجو بودیم بعدم همسرم رفت خدمت و من سر کار امسال تازه داریم یه نفس میکشیم.احساس میکنم اگه بانو بشیم همه مشکلاتمون حل میشه.نه دان نکردم نشد.خونمون انتن دهیش خیلی ضعیفه باید برم سر کار دان کنم.خیلی دوستون دارم.میرم تمرین کنم

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۲:۲۴:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۳ ۲۲:۵۰:۱۰
(ویرایش)

ماری جونم، بهار جونم،

کجایین پس،در چه حالین؟

۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۲:۳۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

سلام فاطمه جونم ، دیشب تو فکرت بودم گفتم کجاس این خوشگل خانوم بیاد بهمون روحیه بده، بهت حسودیم میشه anim2-25r30wi خیلی برات خوشحالم که زود مشکلت حل شد و تونستی بانو شی ، دوس دارم بدونم اون ۹ روزو چطور پیش رفتی که زود درمان شدی ،از چ سایزی شروع کردی

دلم واسه بارانا جون تنگ شده جاش خالیه اینجا 

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۴:۰۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۰:۳۵:۳۲
(ویرایش)

سلام آیناز جون خاله شدنت مبارک انشاءالله نوبت خودتvalentine     من امروز دور 8 انتها 8 ونیم کار کردم البته یکم رفت داخل و الانم ی حسی دارم انگار یچیزی توشهanim2-25r30wiیکم کگل تمرین کنم بعد دیلاتور 

ما میتوانیم
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۴:۰۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

من اینجااااااااااااااااااااام.کامنت های بچه هارو میخونم.مینا جون من همون یه گوش پاک کنم آخه 2شب تمرین نکردم دختر بی ادبی شدم عروسی داریم درگیر خرید بودم بعد سرکار.وای امشب میرم که تمررررین کنم.تو به کجا رسیدی تمریم میکنی دیگهههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟از بهار خبر نداری؟؟؟؟

من میتونم
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۴:۱۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۰:۳۵:۳۲
(ویرایش)

سلام فاطمه جون خوش باشی عزیزم.فقط روزی چن ساعت تمرین داشتی؟البته احتمالا انقباضت کم بوده.ولی خدارو شکر که مشکلت حل شد واسه ماهم دعا کنanim2-thanks

ما میتوانیم
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۴:۴۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۸:۱۲
(ویرایش)

سلام بچه ها

ایناز جون تبریک میگم خاله شدنت رو.انشالله به زودی بچه خودتو بغل کنی

خواستن توانستن است
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567