تعداد بازدید : 577841
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۱۰/۲۳ ۱۸:۲۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)

خیلی برات خوشحالم سمن جان.

امیدوارم هرچه زودتر موفق بشی عزیزم.

با انگشت خودت تمرین میکنی یا دستکش؟

هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۳/۱۰/۲۳ ۲۰:۰۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۴۶:۴۸
(ویرایش)

با انگشتم خودم فعلا اما میحواستم بدونم با چه وسیله دیگه ای تمرینامو ادامه بدم؟ممنون میشم راهنمایی کنی عزیزم

۱۳۹۳/۱۰/۲۴ ۰۸:۵۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
سلام عزیزان چند روز نتم قطع بود بارانا جون از راهنماییت ممنونم اتفاقا خودم خیلی زود متوجه اشتباهم شدم چون بار اول خوب بود ولی وقتی دیروز دوباره خواستم سایزه 3 رو امتحان کنم تونستم واردش کنم اما اصلا نتونستم باهاش کنار بیام واذیت بودم وبجای اینکه امیدوار بشم سرخورده شدم ولی اشکال نداره من ناامید نمیشم واز اول شروع میکنم فقط یه سوال داشتم که درجه سفتی هر دیلاتوری که میسازم چقد باشه؟ یعنی چقد پنبه وارد کنم ؟چون خاصیت انبساط دستکشها خیلی زیاد وگنجایششون هم زیاده .یعنی هرسایز جدید باید دوبرابر سایز قبلی باشه یا فقط کمی بزرگتر باشه؟ یه سوال دیگه هم داشتم معذرت میخوام اینو میگم موقه تمرینات باید برانگیختگی وتحریک هم باشه یا لزومی نداره ؟ بازهم ببخشید
۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۲:۰۰:۴۰
(ویرایش)

سلام بچه ها سلام بارانا جان

ی خبر خوب من تونستم امروز با دبلانور سایز 3 که خودم درست کردم تمرینمو با موفقیت انجام بدم ی کم سخت بود اما موفق شدم خدارو شکر واسه هممون دعا میکنم smileyheart

۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۴:۴۷:۴۰
(ویرایش)
سلام به همگی سمن جون خیلی خوشحالم موفق باشی عزیزم فکر میکنم خیلی عجله کردم هم یه دفعه دوسایز بزرگتر رو تمرین کردم هم مدت تمرینم خیلی طولانی بود چون الان باز ازاول شروع کردم ولی سایز یک هم برام درد آور بود واذیت بودم درحالیکه بار اولی که تمریناتو شروع کردم هیچ دردی رو حس نکردم این باعث شد که عجله کنم .احساس میکنم واژنم ملتهب شده زیادتحمل ورود دیلاتوررو ندارم خیلی خیلی خیلی ناراحتم بارانا جون بنظرت یه چند روزی تمریناتمو عقب بندازم شایدبهتر باشه؟
۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۴:۵۲:۱۹
(ویرایش)
کسی هست راهنماییم کنه؟
۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۶:۳۰:۵۰
(ویرایش)

مرسی رقیه جان به نظرم اگه فکر میکنی واژنت ملتهب ی کم تمریناتو عقب بنداز یا از سایز کوچیکتر استفاده کن heart

۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۷:۳۵:۴۹
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم.شرمنده ام که دیر جواب میدم.دو روز مهمان داشتم و خیلی نمیتونستم بیام نت.چند بار فقط اومدم با گوشی خوندمتون و رفتم ولی همه فکرم اینجا بودsmiley

۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۷:۴۲:۱۳
(ویرایش)

سمن عزیزم

خیلی خیلی خوشحالم که پیشرفتت رو میبینم گلم.توی وبلاگ عکس دیلاتور هام رو گذاشتم.اگه رمز خواستی آدرس ایمیل بزار برات میفرستم.

من دستکش جراحی رو پر از پنبه میکردم و باهاش دیلاتور میساختم.بنظرم یکی از بهترین دیلاتورهاست.

من نمیتونستم با انگشت خودم یا بقیه دیلاتورها کنار بیام.ولی دستکش خیلی خیلی بمن کمک کرد.

سمن جان بهت پیشنهاد میکنم حتما شروع کنی و سایزهای قبلیت رو بدی دست شوهرت تا داخل کنه.این خیلی خیلی مهمه!

هر سایزی که راحت شدی و رفتی سایز بالاتر باید سایز قبلی رو بدی همسرت تا وارد کنه.

باید کم کم به حضور شوهرت عادت کنی و بتونی اجازه بدی به واژنت دست بزنه.هدف این تمرینات در کل همینه!

۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۷:۴۹:۰۹
(ویرایش)

رقیه جان

ناامید نشو عزیزم...  تو روزنه ی امید رو دیدی پس دیگه دست از تلاش بر نخواهی داشت تا این مشکل رو شکست بدی و زندگیتون رو نجات بدی...

عزیزم عکس دیلاتورها توی وبلاگ هست.آدرس ایمیل بزار تا برات رمز رو بفرستم و نگاشون کنی.هر دیلاتور در حد چند میلیمتر تا نیم سانت باید بزرگتر از قبلی باشه.

انگشت رو باید تا جایی پر از پنبه کنی که سفت سفت بشه و توی واژن کج نشه!
برانگیختگی هم لازم نیست چون با لوبریکانت به اندازه کافی اون رو لیز خواهی کرد.

لوبریکانت خیلی توی وارد کردن دیلاتور بهت کمک میکنه عزیزم.

گرچه برانگیختگی هم خیلی خیلی توی بیشتر وارد کردن دیلاتور میتونه موثر باشه!

۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۸:۰۵:۴۴
(ویرایش)

رقیه جان

زیادی این واژن بیچاره رو اذیت کردی.یکی دو روز بهش استراحت بده و فقط کگل کار کن.بعد از نو تمرینات رو شروع کن.

تمرینات رو طبق اصول انجام بده عزیزم.

اگه میبینی واژنت اذیت نمیشه میتونی الان از گوش پاک کن هم بعنوان دیلاتورت استفاده کنی.روش کاندوم بکش و آغشته به لوبریکانتش کن.

حواست باشه نباید به واژنت زیا فشار بیاری خدایی نکرده زخم میشه.

البته نگران نباش این مشکلت با رعایت اصول اصلی تمرینات حل میشه.

برای احتیاط توی آب ولرم و نمک بشین.

۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۸:۰۸:۵۸
(ویرایش)

سمن جان شما کی عضو اینجا شدین؟تازگی؟

رقیه جان شما چطور؟

کلی از بچه ها میخوان بیان اینجا ولی نمیتونن.

۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۸:۳۷:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۸ ۰۰:۴۵:۵۴
(ویرایش)

سلام بچه ها كسي هست؟

۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۸:۵۴:۴۵
(ویرایش)

سلام مهسا جان.من هستم عزیزمsmiley

۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۹:۱۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۸ ۰۰:۴۵:۵۴
(ویرایش)

سلام عزيزم خوبي؟ بارانا جان من امروز عصر از ساعت ٦.٣٠ تمرينو شروع كردم ، چون دستكش نداشت از ته يك رژلب مايع كه دقيقاً اندازه انگشت كوچيكه ي دسته كه روش كاندوم كشيدم استفاد كردم و همچنين ژل لوبريكانت . در كمال تعجب و ناباوري تونستم داخل كنم الان خيلي خوشحالم خيلي اصلاً باورم نميشهاز اون چيزي كه فك ميكردم خيلي راحت تره،فقط ميخواستم بپرسم كه چقد بايد بره داخل؟ تا الان تقريباً اندازه ي ٢بند انگشت تونستم شايد يه كوچولو كمتر

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران