تعداد بازدید : 945603
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۵ ۰۰:۱۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۶ ۰۰:۲۵:۴۸
(ویرایش)

سلام مهتا جون منم همينطور بودم اما وقتى سايزو بردم بالا خوب شد اما حداقل ٣ روز با اون سايز تمرين داشتم

۱۳۹۵/۳/۵ ۰۱:۵۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۲۹ ۰۱:۵۲:۳۷
(ویرایش)

سلام .من قبلا اینجا بودم اما با یه نام کاربری دیگه که مجبور شدم اسممو عوض کنم . ۳ سالِ ک ازدواج کردم و رابطه ای نداریم .به امید خدا از امروز تمیرانتمو به صورت جدی تری شروع کردم .دیگه واقعا خسته شدم میخوام زودتر درمان شم ... من هم مثل بارانا جون حسم نسبت به گوش پاکن خوب نبود به همین خاطر همون اول کاری رفتم سراغ دیلاتور . امروز یه ساعت باهاش تمرین کردم چن بار تا تهش رفت تو اما نمیتونم راحت عقب جلو کنم و موقعی هم که میخواد بره داخل حس میکنم با یه سد مواجه میشه ...چیکار کنم ک کاملا باهاش راحت شم ؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید ...راستی کگل هم انجام دادم اما...

۱۳۹۵/۳/۵ ۰۸:۴۱:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱۷ ۲۱:۱۳:۲۳
(ویرایش)

سلام خسته نباشید من واقعا نمیدونم دیلاتور چه جوری بسازم😢😢

۱۳۹۵/۳/۵ ۰۹:۰۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

مهتا جان ابتدا و انتهاي سايز قبل و سايز جديدت چند سانته؟ كگل حين تمرين انجام ميدي؟؟؟ لوبريكنت زياد ميزني؟

بچه ها تمرين اصلا با لذت نيست ولي اقدام فرق ميكنه نگران نباشيد، اينكه حس ناخوشايند داريد بخاطر اينكه انقباض داريد و بايد كگل حين تمرين بيشتر انجام بديد، صفحه ي اول تاپيك توضيح دادم

الهه جان كگل كم كار ميكني و ديلاتور و بيشتر به سمت مقعد وارد كن تا مثانه تحريك نشه

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۳/۵ ۰۹:۲۱:۴۵
(ویرایش)

Tanha جان بانوي ٢٠٨ افريو بتو و تبريك كه خودت با اراده تمرين كردي ، بسيار تاكيد ميكنم بخصوص يك ماه اول از هر فرصتي براي دخول استفاده كنيد چون دخول يكماه اول هم جز مراحل درمان هست، نامت و به تنها(٢٠٨) تغيير بده، ميبوسمت و برات ارزوي خوشبختي ميكنم

خجسته جان خوش امدي، هميشه وقتي ديلاتور تمرين ميكني بگو ابتدا و انتهاش چند سانته، اون حس سد انقباض شديد هست و بايد براي تمرين بخصوص يكي دو روز اول لوبريكنت زياد بزني و حواست و حين تمرين پرت كني و مشغول تي وي يا چيز ديگه اي بشي و در كنارش طبق صفحه ي اول كگل خين تمرين انجام بده، سايز دور ابتدا و انتهاي ديلاتورت چند سانته؟ لطفا نامت و به خجسته(...) تغيير بده تا بدونم در حال تمريني

Inaz جان ديلاتور ساختن خيلي راحته صفحه ي اول كامل توضيح دادم، لطفا نامت و به فارسي آيناز(...) تغيير بده تا بدونم در حال تمريني و تكرينت و شروع كن و صفحه ي اول و با دقت مو به مو بخون و اجرا كن و بيا منتظر گزارش تمرينت هستم

۱۳۹۵/۳/۵ ۱۲:۴۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۹ ۱۴:۰۸:۲۷
(ویرایش)

دوستان سلام

من تقریبا دو هفتست که با این سایت آشنا شدم و خدا رو شکر راه درمانم رو بعد از یک سال و نیم فهمیدم.یک هفته بعد از آشنایی با این سایت با شوهرم نزدیکی داشتم که تقریبا به سختی انجام شد اما هنوز با دیلاتور تمرین می کنم چون شوهرم تو این مدت باهام نزدیکی نداشت. مریم جون و سلما جون ازتون یه سوالی داشتم این ممکنه که با وجود نزدیکی هایمن پاره نشده باشه؟ چون تو آیینه که نگاه می کنم احساس میکنم یه زا‌یده گوشتی می بینم و مسیر واژن کامل باز نشده

تنها با یاد خدا دلها آرام می گیرد
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۲:۵۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۵ ۰۹:۵۸:۳۵
(ویرایش)
سلام مریم جان.ببخشید دیر جواب دادم.لوبریکنت خیلی استفاده میکنم.جوریکه از واژنم میریزه بیرون وقتی عقب جلو میکنم.کگل هم تا حدودی انجام میدم ولی بیشتر کگل کوتاه.طولانیش یکم برام سخته.سایز دیلاتور قبلی ابتدا و انتهاش ۷،۵بود.اما جدیده ابتداش ۸،۵و انتهاش تقریبا ۹
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۳:۳۰:۴۸
(ویرایش)

سلام مهسا جان. راستش این زایده دقیقا بالای ورودی واژن هست و منو یه کم نگران کرده که چیه آیا جزیی از پرده هست یا نهcry

۱۳۹۵/۳/۵ ۱۴:۰۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۱:۴۴:۲۹
(ویرایش)

سلام به دوستای عزیزم

من در حال تمرین با سایز 11 هستم  به نسبت سایزهای قبلی سخت  تر شده 

امروز 3 روز زودتر پریود شدم و دوباره بین تمرینام فاصله میافتهworry

۱۳۹۵/۳/۵ ۱۴:۲۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۲۱ ۱۶:۴۶:۱۰
(ویرایش)

مهتا جان، من در رابطه با کگل بلند یه تجربه ای دارم، شایدم به کار شمام بیاد. من برای کگل بلند به پهلو میخابم بعد کگل انجام میدم، در هنگام کگل سعی کن نفست رو حبس نکنی، از طریق دهان دم و بازدم رو انجام بده. من با این روش روی کگل بلند تسلط پیدا کردم. 

اگر کاری برات مهم باشه، راهشو پیدا میکنی.اگر برات مهم نباشه، بهانشو پیدا میکنی.
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۴:۴۳:۲۰
(ویرایش)

مریم جوون مرسی از اینکه بی منت و بدون هیچ چشم داشتی با دقت به سوال تک تک ما جواب میدی واقعا که شما فرشته های خدا روی زمین هستید ...

سایز دیلاتورم ابتدا ۵ و انتها ۶ هست ...

۱۳۹۵/۳/۵ ۱۴:۴۳:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۲۱:۳۵:۱۱
(ویرایش)

سلام به همگی من دیروز پریودم تموم شد و باهمون سایز قبلیم تمرینمو شروع کردم زیاد راحت نبودم حالا امشب تمرین میکنم انشالا خوب بود میرم سایز جدید.

khodaaaa
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۵:۰۳:۰۴
(ویرایش)

خجسته جان مرسي از دعاي خيرت، با همين سايز فعلا تمرين كن كه بتوني راحت عقب جلو كني بعدش برو سايز ابتدا ٦ انتها ٧

نسسيم جان بخاطر پريوديت يكم اذيت شدي ايشالا بعدش درست ميشه، در زمان پريود كگل كار كن

Mona2 جان با سايز قبلي واژنت و شل كن، تمركزت و از تمرين بردار و كگل حين انجام بده

مهتا جان شما يهو از ٧.٥ رفتي ٩ سانت بخاطر همين اذيت شدي، اول با ٧.٥ تمرين كن اگه اوكي بودي برو سايز ابتدا ٧.٥ انتها ٨.٥، لطفا برو رو نام كاربريت تو تالار گفتگو و پيامهاي تكراري كه فرستادي و پاك كن

هلي جان خوش امدي، حالا كه تونستي نزديكي داشته باشي كارت راحتتره، ديگه نزديكي نكن و فقط با ديلاتور تمرين كن و كگل حين تمرين انجام بده، اون گوشت براي همه هست و چين خوردگي واژن هست و راه شما ديگه بازه بازه، با ديلاتور تمرين كن و گزارش بده و نامت و به هلي(...) تغيير بده تا بدونم در حال تمريني

اناري جان برگرد سايز ١٠-١١ و انقد كگل حين تمرين كن كه ديگه حس ادرارت از بين بره و سر ديلاتور هم رو به پايين به سمت مقعد بده، بعدش برو سايز ١١-١٢

۱۳۹۵/۳/۵ ۱۵:۱۲:۰۳
(ویرایش)

بانوی سپید ممنون از راهنماییت ...امروز که خواستم تمرین کنم حتما انجام میدم ببینم چطور میشه...

مریم جون ممنونم ...

۱۳۹۵/۳/۵ ۱۵:۱۵:۰۹
(ویرایش)

مریم جان سلام

چشم اسمم رو درست کردم. خیلی ممنون از راهنماییت

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567