تعداد بازدید : 811895
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۴:۵۵:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

مانانا جان

اولا که به حرف کسی توجه نکن و کار خودتو انجام بده عزیزم.

منم باهات موافقم.این مشکل برای ما مثل یه گره بزرگ که اگه باز بشه بقیه مشکلات هم یکی یکی حل میشه. پس پیش به سوی برداشتن اصلی ترین مشکلanim2-4d564ad6 

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۴:۵۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها flower

۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۵:۳۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

خخخخ نمیدونم دیکشنری چیه اصلا نمیدونم دارم تایپ میکنم درست مینویسم دیلاتور اما یهویی خودش یا دیکتاتور مینویسه یا دریانوردanim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۵:۳۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلاااااممممم دووووووستااااای مهربوووون و خوووووبممممممflower

چقد خوبه شماهاااا هستیییینننanim2-4d564ad6

دلگرمیاتوون هست     و امید دادناتون.... شما فوق العاده هستین.anim2-28.. از تک تکتون ممنونم بابت تمام امید هایی که به من میدین.flower...من دیگه میخوام قوی باشم نمیخوام نا امید بشم چون میدونم منم موفق میشم.anim2-thanks.. هم من هم تمام واژینیسموسی ها..anim2-bunnyearsmiley

واقعا من به دوستایی که دارین و هر روز کنارشون هستین یا میبینینشون حسودیم میشه.almostcry.. باید خیلی ازخدا ممنون باشن که یه دوست خوب دارن anim2-bunnyearsmiley....تو این دوره و زمونه اعتماد کردن و راحت بودن با کسی خیلی سخته .. ولی شماها به من فهموندین که خدا چقد فرشته های خوب و مهربون رو افریدهanim2-painting

.. نمیدونم چرا امروز انقدر امیدوارم به اینده م..

من واقعا از کسایی که این سایت رو راه اندازی کردن یه عالمه تشکر میکنم چون نور امید رو تو دلهای ما واژینیسموسی ها روشن کردن ... من براشون دعای خیر میکنمflower

دوستای مهربونم تک تک تون رو میبوسم   شماها خیلی ماهینanim2-4d564ad6anim2-bunnyearsmiley

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۵:۴۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

ماه تی تی جون چقدر باحالی کلی خندیدم. منم گاهی اینجوری مینویسم بعدش کلی میخندم خودمanim2-25r30wi

حالا تا کدوم دریانورد پیش رفتی؟

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۵:۴۷:۲۳
(ویرایش)

الان دوباره میخوام تمویناتمو شروع کنم .... smile

اگه موفق نشدم بازم تمرین میکنم چون خدا میگه از تو حرکت از من برکتanim2-painting

من تا وقتی که تلاش نکنم و امیدوار نباشم به هدفم نزدیک نمیشم

پس پییییییششششش بههههه سووووووی مووووفقیییییییتتتتتتت anim2-4d564ad6

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۶:۰۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

مانانای عزیزم ممنونم از همدردیت مهربونanim2-bunnyearsmiley

امیداورم زودی زندگیتون روی روال خوبش بیفته و مشکلاتتون حل شه. کاملا درکت میکنم عزیزم، کاش بشه هیچکس تو زندگیش از مشکل مالی رنج نبره،باور کن نصف آرامش زندگیمون تامین میشه! 

شیوا چرا یه دونه شیوا شدی؟نکنه ناراحت شدی اونروز گفتم حالا چرا دوتا؟؟؟؟ شوخی کردماااااanim2-bunnyearsmileyسایزت جدید بوده حس کردی بزرگه،منم اینجوری میشم هربار سایز عوض میکنم تا چندلحظه انگار راه نفسمو می بدن حس میکنم دارم پاره میشمanim2-25r30wi

مرسی شیوا جون و سکینه عزیزم که تبریک گفتین بهم امیدوارم بزودی مامان شین عزیزانمanim2-28

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۶:۱۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

یاسمین عزیزم خیلی خوشحالم که روحیت اینقدر خوب شده

شک نکن که شکستِ واژینیسموس نزدیکه anim2-thumbsupsmileyanim

باید واسه رسیدن ب هدفت بجنگی با جون و دل ، من ب این باور دارم که چیزیو از ته دلت بخای بهش میرسی شاید ی کم دیر بشه ولی در نهایت بهش میرسی....همینجور پیش بری مطمعنم که ب زودی بانو میشی anim2-4d564ad6.... وقتی میام اینجا کامنتاتونو میخونم زودی میرم تمرین میکنم 😅😅 میگم ی وقت از شماها عقب نمونم 

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۶:۲۴:۱۷
(ویرایش)

دوستان همه تشریف بیارید جلو یاسمین جون لنگ بندازینanim2-25r30wi یکی دوجلسه تقویتی با بچه‌ها کار کنی واژینیسموس که هیچی، داعش رو هم میتونن شکست بدن!!!!anim2-a2d3

عافرین به تو دخمل گل، با همین روحیه برو جلوanim2-smilies-azardl2

۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۶:۲۶:۴۰
(ویرایش)

سلام عزیزم درچه وضعی!؟

عقب نیفتی از بچه هاanim2-bunnyearsmiley

هرروز تمرین میکنی؟سایز چند رسیدی؟

۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۶:۳۶:۰۱
(ویرایش)

ممنون سارا جووونflower

ممنون ارغوان جووونflower

اتفاقا ارغوان جون اینجا رو واسه ماها گزاشتن که وقتی میایم اینجا روحیه بگیریم و یهویی دلمون بخواد ما هم موفق بشیم.. پس زودی میریم تمرین میکنیم.anim2-bunnyearsmiley..وای ارغوان نمیدونم چرا به موفقیت هممون امیدوارم..anim2-28

من مادرم دو سال عروسی نکرد خالمم هفت سال دختر عمومم نزدیک به دوسال اول که چیزی در مورد مشکلم نمیدونستم فکر میکردم ارثیه ومیگفتم من هم از بین اجیام شانسم اینجوری شدم.. ولی وقتی الان به مشکلم فکر میکنم میبینم خدا درواقع اینجوری میخواسته منو به خودش نزدیک کنه. anim2-painting

درسته الان من سه سال تنهایی کشیدم و خودمو دارم تنبیه میکنم ولی اینجوری روز به روز به خدا بیشتر نزدیک میشم چون اگه ادم تو زندگیش سختی نداشته باشه گاهی اوقات خدارو فراموش میکنه ..سختی ها بخاطر اینه که ما بریم با خدا حرف بزنیم و بهش بگیم که مشکلمون رو حل کنه..

ماها خیلی خوشبختر از دیگران هستیم چون هم همسرهایی داریم که تو این لحظات کنارمونن و هم اینکه اگه درمان شدیم قدر تک تک لحظه های عاشقونه با همسرمون رو میدونیم و زندگیمون پایدارتره.. anim2-4d564ad6anim2-bunnyearsmiley

خیلی پر حرفی کردم anim2-25r30wi

الان میرم دیلاتور میسازم.. و بعد میرم تمرین

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۶:۳۸:۴۸
(ویرایش)

مرسی ایناز خانووومanim2-25r30wi

الان جوگیر شدمهanim2-25r30wi

دو دقیقه دیگه با گریه میام تا یکی بهم روحیه بده دوباره تمرین کنمanim2-25r30wi

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۶:۳۹:۴۹
(ویرایش)

من دیگه واقعا رفتممم

چند دقیقه دیگه دوباره میام anim2-ad54ad

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۶:۴۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

افرییییین یاسمین جوووون روحیت خیلییی خوبه عزیییزم اصلا نترس و با شجاعت بشین رو تمریناتتanim2-40

سارااا جون من رو دریانورد 8.5 هستم خخخخخanim2-25r30wi

۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۷:۲۴:۰۶
(ویرایش)

بچه ها من امروز موفق نشدم انگشت دستکش رو ببرم داخل چجون سوزم میداد و دردم گرفتsad

ولی عیبی نداره...فردا دوباره تلاش میکنم انشالله موفق میشم.... اخه چرا اونروز بدون درد رفت داخل

worryanim2-21

قهرمان زندگى خودت باش
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران