تعداد بازدید : 579018
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۱۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۷ ۱۵:۰۸:۵۶
(ویرایش)

از ته دل نمی خوام؟؟؟؟ افسردگی گرفتم دیگه بس که حرف شنیدم و حسرت خوردم

هر کار می کنم وقتی پاهام بازه یا حتی روی دو پا می شینم داخل نمیره پاهم رو که روی هم میذارم بازم احساس نمی کنم چیزی نمیره داخل سرم شدیدا درد گرفته

در شگفتم از کسی که می تواند به خاطر گناه استغفار کند ولی ناامید است. امام علی(ع)
۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۱۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۴۶:۴۸
(ویرایش)

سلام هستی جان من سمن هستم یکسال بود که با این مشکل درگیر بودم باور کن حتی جرات نمیکردم انگشتمو نزدیک واژنم ببرم چه برسه بخوام چیزی داخلش کنم اما وقتی با این سایت و بچه ها به خصوص وبلاگ بارانا جان اشنا شدم تصمیم جدی گرفتیم باور کن اصلا سخت نیست ی کم همت میخواد و تمرین شاید باور نشه وقتی میخواستم بار اول تمرین کنم نشد گریم گرفت اما نا امید شدم تو هم همه تلاشتو بکن و به خودت بگو من میتونم مطمعنم موفق میشی برات دعا میکنم عزیزم

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۱۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۸ ۰۰:۴۵:۵۴
(ویرایش)

يه وقت از حرفم ناراحت نشي عزيزم منظورمُ بد رسوندم ، منظورم اينه كه بايد خودت باور كني كه حتماً ميشه.خوب اگه جلسه ي اول نرفت عيبي نداره عزيزم ، الان تونستي ورودي رو پيدا كني؟ با چي تمرين ميكني؟

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۱۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۴۶:۴۸
(ویرایش)

عزیزم از سایز خیلی کوچیک شروع کن مثل گوش پاک کن

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۲۰:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)

سلام به دوستان عزیزم.

هستی جان قرار نبود اینقدر زود جا بزنی...همه ما این مشکلات رو داشتیم ولی تلاش کردیم عزیزم.

تمرینت چقدر طول کشید؟

مطمئنی با پای بسته داخل نرفت؟ توی ایمیل نوشتی احساس میکنم داخل میره ولی نگاه میکنم چیزی نمیبینم.خب این خیلی نشانه ی خوبیه عزیزم.باید بیشتر روی تمرین تمرکز کنی...

ببین سمن و مهسا هم همین وضعیت رو داشتن ولی عمیقا و از ته قلب به درمان ایمان داشتن که تونستن تا اینجا بیان....

منم با مهسا موافقم...شاید یه جورایی تردیدت بیشتر از ایمانته...

نباید خودتو ببازی...قرار نیست سریعا نتیجه بگیری....تلاش و تلاش و تلاش...

لطفا جواب سوالاتمون رو دقیق بده تا بتونیم دقیقتر کمکت کنیم...مطمئن باش موفق میشی...اگه ذهنت اینو بپذیره که تو میتونی حتما موفق میشی...

هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۲۴:۰۵
(ویرایش)

منم با سمن موافقم دوباره با انگشت دستکش تمرین کن اگه نشد برو سایز کوچیکتر و از گوش پاک کن استفاده کن عزیزم...ما کنارتیم...heart

ولی باور کن میتونی فقط تمرین رو حتی اگه شده چند ساعت ادامه بده...

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۳۲:۱۶
(ویرایش)

ضربه های کوچیک مثل عقب و جلو انجام بده.دیلاتورت رو شیب دار گرفتی؟

یه کوچولو فشار بده  و همون جا نگهش دار.باور کن درد نمیکنه...اگه درد داشت میکشی بیرون ...همه نکات رو دقیق انجام بده عزیزم.

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۳۸:۳۴
(ویرایش)

45 دقیقه

در شگفتم از کسی که می تواند به خاطر گناه استغفار کند ولی ناامید است. امام علی(ع)
۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۳۸:۳۶
(ویرایش)

45 دقیقه

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۴۰:۲۰
(ویرایش)

اولش هر کار کردم نشد گریه ام گرفت ولش کردم ولی بعد یادم افتاد که گفته بودین اگه پاهام رو رو هم بذارم ممکنه بشه دوباره شروع کردم همین کار رو کردم حالا نمی دونم رفته یا نه ولی وقتی رفتم دستشویی سوزش شدید داشتم تا همین الانم هنوز خوب خوب نشده به نظرتون رفته داخل؟

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۴۰:۲۵
(ویرایش)

من حس میکنم از زیر که داخل کردی یکم داخل رفته...چون منم اینجوری بودم و  اولش متوجه نشدم یعنی چون انتظار درد داشتم و این واقعا بدون درد رفته بود!...فکر میکردم توهمه.بعد که کامل رفت دیدم اینکه همش رفته داخل؟!!!!!

اولش با پای باز و حالت نشسته سخته بعدا بهتر میشی.

فعلا با پای بسته کار کن و کوچولو کوچولو فشار بده...لوبریکانت فراوون بزن...من یادمه اولش که نمیرفت و گیج بودم حالم خیلی بد بود...واقعا نمیخواستم دست خالی تمرین رو تموم کنم...نمیخواستم برگردم به اون روزهای سخت...میخواستم زندگیم رو نجات بدم...خسته شده بودم از این واژینیسموس...از این درد بی درمان...همین باعث شد بمونم پای تمرین تا بالاخره بره داخل...frown

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۴۲:۳۶
(ویرایش)

عزیزم با چی خودت رو نگاه کردی؟

با آینه؟

چون وقتی پاهات بسته است نمیتونی از زیر ببینی چقدر داخل رفته...باید حتما آینه باشه

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۴۵:۱۱
(ویرایش)

شاید جنس پرده ام فرق می کنه و نمیره شماهام دفعه ی اول که رفت سوزش داشتین؟؟

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۴۷:۰۷
(ویرایش)

با پای بسته وقتی می کردم می دیدم گره دستکش تو دستمه ولی فک نمی کنم رفته باشه داخل احساس می کنم لیز می خورد ولی چون سوزش دارم خودم رو دلداری میدم که حتما رفته

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۴۷:۴۷
(ویرایش)

آره با آینه نگاه می کردم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران