تعداد بازدید : 945651
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۷ ۲۱:۰۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۰۱:۳۰:۴۹
(ویرایش)

سلام دوستان گزارش امروز من با سایز ۹ راحت راحت شدم  در دو پوزیشن  راجت میره داخل و عقب جلو میکنم خیلی خوشحالم که دیگه نمیترسم از درد  و دردی ندارم فردا میرم سایز ده مرسی خانم خیابانی مریم جون سلماجون این پیشرفتو مدیون شمام

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۷ ۲۳:۵۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۲۳:۳۹:۴۹
(ویرایش)

تو دستکش پر پنبه کردم.ولی کج میشه از وسط.اگه دورش باند بکشم زیادی خشن نمیشه؟حتما باید سفت باشه دیلاتور؟نرم باشه یه کماشکال داره؟

۱۳۹۵/۳/۸ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

2روز نشد ک تمرین کنم.امروز تونستم.اول با 5.6بعد 6.7.خواستم سایز تغییر بدم ولی ندادم چون ترسیدم ب واژنم فشار بیاد.یه سوال.امکان داره از پردم مونده باشه بازم؟

۱۳۹۵/۳/۸ ۰۰:۳۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام سلام 

همگی سلام anim2-bunnyearsmiley

اومدم بگم امروز با سه تا گوش پاک کن تمرینم موفق بود anim2-thanks

میخوام برم سر  پنج تا گوش پاک کن anim2-21

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۳/۸ ۰۰:۳۷:۰۰
(ویرایش)

فردا تغییر سایز بدم یا باز با همین تمرین کنم؟امروز سایز اخر راحتر بود تونستم حرکت بدم

۱۳۹۵/۳/۸ ۰۱:۵۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

اشکال نداره هر بار تمرینو با یه سایز کوچیکتر شروع کنیم؟

۱۳۹۵/۳/۸ ۰۸:۲۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۰۷:۲۴:۱۴
(ویرایش)

سلام به خواهرای گلم

منم دیروز پریودکم تمام شده وئ رفتم سر وقت تمرین با سایز 11 کمی اذیت بودم و رفتم با سایز 10 یکم تمرین کردم اخر هفته عروسی داریم و میرم شهرستان اقدام میمونه برا بعد امدن از سفر ولی تا اخر هفته خوب تمرین میکنم . ممنون و سپاسگزارم anim2-thanks

خدایا دوست دارم
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۰:۱۸:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۵ ۰۹:۵۸:۳۵
(ویرایش)

وای ارکیده جون من از خدامه اونقد گشاد بشه واژنم ک اصلا ورود آلت رو حس نکنم و دیگه از دردش عذاب نکشم.من لذتشو نخاستم .فقط میخوام برام قابل تحمل باشه

۱۳۹۵/۳/۸ ۱۱:۴۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۸ ۱۳:۰۲:۵۹
(ویرایش)

من دوساله ازدواج کردم. هنوز نتونستم دخول را انجام بدم. هنگام دخول بدنم ناحودآگاه سفت میشه وبه سمت بالا کشیده میشه. شوهرم بجه دار شدن را بهانه کرده وتا شهریور بهم فرصت داده. توروخدا کمکم کنید.از بوتاکس میتونم استفاده کنم؟؟؟من درشهرستان ساوه زندگی میکنم

تاثیر بوتاکس تا چند ساعته؟؟من میتونم تزریق را در تهران انجام بدم وخودم را به ساوه برسونم وکارم را انجام بدم؟؟؟

۱۳۹۵/۳/۸ ۱۱:۵۱:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۰۷:۲۴:۱۴
(ویرایش)

چرا بوتاکس . اونم موقتی هست و مطینا عوارض داره

من خودم وحشت داشتم از دخول . حتی انگشت دست همسرم میخورد جیغم هوا می رفت ولی الان با کمک و راهنمایی های مریم جون و سلمای عزیزم . خیلی باز و راحت شدم و حتی  میتونم دخول انجام بدم ولی میخام دوره درمانم کامل بشه به خدا توکل کن و از دوستان راهنمایی بخواه اشنالله  که همه چی درست میشه anim2-thanks

خدایا دوست دارم
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۲:۵۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۸ ۱۶:۲۹:۰۸
(ویرایش)

سلام به همه دوستاي خوب من امروز با سايت ماماسايت و اين انجمن آشنا شدم اميدوارم بتونيم خيلي زودتر از چيزي كه فكرشو بكنيم موفق بشيم من الان ٦ سال ازدواج كردم و هنوز مشكلم حل نشده اما اميدوارم با كمك شما دوستاي خوب و پر از انرژي مثبت بتونم يه تجربه خوب داشته باشم. 🙏🏻 

۱۳۹۵/۳/۸ ۱۳:۱۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۶ ۱۵:۰۶:۳۰
(ویرایش)

سلام میبینم که من چند وقته نمیام و کسی سراغی ازم نمیگیره.من توی تعطیلات نیمه شعبان سفر بودم هیچی به هیچی. بعد هم تا سایز هشت پیش رفتم. اما الان پریودم و حسابی عصبی شدم. صبح اومدم سرکار و همکارم خبر بارداری خانمش رو داد و کلی توی دلم برای خودم ناراحت شدم. از خودم خیلی ناراحتم که تا الان موفق نشدم. تا دو سایز پیش میرم پریودم شروع میشه. این هفته که نمیتونم تمرین کنم میخوام کلی غذا آماده و فریز کنم که هفته بعدش از سرکار برگشتم فکر غذا پختن نباشم و فقط به تمرینم برسم. 

۱۳۹۵/۳/۸ ۱۵:۰۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستای گلم من امروز بعد از چند روز میخام تمرین کنم سایز ۵-۵,۵ رو دوباره تمرین میکنم اگه اوکی بود میرم سایر ۵,۵-۶,۵ توکل بر خدا امیدوارم خوب پیش بره برام دعا کنین

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۵:۴۷:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۰۱:۰۷:۵۸
(ویرایش)

سلام من سایزالت همسرم پونزده هستش یعنی تاقطرپونزده بایدتمرین کنم؟

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۶:۳۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۷ ۰۸:۱۲:۲۳
(ویرایش)

سلام دوستان میشه بگین کسی که پردش سالمه چطور و از کجا باید تمرینارو شروع کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟anim2-21

واژینیسموس
انگار پرنده ای باشی و نتونی پرواز کنی......*
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران